Hovards Marks, StartEngine – Interviju sērijas izpilddirektors

Hovards Marks ir grupas līdzdibinātājs un izpilddirektors StartEngine. Kopš darbības sākuma starta uzņēmumiem un citiem uzņēmumiem, izmantojot platformu StartEngine, ir pabeigta gandrīz 150 veiksmīga finansēšana.

Ilgi pirms ICO kļuva par standarta valodu, Hovards redzēja drošības žetonu piedāvājumu nākotni. Uz viņa emuārs kā arī izmantojot viesu rakstus kā Forbes, Hacker Noon, The Mission un Next Web līdzautors, Hovards ir dalījies ar savu redzējumu par kosmosu un strādājis, lai parādītu ceļu uz likviditāti.

StartEngine bija iesaistījies ļoti veiksmīgajā tZERO STO, viņi rīko ikgadējas konferences, un daudzi STO paaugstina, izmantojot StartEngine platformu.

AT: Jums ir diezgan iespaidīgs fons ar plašu programmatūras un spēļu vēsturi. Tomēr jūs nolēmāt sākt akseleratora programmu ar nosaukumu StartEngine. Kas to iedvesmoja?

HM: Es jutu, ka Losandželosas tehnoloģiju sabiedrībai ir vajadzīgs paātrinātājs, lai ieguldītu jaunos uzņēmumos. Mēs bijām pirmie akseleratori, kas palaida Losandželosā, sekoja vēl daudzi citi. Misija bija palīdzēt Losandželosai kļūt par tehnoloģiju pilsētu.

AT: Cik ilgs laiks bija līdz brīdim, kad StartEngine pagriezās uz pašu kapitāla finansēšanu?

HM: Mēs ieguldījām 60 jaunizveidotos uzņēmumos, un lielākā daļa no viņiem nespēja piesaistīt kapitālu. Tā bija milzīga problēma. Investorus interesēja tikai ļoti šauras ideju kopas un noteikta veida dibinātāji. Tā rezultātā lielākā daļa mūsu ieguldījumu izgāzās. Tas tiek uzskatīts par normālu, ņemot vērā uzņēmumu agrīno raksturu, tomēr lielākajai daļai no viņiem bija grūti piekļūt kapitālam, it īpaši sievietēm, kuras vadīja dibinātājas. 2014. gadā, divus gadus pēc akseleratora palaišanas, mēs izveidojām pūļa finansēšanas platformu un palaidām 2015. gada jūnijā.

AT: Jūsu pirmais StartEngine Elio Motors klients savāca iespaidīgus 16,9 miljonus ASV dolāru. Kā jūs ieguvāt šo klientu?

HM: Mūs iepazīstināja Pols Elio ar mārketinga uzņēmuma starpniecību, kurš uzskatīja, ka viņi būs ideāls pirmais klients mūsu uzņēmumam. Pāvils bija pārliecināts, ka viņa kopiena ieguldīs līdzekļus, un mēs priecājāmies par tik agriem panākumiem.

AT: Kad StartEngine nolēma piedāvāt arī ICO?

HM: 2017. gada jūnijā es lasīju par SEC publicēto DAO ziņojumu. Šajā ziņojumā tika paskaidrots, kā DAO bija ieguldījums vērtspapīros, lai gan tas tika pozicionēts kā lietderības žetoni. Tas mani ieinteresēja uzzināt vairāk par ICO, un es atradu milzīgu strauji augošu investoru tirgu, kas izmantoja kriptovalūtas kolektīvā finansējuma uzņēmumiem. Bija divas galvenās atšķirības no mūsu tirgus: tās neievēroja vērtspapīru likumus un piedāvāja ieguldītājiem daudzas likvidācijas tirgus. Mēs nolēmām palīdzēt ICO izkļūt no ēnas un izmantot JOBS ACT, lai pārdotu vērtspapīrus saskaņā ar vērtspapīru noteikumiem. Pirmais nozīmīgais ICO, kuru uzsācām, bija tZero 2018. gada februārī.

AT: Jūs bijāt viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas pagriezās no SIO uz STO. Kas lika jums pagriezties uz STO?

HM: Plaša sabiedrība ICO uzskatīja par ieguldījumu lietderības žetonos. Lai gan lielākā daļa šo žetonu bija vērtspapīri, tie kā tādi netika pārdoti. Nosaukuma maiņa uz STO bija jēga, jo bija skaidrs, ka šie piedāvājumi ir vērtspapīriem.

AT: Mēs esam milzīgi tZERO fani, kā jūs dabūjāt tZERO uz borta, lai tos paaugstinātu platformā StartEngine?

