Daiktų interneto atsargos 2020 m

Gyvename tuo metu, kai prie interneto gali prisijungti beveik viskas, pradedant lemputėmis, baigiant automobiliais, televizoriais ir pan. Dėl daiktų interneto įrenginių dydžio ir masto investuoti į daiktų interneto atsargas yra gana sudėtinga. Tačiau yra paprastas būdas apeiti investavimą į šias akcijas, nukreipiant į didelių kapitalizacijų įmones, turinčias gerai apibrėžtus DI verslo vienetus, kurie turėtų augti judėjimui augant. Žemiau mes apžvelgsime dvi IoT akcijas, į kurias reikia atkreipti dėmesį 2020 m.

„Cisco Systems“ (NASDAQ: CSCO) – senas, naujas daiktų interneto fondas

„Cisco Systems, Inc.“ yra Amerikos technologijų įmonė, kurią 1984 m. įkūrė Leonardas Bosackas ir Sandy Lerneris. Įmonės būstinė yra San Chosėje, Kalifornijoje, ir joje dirba daugiau nei 74 200 darbuotojų.

Tinklo sprendimų sektoriuje „Cisco“ yra didžiausia techninės ir programinės įrangos tiekėja pasaulyje. Jos infrastruktūros platformą sudaro aparatinės ir programinės įrangos produktai, skirti maršrutui, belaidėms programoms, perjungimams ir duomenų centrams.

Jos programų platformą sudaro analizės, bendradarbiavimo ir daiktų interneto (IoT) produktai.

Tada yra saugos segmentas, kuriame yra įmonės užkarda ir programinės įrangos apibrėžti saugos produktai. „Cisco“ taip pat siūlo pažangias paslaugas ir techninę pagalbą kaip dalį savo paslaugų. 

Didžiulę „Cisco“ aparatūros produktų kolekciją papildo programinės įrangos apibrėžti tinklo sprendimai, ketinimais pagrįstas tinklų kūrimas ir analizė. 

Be augančios programinės įrangos ir paslaugų, įmonės pajamų modelis yra sutelktas į prenumeratų didinimą ir pasikartojančius pardavimus.

Kodėl CSCO yra viena DI daiktų, kuriuos galima įsigyti 2020 m

Praėję metai „Cisco Systems“ nebuvo geri, nes bendrovės akcijos buvo beveik sustingusios nuo to, kur jos buvo 2018 m. 

Įdomu tai, kad per pastaruosius šešis mėnesius CSCO akcijos (NASDAQ: CSCO) smuko nuo didžiausios 50 USD iki maždaug 47 USD ten, kur jos šiuo metu sėdi. 

Kai kurie analitikai žiauriai pasirodė, kad jie perspėjo investuotojus apie ateinančias tamsias dienas, o kai kuriuos patarimus turėtume elgtis atsargiai. 

Kiti net susimąstė, ar „Cisco Systems“ yra kita „IBM“ (NYSE: IBM), palikta technologijų įmonė, palikta. 

Dalis rūpesčių kyla dėl to, kad „Cisco“ neseniai neteko vietos ant 

Gartnerio „Stebuklingasis kvadrantas“ privačiai valdomai įmonei „Aruba Networks“.


Tačiau, įsigijęs kelis diržus ir įsigijęs 5G, „Cisco“ atrodo pasirengęs atšokti, todėl tai yra patraukli technikos akcija pirkti.

„Elastic“ (NYSE: ESTC) – daiktų internetas 

Praėjusią savaitę nemažai advokatų kontorų paskelbė, kad nukentėjusių akcininkų vardu tirs „Elastic N.V“ dėl galimo federalinių vertybinių popierių įstatymų pažeidimo. Jo akcijų kursas pasiekė visų laikų aukštumas 2019 m., Prieš nukritęs. Kai atsirado kitų pagrindinių daiktų interneto (IoT) žaidėjų, kurie pridėjo milijardus savo rinkos viršutinių ribų (pvz., „Microsoft“), ​​„Elastic“ buvo mažesnis rinkos judėtojas. 

Gruodžio 4 d. Bendrovė paskelbė apie daug mažesnį nei tikėtasi atsiskaitymų augimą 41% per metus, palyginti su 51%, kuris buvo paskelbtas praėjusį ketvirtį per metus. „Elastic“ finansų direktorius sakė, kad bendrovė patyrė „tam tikrų vėlavimų mūsų federalinės vyriausybės veikloje, nes kai kurie sandoriai pasitraukė iš spalio mėnesio“.

Šių perkeltų sandorių dydis nebuvo nurodytas konferenciniame pokalbyje dėl pajamų, tačiau buvo teigiama, kad jis buvo pakankamai didelis, kad neigiamai paveiktų atsiskaitymus. Tai nulėmė 19% akcijų kainos kritimą.

Prieš kritimą „Elastic“ turėjo sėkmę, kuri įtraukė jį į daugelio daiktų daiktų atsargų, kuriuos galima stebėti, taip pat ir technologijų akcijų, turinčių aukštą aukštį. Tai buvo šiek tiek šokas sistemai, tačiau rinka yra nauja. Daugybė produktų sparčiai augo, tačiau tai išlaikyti ne visada lengva. „Elastic“ reikės diegti naujoves, toliau diegiant naujas savo technologijas į pasaulio rinką, ištroškusią naujų daiktų interneto sprendimų. Daiktų internetas yra tam, kad liktų, mums reikia tik pamatyti, kokiais būdais jis tampa teisėta pinigų uždirbėja.

Investuojant į technologijų akciją, tikslas yra rasti tokią akciją, kuri atitiktų technologijas, kurios galėtų atnešti didesnį rinkos augimą ir pajamas. Kai 5G ateina pas pagrindinius mobiliojo ryšio tiekėjus, o žaidėjų tarpe auga dirbtinis intelektas, kuriame mašinos gali susikalbėti, daiktų interneto (IoT) erdvė išlieka karšta. Daiktų internetas DI gali valdyti namus, verslą arba sujungti įrenginius ir įvairias technologijas. Kiekvienas IoT pasiūlymas yra skirtingas, tačiau kai technologijų ir interneto kompanijos siekia suteikti vartotojui vertę, IoT tai daro, kad produktų ir paslaugų deriniai galėtų priversti įmones ir asmeninius pirkėjus.

Daiktinių daiktų produktai suteikia įdomių technologijų akcijų, kurias šiuo metu galima nusipirkti, nes pasaulis tampa vis labiau susijęs. Besivystančioms rinkoms prisijungiant prie šiuolaikinio pasaulio, „Elastic“ yra viena iš kelių įdomių akcijų, kurias reikia stebėti, ir technologijų akcijos, kurių pasaulinė rinka yra labai aukštesnė. Daugybė sprendimų ir toliau bus paklausūs, nes dirbtinis intelektas ir kitos XXI amžiaus naujos technologijos randa rinką. Daiktų internetas, akcijų pirkimas yra būdas pasinaudoti šia nauja galimybe.

Kaip pradėta anksčiau, tyrinėdami akcijas norėdami įsigyti, įsitikinkite, kad suprantate visas su vertybiniais popieriais susijusias rizikas. Netgi tokios pramonės akcijos, kaip „Elastic“, kurios pasitvirtino savo pramonėje, kelia finansinę riziką pirkti. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map