Geriausios atsargos iki 5 USD

Akcijos, mažesnės nei 5 USD, taip pat žinomos kaip cento atsargos, susideda iš mažų bendrovių pigių akcijų. Tai dažnai yra vienos pigiausių akcijų, kurias galite įsigyti „Robinhood“ ar kitur. Jie apima energijos atsargas, biotechnologijų atsargas ir kt. Penny prekybos akcijos yra būdas investuoti į tas bendroves, kurios nėra pagrindinės.

Pastaraisiais metais dienos prekybos centų atsargos išaugo dėl žemos kliūčių patekti į rinką, be galimybės paversti nedideles sumas reikšmingu prieaugiu. Jei esate nuovokus investuotojas, šios atsargos gali būti greito pelno rizika. 

Dėka komisinių nemokamų prekybos programų, tokių kaip „Robinhood“, investuoti į mažiau nei 5 USD kainuojančias akcijas („cento atsargas“) nebuvo paprasčiau. Investavimo programa pastaruoju metu sulaukė masinio populiarumo, ypač tarp jaunų suaugusiųjų. „Penny“ atsargos „Robinhood“ atstovauja tik keletą jūsų galimybių, tačiau yra keletas gerų, iš kurių galite rinktis. 

„Robinhood“ siūlo daugybę produktų, kuriuos galima panaudoti ir užsidirbti, įskaitant auksą, grynųjų pinigų valdymą, kriptovaliutas, opcionų prekybą ir, žinoma, akcijas, kurias reikia nusipirkti..

Šiame kūrinyje mes paimsime dvi „Robinhood“ akcijas, kurių kaina mažesnė nei 5 USD

„Limelight“ tinklas (NASDAQ: LLNW) – vienas geriausių atsargų iki 5 USD

„Limelight Networks, Inc.“ 2001 m. birželį įkūrė Allanas M. Kaplanas, Michaelas M. Gordonas, Williamas H. Rinehartas ir Nathanas F. Raciborskis. Įmonės būstinė yra Temple, AZ. 

Bendrovė orientuojasi į technologinių paslaugų ir programinės įrangos siūlymą. Šiuo metu joje dirba apie 563 darbuotojai. 

Per daugelį metų įmonei pavyko įsitvirtinti kaip pirmaujančiam debesų saugumo, skaitmeninio turinio pristatymo ir pažangių skaičiavimo paslaugų teikėjui, kurio bendras tikslas yra suteikti klientams galimybę teikti išskirtines skaitmenines patirtis.

Bendrovės paslaugų platforma apima pažangią programinę įrangą kartu su unikaliomis ekspertų palaikymo paslaugomis, kurios leidžia atlikti dabartines ir būsimas darbo eigas.

„Limelight Networks, Inc“ prekiauja kaip viena iš „Nasdaq“ vertybinių popierių rinkos akcijų pagal „LLNW“ tinklą. 

III ketvirčio finansiniai rezultatai 

Neseniai pasirodė „Limelight Networks, Inc“ III ketvirčio pajamų ataskaita. Bendrovė sugebėjo suderinti 0,01 USD už akciją pelną pagal „Zacks Consensus Estimate“. 

Be to, per vieną ketvirtį įmonei pavyko užregistruoti antrąsias pagal savo istoriją didžiausias pajamas. 

„Limelight Networks, Inc“ trečiąjį ketvirtį uždirbo 51,32 mln. Dolerių pajamų, 1,87% viršydama „Zacks Consensus“ sąmatą. Tai darydama bendrovė pirmą kartą per pastaruosius ketverius metus sugebėjo įveikti konsensuso pajamų įvertinimus.

Patobulėjimą galima paaiškinti strateginiu sprendimu sutelkti dėmesį į aukštos kokybės „cloud computing“. Iš pradžių šis žingsnis lėmė reikšmingus grynųjų pajamų praradimus ir sunkius akcijų laikus. 

Tačiau vykdomoji komanda mano, kad azartiniai žaidimai pagaliau pradeda duoti rezultatų. Su platforma susijusios kompiuterių paslaugos padidėjo 60%, o jos ketvirtinis srautas pasiekė aukščiausią visų laikų tašką.

