Brīnišķīgais kungs pieliek pūles kapitāla kolektīvās finansēšanas platformai ‘StartEngine’

Brīnišķīgas ziņas

Pozitīvu ziņu veidā populārā pūļa finansēšanas platforma StartEngine ir paziņoja jauna akcionāra / ieguldītāja – Kevina O’Līrija (AKA Mr Wonderful) ienākšana.

Virzoties uz priekšu, Mr Wonderful uzņemsies platformas stratēģiskā padomdevēja lomu. To darot, StartEngine gūst lielu labumu no viņa plašā savienojumu tīkla un sabiedrības uzmanības, kas viņam tiek piešķirta.

Kapitāla palielināšana

Mr Wonderful savā atklāšanas uzrunā kā StartEngine stratēģiskais padomnieks atzīmē, ka kopfinansējums sniedz dažādas priekšrocības. Tālāk ir sniegti šo priekšrocību piemēri:

 • Noteikumu elastība
 • Uzņēmumiem, kas piedalās, ir lielāka kontrole pār savu vērtēšanu un akciju cenu
 • Var saglabāt potenciāli lielāku uzņēmuma daļu
 • Ar lielāku akcionāru skaitu katrs darbojas kā “zīmola vēstnieki”, nodrošinot daudz lielāku pakļaušanos uzņēmuma darbībai.
 • Mr Wonderful pievienojas StartEngineMr Wonderful pievienojas StartEngine

  Noskatieties šo videoklipu vietnē YouTube

  Kapitāla kolektīvā finansēšana

  Darbu likums, kas tika ieviests Obamas administrācijas laikā, lika pamatu kolektīvajam finansējumam, kā mēs to zinām šodien.

  Tomēr visas kolektīvās finansēšanas metodes nav vienādas. Šajā rakstā mēs apskatīsim, kas atšķir kapitāla kopfinansējumu no ieguldījumiem akcijās un vienkāršu kolektīvo finansējumu, kas redzams, izmantojot tādas platformas kā Kickstarter.

  Kas ir kapitāla kolektīvais finansējums?

  Kevins O’Līrijs

  Pēc veiksmīgas sava uzņēmuma SoftKey izveidošanas un pārdošanas par satriecošiem 4 miljardiem dolāru Kevins O’Līrijs (jeb Mr Wonderful) ar Dragons Den starpniecību ieguva slavu sabiedrībā. Pēc tam šī slava gadiem ilgi nostiprinājās kā saimniece spin-off ‘Shark Tank’.

  Brīnišķīgais kungs pieliek pūles kapitāla kolektīvās finansēšanas platformai “StartEngine”

  Kevins O’Līrijs (Brīnišķīgais kungs)

  Neatkarīgi no tā, vai skatāmies uz viņu kā uzņēmēju, investoru vai TV personību, maz ir pieredzējuši tādus panākumus kā Kevins O’Līrijs. Tieši šo panākumu kulminācija ir ļāvusi viņam kļūt par ievērojamu uzņēmējdarbības spēku.

  Mr Wonderful nesen izveidoja informatīvu ziņojumu, kurā sīki aprakstītas viņa attiecības ar StartEngine un to, ko mēs varam gaidīt no platformas virzības uz priekšu.

  Kevins O’Līrijs ir īpaši komentējis COVID-19 un to, kā tas ir saistīts ar kolektīvo finansēšanu.

  “Tā kā koronavīrusu pandēmija izraisa ekonomisko nenoteiktību, jaunajiem uzņēmumiem un mazajiem uzņēmumiem ir ārkārtīgi grūti piekļūt kapitālam, tāpēc jūs redzēsiet, ka būtiski palielināsies interese par tādu pūļa finansēšanas uzņēmumiem kā StartEngine, kuri risina šo problēmu … Mēs atskatieties uz šo periodu kā uz pašu kapitāla kopfinansējuma pieauguma sākumu, un es domāju, ka tā ir nozare, kurā StartEngine uzvarēs. ”

  Runājot ar Hovardu

  Paziņojot par šodien šeit apspriesto attīstību, StartEngine izpilddirektors Hovards Marks veltīja laiku, lai dalītos savās domās.

  “Mēs redzējām milzīgu kolektīvās finansēšanas pieaugumu pēdējā ekonomikas lejupslīdes laikā, kad uzņēmējiem bija jāatrod alternatīvi kapitāla avoti. Mēs esam līdzīgi gatavi piedāvāt finansēšanas risinājumu tagad, šajā laikā, kad veidojas vēl viens izaicinošs periods … Ar augstu nenoteiktības pakāpi mēs jau esam redzējuši, ka riska kapitāla un eņģeļu finansējums ir ievērojami palēninājies. StartEngine ir tieši pretēji – mēs redzam milzīgu ikdienas investoru interesi par mūsu platformas iespējām. ”

  Hovards Marks turpināja,

  “Kopfinansējums ir unikāls ar spēju atrast lielu skaitu akcionāru, kas atbilst uzņēmuma misijai un mērķiem un neattiecas uz saspiestiem grafikiem – problēma, kas pašlaik nomoka tradicionālo privātā kapitāla un riska finanšu pakalpojumu nozari”

  Mūsu notiekošajā interviju sērijā mums jau agrāk ir bijis prieks veikt pamatīgas diskusijas ar StartEngine izpilddirektoru Hovardu Marksu. Šī saruna sniedz ieskatu StartEngine pirmsākumos un kā viņi izauga par mūsdienās pazīstamo platformu.

  Interviju sērija – Hovards Marks, StartEngine izpilddirektors

  StartEngine

  StartEngine, kas dibināta 2014. gadā, uztur darbību Losandželosā, Kalifornijā. Līdz šim uzņēmums ir palīdzējis simtiem uzņēmumu piesaistīt vairāk nekā 135 miljonus ASV dolāru finansējumu. Šis finansējums bija iespējams, izmantojot tīklu, kurā bija vairāk nekā 235 000 aktīvu investoru.

  Izpilddirektors Hovards Marks pašlaik pārrauga uzņēmuma darbību.

  StartEngine padara Inc top 10 Kalifornijas uzņēmumu sarakstu

  Citu ziņu sadaļā

  Līdzīgi kā blokķēdes nozarē, kopfinansējums ir jauns un joprojām piedzīvo atklājumu un izaugsmes periodu. Iepriekš mēs esam apskatījuši dažādas platformas, kas atvieglo šādas kapitāla ģenerēšanas metodes, papildus operatīvajām atšķirībām starp Kanādu un Amerikas Savienotajām Valstīm.

  Kapitāla daļēja finansēšana Ziemeļamerikā

  Top 5 kapitāla kolektīvās finansēšanas vietnes

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  map