Kas ir kredītu labošana?

Kredīta labošanas definīcija ir kļūdu vai kļūdu novēršana kredīta pārskatā. Par laimi, ir veidi, kā var novērst kļūdas, kas saistītas ar sliktu kredītu. Kredīta labošanas process nodrošina, ka jūsu kredīta pārskats ir taisnīgs un 100% precīzs.

Kredītu labošana ir process, ko izmanto, lai noteiktu sliktus kredītreitingus – reitings, kas, iespējams, ir pasliktinājies neskaitāmu iemeslu dēļ. Kredītu labošana var nozīmēt kļūdainas informācijas apstrīdēšanu, ko izplata dažādas kredīt aģentūras.

Tā kā kredītu remonta uzņēmumu mērķis ir atjaunot jūsu labo kredītreitingu, tie arī risina likumīgās problēmas, kas skar aizdevējus un aizņēmējus. Jūsu kredīta labošanas process ir būtisks. Tomēr procedūra ir ilga un intensīva.

Kredītu pārskatos ir dažāda veida kļūdas, vai arī tās ir diezgan izplatītas. Kas notika? Vai tā ir jūsu vaina? Kļūdu izsekošana ir vissvarīgākā, lai uzzinātu, kas negatīvi ietekmē jūsu kredīta statusu.

Nederīgs kredīts var neatgriezeniski ietekmēt jūsu iespējas saņemt aizdevumu, kredītkarti vai citus finanšu produktus.

Kredītu remonta aģentūras nodrošinās, ka visa informācija ir pamatota un pārbaudīta.

Kā darbojas kredītu labošana?

Pēc tam, kad esat sapratis, kas ir kredītu remonts, jums arī jāsaprot, kā darbojas kredītu remonta uzņēmumi. Pēc rūpīgas izmeklēšanas kredītreitinga aģentūras apstrīd nepareizo vai nepareizi interpretēto informāciju.

Kredītatskaites aģentūras sniedz palīdzību arī tad, ja jums tiek atteikts kredīts neprecīzas informācijas dēļ. Šādā situācijā individuālajam novērtējumam ir arī galvenā loma galīgā ziņojuma sagatavošanā. Kredītatskaites aģentūras ziņojumus reģistrētiem dalībniekiem parasti izplata ik pēc 12 mēnešiem.

Dažreiz jūsu kredītkartē ir negaidīti slēpti pārsteigumi, un tas var ietvert zināmu krāpšanas vai identitātes zādzības līmeni. Kredīta labošana nozīmē visu krāpniecisko darījumu identificēšanu, kas traucē jūsu kredītam.

Maksājumu vēsture ir nozīmīgs, bet pārprasts faktors, kas ir jāizpēta, lai izveidotu labu kredītreitingu. Jums jāuzņemas atbilstošas ​​darbības, lai uzlabotu parādsaistību maksāšanas metodes. Šāda stratēģija ietver maksājumu grafiku, kas nodrošina, ka nav kavētu maksājumu, kas vēlāk dod labumu kredīta rādītājam.

Piemēram, ja kredītkartēs vai citos parādos esat saglabājis minimālās norēķinu iespējas, šis ieradums var negatīvi ietekmēt jūsu kredītreitingu. Tas varētu būt arī kaut kas vienkāršs, jo maksājumi tiek veikti ar dažu dienu nokavēšanos.

Veicot pasākumus, lai samazinātu parādu slodzi, jūsu kredītprofilā varētu būt ievērojami uzlabojumi.

Kredīta remonts novērš šādas kļūdas kredīta pārskatos:

• Nepareizi uzrakstīts vārds, adrese vai dzimšanas datums

• Divreiz uzskaitīti kredīti

• Nepareiza parāda summa

• Nepareizs maksājuma uzskaitījums par nokavētu 60 dienas vai ilgāk

• Netiek paziņots par nesamaksāto parādu

• Neprecīzi norādīts kā noklusējuma maksājums

• Neinformēšana par izmaiņām līgumā

• Identitātes zādzība

Tādēļ, lai labotu iepriekš minētās kļūdas, kredītdevējs ir jāiesaista un jāinformē par to, kāpēc viņiem jālabo un jāatjaunina kredīta pārskats.

Kredītu remonta uzņēmumu priekšrocības

Lai gan ievērojams skaits cilvēku mēģina labot paši savu kredītu, kredītu remonta uzņēmumi saprot nozares nianses un ir labākā situācijā, lai sasniegtu veiksmīgus rezultātus.

Kredītu labošanas uzņēmumi specializējas negatīvās neprecīzās informācijas noņemšanā, izmantojot parāda apstiprināšanu, nemateriālās vērtības vēstules un precīzu maksājumu grafika sakārtošanu..

Kredītu labošanas aģentūrām ir atļauts tikai pārbaudīt nepārbaudītu vai neprecīzu informāciju kredīta pārskatos. Ja ziņotā negatīvā informācija precīzi kaitē jūsu kredītstāvoklim, to ir ļoti grūti rediģēt.

Kredītu remonta aģentūrām ir jāizveido precīzs ziņojums par informāciju. Atbalstošie dokumenti ir nepieciešami pat tad, ja informācija šķiet negatīvāka. Lai to atrisinātu, kredītbirojiem būs jāatskaitās par parāda likumību.

Esiet gatavs apkopot nepieciešamo apliecinošo dokumentāciju.

Labākās kredītu remonta kompānijas

Mēs rekomendējam Kredīta plusi, viņiem uzticas vairāk nekā 100 000 klientu. Viņi piedāvā kredītlāpju remontu ar mākslīgā intelekta palīdzību un BBB ir A + vērtējums. Tie piedāvā viegli lasāmus kredīta pārskatus un personalizētus ieskatus par rezultātiem, kā arī rīkus & padomi, kas palīdzēs jums saprast savu rezultātu un spert nākamo soli. Labākais no visiem kredītu monitorings ir iekļauts vietnē Nav papildu maksas kas var palīdzēt atklāt iespējamo identitātes zādzību.

Ja meklējat vairāk iespēju, mēs piedāvājam šo labāko kredītu remonta uzņēmumu sarakstu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map