Vai kredīta labošana ir likumīga?

Daudzi cilvēki ir piesardzīgi pret kredītu remonta aģentūrām, un ir saprotams, kāpēc viņi tā ir. Ir daudzas organizācijas, kas maskējas kā kredītu remonta aģentūras, bet faktiski neko nedara. Tātad jautājums “Vai kredīta remonts ir likumīgs?” ir taisnīgs jautājums, un atbilde ir jā, vienkārši pārliecinieties, ka meklējat pareizo uzņēmumu.

Kredītu remonts ir daudz lielāka nozare, nekā to saprot daudzi amerikāņi. Jebkurā lielajā pilsētā ir desmitiem, ja ne simtiem uzņēmumu, kuri apgalvo, ka palīdz jums palielināt jūsu kredītu. Pat ja jūs nedzīvojat lielā pilsētā, ir daudz reģionālu un valsts uzņēmumu, kas palīdzēs jums uzraudzīt un labot jūsu kredītvēsturi, tāpēc ir daudz iespēju. Vienkārši pārliecinieties, ka izvēlaties pareizo.

Kas ir kredītu labošana?

Kredītu labošana ir vispārējs termins, kas aptver virkni stratēģiju, kas tiek izmantotas, lai palīdzētu cilvēkiem, kuru kredīta pārskatā ir negatīvi priekšmeti, piemēram, aizdevuma saistību neizpilde. Parasti to izmanto, lai noņemtu šos vienumus no pārskata, kas padarīs jūsu kredītvēsturi izskatāmies tīrāku un palielinās jūsu kredītreitingu. Atkarībā no negatīvo atzīmju veida un tā, kam pieder šis parāds, dažas kredīta stratēģijas ir ārkārtīgi efektīvas, un dažas vienkārši nedarbosies neatkarīgi no tā, cik smagi jūs mēģināt. Šajā nozarē nav likumīgu veidu, kā vienmēr iegūt rezultātus, taču daži uzņēmumi tajā ir daudz labāki nekā citi uzņēmumi.

Ir kredīta labošanas likumība?

Kredītu labošana ir likumīga, taču ne katra aģentūra, kas sola jums palīdzēt, var jums palīdzēt vai varēs. Tomēr neuztveriet tikai manu vārdu. Tur ir daudz labu uzņēmumu, kas visu laiku veic šāda veida darbu, tāpēc, aplūkojot potenciālos uzņēmumus, pārbaudiet viņu iepriekšējās klientu atsauksmes un pārliecinieties, vai viņiem ir Labāka biznesa biroja vai Trustpilot vērtējums. Pat ja viņi to nedara, ir arī citi veidi, kā labākos uzņēmumus nošķirt no pūļa.

Kā noteikt, vai kredītu labošanas aģentūra ir laba

Izņemot iepriekšējo pārskatu pārbaudi, ir vairāki veidi, kā noteikt, vai kredītu remonta aģentūra parasti darbojas. Pirms parakstāt līgumu vai nosūtiet maksājumu, pārliecinieties, ka iepriekš esat veicis pienācīgu rūpību. Ja neesat pārliecināts, ko meklēt, neuztraucieties, mēs esam jūs aptvēruši. Jebkurai kredītu remonta aģentūrai, kuru jūs varētu apsvērt, vienmēr pārbaudiet un vaicājiet par sekojošo.

Kredītu labošanas organizāciju likums (CROA)

Saskaņā ar CROA jums ir noteiktas privātpersonas tiesības attiecībā uz kredītu remonta organizācijām. Ja uzņēmums mēģina pārkāpt vienu no šīm tiesībām, jums nekavējoties jāiet prom, jo ​​lielākoties tie neko nedara, izņemot naudas atņemšanu. Šeit ir saraksts ar dažām tiesībām, kas jums piešķirtas ar šo aktu.

  • Avansa maksa nav atļauta: No jums var iekasēt ikmēneša maksu, komisijas maksu utt., Bet no jums nevar iekasēt maksu, ja nav paveikts kāds darbs, un jums jāpaziņo, kas ir šis darbs.
  • Maldinoša reklāma nav atļauta: Jebkurš uzņēmums, kas sola rezultāta maiņu, darīs kaut ko nelikumīgu. Neņemiet darbā aģentūru, kas sola par jūsu rezultātu. Tas atšķiras no uzņēmumiem, kas reklamē “vidējā rezultāta izmaiņas”.
  • Jums nevar lūgt atteikties no savām tiesībām: Ja jums tiek izsniegts dokuments vai tiek lūgts parakstīt paziņojumu, ar kuru tiek atteikta kāda no jūsu tiesībām, neievērojiet to. Daži uzņēmumi nezina, ka viņiem nav atļauts to jautāt, taču jebkurā gadījumā no jūsu CROA tiesībām nevar atteikties.
  • Jums nevar lūgt izveidot jaunu identitāti: Ir uzņēmumi, kuru risinājums ir reģistrēties un izmantot atsevišķu SSN vai EIN. NEDARI ŠO. Tas ir ļoti nelikumīgi un tiek uzskatīts par identitātes krāpšanu.

Kas ir Līgumā?

Pirms parakstīšanas vienmēr jāizlasa, kas ir līgumā. Tas attiecas uz jebko dzīvē, bet jo īpaši situācijās, kad jūs piešķirat uzņēmumam tiesības rīkoties jūsu vārdā kopā ar diezgan daudz personiskas informācijas. Pārliecinieties, ka nepiekrītat nevienam, kam nevēlaties piekrist, un, ja tur ir kaut kas nepatīkams, lūdziet to izņemt no dokumenta. Tāpat pārliecinieties, ka dokumentā nekas nav pretrunā ar CROA.

Vai tie ir caurspīdīgi?

Labākās kredītu labošanas organizācijas ir pilnībā pārredzamas. Saskaņā ar Fair Credit Reporting Act (FCRA) uzņēmumiem uzņēmumiem ir jāinformē jūs, ka to, ko viņi dara, var izdarīt arī jūs. Tomēr šo uzņēmumu profesionāļi veiks labāku darbu nekā vidusmēra cilvēks, faktiski saņemot negatīvas atzīmes. Pārliecinieties, ka izvēlētais uzņēmums ne tikai ievēro FCRA noteiktās vadlīnijas, bet ir atvērts arī par iekasētajām maksām, gaidītajiem rezultātiem, iepriekšējo pieredzi utt. Jo vairāk informācijas uzņēmums ir gatavs jums sniegt , parasti, jo labāki tie ir, taču tas vienmēr arī sniegs jums vislabāko informāciju, lai kopumā pieņemtu labāko lēmumu.


Kredītu labošana ir pilnīgi likumīga, un tas ir likumīgs veids, kā palīdzēt cilvēkiem ar sliktu kredītu. Diemžēl ne visas aģentūras ievēros likumus, tāpēc jūsu ziņā ir rūpīgi veterinārārsts. Par laimi nozarē ir daudz patērētāju aizsardzības, tāpēc, kamēr jūs veicat pienācīgu rūpību, jūs būsiet drošībā un, cerams, labāk ar labāku kredītreitingu.

Ja jums ir interesanti atrast likumīgus kredītu labošanas pakalpojumus, mēs iesakām arī labākos kredītu remonta uzņēmumus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map