HM: Kad mēs sākām savu pirmo samitu 2017. gada 10. novembrī, mēs uzaicinājām Ralph Diauto no tZero nākt runāt. Viņš redzēja visu mūsu organizāciju un to, kā mēs koncentrējāmies uz atbilstību un noteikumu ievērošanu. Tas viņam bija atsvaidzinoši, ņemot vērā lielo platformu skaitu, kas palaiž lietderības žetonus, neņemot vērā likumus.

AT: StartEngine samits ir bijis diezgan veiksmīgs. Mana vienīgā sūdzība ir tā, ka tas nav pietiekami ilgs laiks, kādi ir plāni, kā padarīt šo konferenci 2 dienu garumā?

HM: Mēs līdz šim esam pabeiguši trīs samitu, un mūsu nākamais ir 12. aprīlis. Es domāju, ka 2 dienu konferencei ir jēga, tomēr tajā ir divreiz vairāk runātāju un daudz vairāk loģistikas. Pagaidām mēs paplašinām vienas dienas konferenci un sadarbībā ar daudziem citiem Losandželosas uzņēmumiem piedāvājam neticamu LA Blockchain nedēļu.

AT: Jūs iepriekš esat izteicies stingri par sieviešu uzņēmēju atbalstīšanu, jo tradicionālās riska kapitālistes bieži nesniedz viņiem nepieciešamo atbalstu un finansējumu. Vai jūs uzskatāt, ka kapitāla kolektīvais finansējums un STO viņiem vairāk piedāvā godīgus konkurences apstākļus?

HM: Mēs esam uzzinājuši, ka mazāk nekā 4% riska kapitāla tiek ieguldīti sieviešu vadītos uzņēmumos. Tā rezultātā sievietes tiek atturētas no viņu sapņu un biznesa vēlmju īstenošanas. Šī neobjektivitāte veicina diversifikācijas trūkumu finansējamo uzņēmumu veidos, kā arī ieguldītājiem pieejamo ideju veidos. Līdz šim StartEngine sievietes ir vadījušas 22% uzņēmumu mūsu kopfinansēšanas platformā. Tas joprojām ir zems, bet liels solis uz priekšu. Mēs uzskatām, ka kopfinansējums un STO palīdzēs finansēt vairāk sieviešu vadītu uzņēmumu nekā VC un Eņģeļi kopā.

AT: Es zinu, ka jūs ticat misijas paziņojumiem, kāds ir Start Engine misijas izklāsts?

HM: Mūsu misija ir palīdzēt uzņēmējiem sasniegt savus sapņus.

AT: StartEngine pašlaik vada savu STO. Vai jūs varētu pastāstīt mums par šo STO, paaugstināšanas summu un piedāvātajiem noteikumiem?

HM: Mums ir akreditētu investoru līdzekļu vākšanas kampaņa ar nosaukumu OWN Limited. Tas ir ierobežots īsā laika posmā, pirms mēs esam saņēmuši SEC kvalifikāciju mūsu nākamajam A + Noteikumu publiskajam piedāvājumam. OWN Limited noteikumi ir 7,50 USD par marķieri. Katrs marķieris apzīmē uzņēmuma vēlamo akciju daļu.

AT: jebkas cits, ko vēlaties dalīties ar StartEngine?

HM: Mēs koncentrējamies uz modernas finanšu firmas izveidi, kas var palīdzēt uzņēmējiem kapitalizēt savus uzņēmumus tieši no pūļa. Mēs arī vēlamies nodrošināt investoriem likviditātes iespējas. Mēs šobrīd reģistrējamies mūsu brokerim-dīlerim un Alternatīvās tirdzniecības sistēmai SEC. Nesen mēs laidām klajā ierosināto standartu ar nosaukumu ERC-1450 vērtspapīru marķēšanai. Mērķis ir piedāvāt investoriem iespēju saņemt digitālos akciju sertifikātus žetonu veidā un pēc tam atvieglot tirdzniecību mūsu gaidāmajā platformā.

AT: Paldies par interviju. Mēs esam milzīgi StartEngine fani, un mēs priecājāmies, ka varējāt mums pievienoties.

Ikvienam, kurš vēlas uzzināt vairāk par StartEngine vai Howard, lūdzu, skatiet zemāk esošās saites:

StartEngine – Ieguldiet uzņēmumos, izmantojot kapitāla kolektīvo finansēšanu vai STO.

Hovarda emuārs – Hovards apspriež savus uzskatus par nozari.

Hovarda čivināt – Viens no labākajiem Twitter kontiem nozarē, kas jāievēro.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map