Kas ir DeFi ienesīguma lauksaimniecība? – Viegli ievērojams ceļvedis iesācējiem

DeFi sektora ieviešana ir izraisījusi lielu satraukumu par tā jaunajiem produktiem un funkcijām. Viena no šīm nozarē kļuvušajām iezīmēm ir DeFi Yield Farming. Šis unikālais protokols ļauj jaunajiem lietotājiem gūt pasīvus ienākumus, ļoti maz izprotot tirgus apstākļus un kriptovalūtas kopumā. Šo iemeslu dēļ DeFi raža ir viena no visātrāk augošajām kriptogrāfijas investīciju nozarēm tirgū.

DeFi ienesīgums vai miets ļauj indivīdiem nopelnīt žetonus apmaiņā pret dalību DeFi lietojumprogrammās. Pašlaik lietotāji var likt stablecoins, piemēram, Dai, USDT vai USD Coin, kā arī bezgalīgas platformas pārvaldības žetonus. Ir iespējams arī iegūt saimniecību, izmantojot tādas kriptovalūtas kā Ēteris, jo lielākā daļa platformu šajā brīdī atrodas Ethereum blokķēdē.

Kādas problēmas mēģina novērst DeFi raža?

DeFi ražas audzēšana mēģina izlabot dažus galvenos tirgus nomocītos jautājumus. Pirmkārt, ražas audzēšana jaunajiem kriptogrāfijas lietotājiem nodrošina vieglāku alternatīvu pasīvo ienākumu gūšanai. Salīdzinot ar kriptovalūtu tirdzniecību, ienesīguma lauksaimniecībai ir nepieciešama mazāka izpratne un pūles. Tādā veidā ienesīguma lauksaimniecība nodrošina drošāku alternatīvu kriptovalūtu tirdzniecībai bez pieredzes.

SAVIENOJUMS

SAVIENOJUMS

Kā darbojas DeFi raža

Katrai platformai ir sava tehniskā specifika attiecībā uz tās ražas audzēšanas stratēģiju. Kā tāds jums būs jāiegulda maz laika, lai labāk izprastu katras platformas priekšrocības, piemēram, bloķēšanas periodus un atdeves likmes. Tomēr kopumā visizplatītākā ienesīguma audzēšanas metode prasa, lai kriptonauda tiktu fiksēta likviditātes fonda viedajā līgumā.

Atkarībā no platformas likviditātes portfelis varētu kalpot vairākiem mērķiem. Jūsu likviditāti varētu bloķēt publiskā baseinā, kas lietotājiem ļauj aizņemties līdzekļus ar procentiem. Šīs intereses atgriežas arī fondā, lai iegūtu vairāk atlīdzības. Galu galā šī stratēģija rada ienesīgu loku gudriem investoriem.

Ir arī likviditātes fondi, kas nodrošina finansējumu projektiem tirgū. Šajā scenārijā jūs saņemat atlīdzību par palīdzību konkrēta projekta likviditātes stiprināšanā. Šajā brīdī tas ir visizplatītākais ražas audzēšanas veids. Tā bija arī sākotnējā stratēģija, kuru kosmosa izstrādātāji bija iedomājušies.

DeFi ienesīguma lauksaimniecības priekšrocības

DeFi ražas audzēšanai ir daudz priekšrocību. Pirmkārt, ieguldītāji, izmantojot šo pieeju, iegūst piekļuvi lielākām IA ar mazākām pūlēm. Agrāko putnu investori gūst visvairāk labumu, jo viņi nopelna atlīdzību un gūst labumu no žetona novērtēšanas palaišanas laikā. Parasti ieguldītāji ņems šo peļņu un reinvestēs citos DeFi projektos, lai iegūtu vēl lielāku peļņu.

Savietojamība

Viss DeFi sektors ir balstīts uz savietojamību, kas padara tirgu ārkārtīgi daudzpusīgu. Dažas platformas paņem jūsu piesaistīto kriptogrāfiju un automātiski atlec no platformas uz platformu. Visa šī savietojamība uzlabo ieguldītāju atdevi un lietotājiem piedāvā vairāk iespēju. Pieredzējušiem investoriem parasti ir sakrauti protokoli, lai vēl vairāk piesaistītu peļņu.

