10 pazīmes, kas jums nepieciešamas kredīta labošanai

Pretēji izplatītajam uzskatam, kredītreitingi faktiski nav fiksēti akmenī. Viņus var audzināt ar kādu laiku un pareizām metodēm. Daži cilvēki pat nenojauš, ka viņiem jāmēģina labot savu kredītu. Ja jums ir viena vai vairākas no šīm 1 pazīmēm, jums vajadzētu izpētīt kredīta labošanu.

1. Nesenais kredītkartes atteikums

Ja nesen esat pieteicies kredītam aizdevuma, kredītkartes utt. Veidā un jums tas ir atteikts, pastāv liela iespēja, ka jūs varētu izmantot dažus kredīta labošanas darbus. Ir arī citi izskaidrojumi, piemēram, nav pietiekama ienākumu avota vai pārāk daudz neseno kontu, taču kopumā atteikumu iemesls ir slikts kredīts.

2. Jūsu rēķini ir uz kāda cita vārda

Ja jūsu elektrības vai gāzes uzņēmuma rēķinā ir kāda cita vārds, jo jūsu kredītvēsture ir mazāka par optimālo, jums noteikti ir jāapsver kredītu remonts. Jums nevajadzētu uztraukties par to, kura vārds ir jūsu rēķinos, jo tam vajadzētu būt jūsu. Jo ātrāk jūs varat salabot kredītu un atgūt savu vārdu rēķinos, jo labāk. Tādā veidā jums par to nebūs jāuztraucas, un otrai personai, kuras vārds ir norādīts jūsu rēķinā, nebūs jāuztraucas par atbildības saukšanu.

3. Parādu piedzinēji uzspridzina jūsu tālruni

Lai gan ir daudz izkrāpšanu, kurās iesaistīti cilvēki, kuri apgalvo, ka ir kopā ar parādu piedziņas aģentūrām, ja jūs saņemat zvanus par parādu, kas parādās jūsu kredītatskaitē ar kādu no lielākajiem birojiem, jums vajadzētu izpētīt iespējas to novērst. Atkarībā no situācijas tas ne tikai ietaupīs jūsu naudu, bet arī atbrīvosies no tik daudziem kaitinošajiem tālruņa zvaniem.

4. Neviens nepiešķirs jūsu aizdevumus

Ja jūsu draugi un ģimene nevēlas piešķirt jūsu aizdevumus, tā ir ļoti spēcīga zīme, ka jums ir jāsaņem kredīta fiksācija. Vajadzība paļauties uz kosigneru parasti ir pietiekami laba norāde, ka jums vajadzētu izpētīt kredīta labošanu, taču, protams, nespēja iegūt kosigneru ir skaidrs signāls.

5. Potenciālie darba devēji pēc kredītpārbaudes jums liedz

Pārsteidzoši, ka daudzi cilvēki nezina, ka viņu darba devēji bieži veic kredīta pārbaudes pirms kāda cilvēka pieņemšanas darbā. Ja pēdējā laikā esat cīnījies par darba iegūšanu, jūsu sliktā kredītvēsture, iespējams, ir bijis faktors. Pārbaudiet savu kredītatskaiti un strādājiet, lai labotu savu kredītreitingu, un, cerams, jums būs vairāk panākumu, saņemot darbu nākotnē.

6. Saimnieki noliedz jūsu pieteikumus

Tāpat kā darba devēji, daudzi namīpašnieki aplūkos jūsu pagātnes kredītus kā daļu no jūsu pieteikuma. Tam ir jēga, jo, ja kādam ir daudz parādu, ko viņš nav samaksājis, parasti ir mazāka iespēja, ka īres maksājumus veiks savlaicīgi, ja vispār. Slikts kredīts var ierobežot jūsu dzīvesvietas, kas var maksāt vairāk naudas, aizņemt papildu laiku un radīt papildu stresu jūsu dzīvē.

7. Jūs nebaidoties pārbaudāt savu kredītatskaiti

Kad jūs pēdējo reizi pārbaudījāt savu kredītatskaiti? Ja tas ir bijis kādu laiku, kāpēc tas tā ir? Daudzi cilvēki, kuri ir noraizējušies par savu slikto kredītvēsturi, vēl kādu laiku pavadīs, nepārbaudot savus ziņojumus. Diemžēl, pat ja jūs to bieži neskatāties, problēma nepazūd. Tā vietā jums vajadzētu noteikt savu kredītu un justies lepnam, kad bieži pārbaudāt savu rezultātu.

8. Jūsu kredītreitings nesākas ar 7 vai 8

Rādītāji, kas zemāki par 720, parasti tiek uzskatīti par subprime, kur atrodas daudz amerikāņu rādītāju. Ja tas esat jūs un to izraisa saistību neizpilde, nesamaksāti parādi vai citas negatīvas atzīmes jūsu kredīta pārskatā, jums nekavējoties vajadzētu izpētīt kredīta labošanu. Labs kredīts var ievērojami mainīt jūsu dzīvesvietu, nopelnīto naudas daudzumu un parāda procentu likmes.

9. Jūsu procentu likmes strauji pieaug

Vai nesen esat saņēmis vēstules no kredītkaršu kompānijām par procentu likmju izmaiņām? Ja tā, tas, iespējams, ir saistīts ar jūsu kredītreitingu. Lielākā daļa kredītkaršu procentu likmju tiek noteiktas, pamatojoties uz jūsu kredītreitingu. Jo zemāks rādītājs, jo lielāku risku uzņēmums uzņemas, aizdodot jums naudu, tāpēc viņi iekasē jums vairāk par jebkuru jūsu atlikumu. Atšķirība var būt milzīga, jo cilvēki ar labu kredītu var saņemt kartes ar zemu likmi līdz 8% APY, bet cilvēkiem ar sliktu kredītu var nākties maksāt gandrīz 30% APY.

10. Jūsu kredītkartes tiek aizvērtas tūlīt pēc to nomaksas

Metode, ko bieži izmanto kredītkaršu kompānijas, nosakot, ka jūs riskējat, ir pazemināt savu kredītlimitu, nomaksājot parādu. Kad parāds būs pilnībā nomaksāts, viņi vai nu atstās jums zemu limitu, piemēram, 300 USD, vai arī pilnībā aizvērs karti. Ja tas noticis ar jums, tas nozīmē, ka uzņēmums uzskata, ka jūsu kredītvēstures dēļ jūs uzliekat lielu saistību neizpildes risku.

Ja esat nonācis šajā sarakstā, it īpaši, ja jūs raksturo vairāki punkti, jums vispirms vajadzētu pārbaudīt savu kredītvēsturi. Ja kaut kas jums sāp, apsveriet iespēju sazināties ar kredītu remonta aģentūru, lai palīdzētu izrakt sevi un, cerams, palīdzētu jums vairs nekad nebūt šajā sarakstā..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map