Priežastys, kodėl LLNW nusipirks puikių centų atsargų

Šiuo metu prekiaujama 3,98 USD, atrodo, kad technologijų akcijos turėtų didelę naudą ir netrukus gali palikti cento atsargų būklę, jei viskas bus gerai. Bendrovė prognozuoja, kad pelnas, tenkantis vienai akcijai, per ateinančius metus išaugs 500%, o tai gali būti reikšmingas impulsas kompanijos akcijoms.

Be to, remiantis naujausia „Vaizdo įrašų būsenos“ ataskaita, vaizdo įrašų žiūrėjimas per srautą visą laiką pasiekė 6 val. 48 min. Per savaitę, o dauguma žiūrovų žiūrėjo laidas internete. Didėjant žiūrėjimui internetu, auga ir kokybiškų įspūdžių lūkesčiai.

Pagal LLNW vyresniajam direktoriui Michaelui Milliganui raktas į turinio teikėjų sėkmę yra vaizdo įrašo funkcijų priėmimas, siekiant užtikrinti, kad jie vartotojams pasiūlytų geriausią vartotojo patirtį, ir tai padės jiems išlaikyti savo klientus.

„Štai kodėl„ Limelight “išsiskyrė investuodama į pasaulinių pajėgumų išplėtimą, pateikdama aukščiausios kokybės internetinius vaizdo įrašus ir įgalindama novatorišką interaktyvią žiūrovų patirtį.“ 

Kaip matote aukščiau, LLNW žengia į gerus laikus; todėl, jei ketinate prekiauti centų atsargomis, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti LLNW akcijų.

Be to, jei patikrinsite akcijų naujienas, suprasite, kad internetiniai brokeriai ir analitikai vertina LLNW kaip vieną iš geriausių technologijų centų atsargų, nors mes pripažįstame, kad LLNW nėra pigiausia akcija, ji neabejotinai yra auganti ir tarp geriausių centų kad galėčiau stebėti.

LITB (NYSE: LITB) – „LightInTheBox“ atsargos mažesnės nei 1 USD

Idėja pradėti LITB buvo sugalvota, kai bendrovės steigėjai Liang Zhang ir Quji Guo siekė pasinaudoti puikia Kinijos gamybos ir tiekimo grandine.. 

Praėjusią savaitę „LightInTheBox“ paskelbė trečiojo ketvirčio finansinius rezultatus, kurie buvo gana įspūdingi ir parodė gerą įmonės pažangą. 

Apibendrinant galima teigti, kad bendros pajamos atgavo pastebimą augimo tempą, padidėjusios 34,6% per metus iki 59,9 mln. Bendroji marža, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų ketvirčiu, pagerėjo 27,2% – nuo 15,1% iki 42,3%. 

Grynosios pajamos buvo 10 mln. USD, o tai buvo daugiau nei 27 mln. USD pagerėjimas po 17,8 mln. USD grynųjų nuostolių, kurie buvo užregistruoti 2018 m. grynasis nuostolis. 

Galiausiai bendrasis pelnas sudarė 25,3 mln. USD, ty daugiau nei 18 mln. USD, palyginti su 6,7 mln. USD, kuris buvo užregistruotas praėjusių metų III ketvirtį.. 

Be to, pakoreguota EBITDA pagerėjo nuo 2018 m. Trečiojo ketvirčio 17,3 mln. USD nuostolio iki 5 mln. USD 2019 m. Trečiojo ketvirčio pajamų, o tai pažymėjo antrąjį teigiamą įmonės ketvirtį ir pabrėžė įmonės augimo trajektoriją. Vertinant centą ir augimo atsargas, šios rūšies rodikliai yra labai svarbūs. 

Kaip matėme iš aukščiau pateiktų finansinių rezultatų, LITB yra įmonė, kuri uždirba pinigus. Ji taip pat turi nemažą turtą ir turi augimo strategiją, kurios visos yra esminės sudedamosios dalys, jei cento atsargos turi tapti pinigų davėja.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map