Kas yra „NEO 3.0“ atnaujinimas ir kaip tai pakeis šifravimo pasaulį?

Liepos 10 d. NEO paskelbė išsamesnių pakeitimų, kuriuos per artimiausius mėnesius ketina įgyvendinti savo tinkle, versiją. Mes kalbame apie NEO 3.0 atnaujinimą, kuris buvo sukurtas tam, kad NEO būtų prieinamas svarbioms įmonėms.

NEO 3.0

„NEO 3.0“ atnaujinimas yra vienas iš svarbiausių „NEO Smart Economy“ atnaujinimų. Tai bus visiškai nauja platforma, orientuota į stambias įmones. Pagrindinis tikslas yra pasiūlyti mastelį, optimizuotą ekonomiką ir dar daugiau.

Erikas Zhangas, NEO įkūrėjas, paaiškino:

„NEO 3.0 bus visiškai nauja NEO platformos versija, sukurta didelio masto įmonių naudojimo atvejams. Tai suteiks didesnį TPS ir stabilumą, išplėstines išmaniųjų sutarčių API, optimizuotus ekonominius ir kainodaros modelius ir daug daugiau. Svarbiausia, kad mes visiškai pertvarkysime NEO pagrindinius modulius “.

Vienas iš svarbiausių pakeitimų, kuris bus atliktas tinkle, yra susijęs su operacijomis. Padidės operacijų per sekundę (TPS) skaičius, kuris paspartins visą tinklą. Šiuo metu NEO vienu metu gali apdoroti daugiau nei 1000 TPS. 

Tai jau yra didelis skaičius, jei palyginsime jį su „Ethereum“ ir „Bitcoin“. Abu jie gali atlikti labai ribotą operacijų kiekį – „Bitcoin“ gali valdyti 7, o „Ethereum 25“.

Tačiau 1000 operacijų per sekundę vis tiek neviršija idealaus ir optimalaus TPS skaičiaus. Jei svarbios ir didelės įmonės nori patekti į rinką, NEO turės pasiūlyti geresnius rezultatus. Tradicinės finansų bendrovės, įskaitant VISA, gali apdoroti daugiau nei 20 000 operacijų per sekundę didžiausio lygio metu.

Siekdamas padidinti TPS, NEO nori pertvarkyti kodą ir pagrindinius modulius, optimizuoti tinklo protokolą, įdiegti „NeoContract“ funkcijų aprašą ir leidimų sistemą ir pasirengti dinamiškam dalijimui..

Svarbu paminėti, kad ekonominis modelis taip pat bus pakoreguotas, siekiant pasiūlyti geresnes paslaugas ir platformą stambioms įmonėms. Šiuo metu NEO yra nedaloma kriptovaliuta, o tai reiškia, kad investuotojai negali nusipirkti dalies NEO, jie turi įsigyti visą monetą.

Be to, NEO tinklą maitina dujų sistema ir jo negalima padalyti mokant mokesčius. Tačiau yra naujų atnaujinimų ir siūlomų sprendimų, kuriais siekiama užbaigti šią sistemą. Kiekvienais metais šiek tiek padidės dujų pasiūla, bus apdovanoti bendri sutarimo mazgai, NEO monetos bus dalijamos ir bus galima naudoti dešimtainę GAS dalį mokant už sistemos mokesčius.

Žinoma, žmonės pateikė pastabų dėl šių pasiūlymų. NEO vyresnysis tyrimų ir plėtros vadovas Malcomas Lerideris pasiūlė, kad padidėjus dujų pasiūlai kiekvieną kartą, kai skiriami bendro sutarimo mazgai, gali būti žalinga. Kodėl? Nes sutarimo mazgų susidomėjimas gali pasikeisti ir manipuliuoti GAS kaina siekiant maksimalaus pelno.

Sutarimo mazgai yra svarbi NEO tinklo dalis, tačiau šiuo metu jie neturi ekonominių paskatų. Jie generuoja blokus ir nustato paslaugų mokesčius. Dėl sutarimo mazgų balsuoja NEO turėtojai, ir apskritai rinkėjai linkę rinktis sutarimo mazgus, kurie teikia mažus paslaugų mokesčius. Balsuojami mazgai, kurie pradeda didinti mokesčius.

Be to, sutarimo mazgai gauna lėšų iš kai kurių NEO turėtojų, kurie nusprendžia jiems aukoti. Jei GAS naudojama atlyginti sutarimo mazgams, tai būtų žalinga NEO turėtojams.

Žinoma, yra keletas ekspertų, kurie mano, kad siūlomi pokyčiai yra labai teigiami pažangiosios ekonomikos ir ekosistemos atžvilgiu. Pavyzdžiui, vartotojas „Saltyskip“ teigė, kad DUJ, kaip defliacinė valiuta, motyvuoja turėtojus laikyti, o ne naudoti GAS. „GAS“ buvo sukurtas NEO platformos naudingumo ženklas.


Jei padidėja dujų tiekimas, tai turėtų leisti tinklui didinti greitį, taigi bus naudinga tiems, kurie NEO turi valiutą.

Išvada

Diskusija apie NEO 3.0 atnaujinimą yra atvira ir apie ją diskutuoja entuziastai ir NEO bendruomenė. Tačiau šiuo nauju atnaujinimu siekiama geriau aptarnauti visą išmaniąją ekonomiką, kurią pastaruoju metu kūrė NEO.

NEO įkeltame pranešime spaudai paaiškinta:

„NEO 3.0 bus visiškai nauja NEO platformos versija, sukurta didelio masto įmonių naudojimo atvejams. Tai suteiks didesnį TPS ir stabilumą, išplėstines išmaniųjų sutarčių API, optimizuotus ekonominius ir kainodaros modelius ir daug daugiau. Svarbiausia, kad mes visiškai pertvarkysime NEO pagrindinius modulius “.

Remiantis naujausiais pasiūlymais, NEO turėtų būti daug prieinamesnė didelėms įmonėms ir įmonėms, kurios ieško „blockchain“ platformų, kad galėtų pasiūlyti geresnes paslaugas ir produktus. Tačiau svarbiausia, kad visi atnaujinimai, kurie bus atlikti, bus naudingi NEO bendruomenei.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map