DeFi ražas lauksaimniecības vēsture

Ražas audzēšanas vēsture sākas 2020. gada vasarā. Šis ir laiks, kad COMPOUND pirmo reizi ieviesa pakalpojumu tirgū. COMPOUND stratēģija bija piedāvāt lietotājiem nelielu darījumu maksu daļu par likviditātes palielināšanu konkrētā lietojumprogrammā. Šajā gadījumā COMPOUND sākās ar baseiniem vietnē Uniswap vai Balancer. Abi pakalpojumi izrādījās ārkārtīgi veiksmīgi.

DeFi likviditāte bloķēta caur Coindesk

DeFi likviditāte bloķēta caur Coindesk

Šie panākumi izraisīja tirgū kaķu kopiju platformu ūdenskritumu. Turklāt dažas augstas klases platformas arī ienāca kosmosā un paplašināja ražas audzēšanas koncepciju. Šīs platformas ieviesa tādas funkcijas kā saistītā pārvaldība vai vietējie marķieri. Platformas arī sāka apbalvot lietotājus ar vietējiem marķieriem, nevis ar ETH.

Uzlabota raža

Sakarā ar nozares sadarbspēju un ātru jaunu un aizraujošu lauksaimniecības metožu ieviešanu ir parādījusies progresīva ražas audzēšanas taktika. Šie lietotāji žetonus ievietos protokolu ķēdē, lai iegūtu maksimālu ienesīgumu. Šīs uzlabotās likmes metodes rada nepārspējamas IA, taču vidusmēra lietotājam tās ir ļoti sarežģītas.

DeFi ienesīguma lauksaimniecības riski

Ienesīguma lauksaimniecība ir aizraujoša, taču tai ir dažādi riski, kas jāņem vērā, pirms viņi iegulda. Pirmkārt, ja vēlaties nopelnīt lielu atlīdzību par lauksaimniecības centieniem, jums būs jānorāda liela sākuma kapitāla vērtība. Tas paaugstina jūsu riska pakāpi.

Tīras spekulācijas

Turklāt citas bažas rada DeFi žetonu ļoti nepastāvīgais raksturs. Lielākā daļa DeFi investoru šajā brīdī ir tīri spekulatīvi. Viņi plāno pārdot savu žetonu vēlāk, lai gūtu peļņu. Šīs investoru grupas problēma ir tā, ka viņi bieži rāda drebošas rokas.

Spekulatīvi investori tirgus lejupslīdes laikā ātri pārdod savus ieguldījumus. Šī pārdošana var novest pie citu investoru pievienošanās. Galu galā jūs saņemat izpārdošanu, kas iznīcina platformas vērtību un atstāj investorus ciešanas.

Ideāls piemērs tam ir gadījums, kad Hot Dog Swap šogad piedzīvoja lielus zaudējumus. Šajā incidentā tirgus pēkšņi samazinājās un atstāja investorus, kuri turēja somu. Precīzāk, Hotdog tikai pāris stundu laikā pēc palaišanas izgāza 99,9% no tās vērtības.

Kodēšanas riski

Kodēšanas riski ir vēl viens jautājums, kas investoriem būtu jāapsver. Daudzas no šīm platformām nav atvērtā koda. Tas nozīmē, ka kopiena nepārbaudīja kodēšanu. Kad projekta komanda un pamatā gudrs līgums kodus nevar pārbaudīt, tas ievērojami paaugstina riska līmeni. DeFi sektors plaukst, un izstrādātāji pastāvīgi sāk darboties ar nulles projektiem vai kopē savu priekšgājēju kodu. Zaudējumi rodas ikreiz, kad kods nav auditēts, jo kļūdas un uzbrukuma vektorus atklāj lietotāji un hakeri, nevis izstrādātāji.

Lielisks piemērs tam, kā kļūdaina kodēšana ieguldītājiem var maksāt ar YAM Finance. Sliktas kodēšanas līnija izraisīja haosu šai startēšanai. Konkrēti, platforma redzēja, ka tās lietderības marķieris tikai divu dienu laikā kodēšanas kļūdu dēļ pieauga līdz 57 miljoniem ASV dolāru. Šī izaugsme bija acīmredzama kodēšanas kļūda. Vēlākā izmeklēšana atklāja, ka platformai ir daudz kodēšanas un drošības problēmu.

DeFi ienesīguma lauksaimniecība – kāda ir nākotne

DeFi sektors, šķiet, ir veiksmīgs, lai nostiprinātu savas pozīcijas tirgū. Tomēr, līdzīgi kā ICO uzplaukums 2017. gadā, ieguldītājiem ir nepieciešams DYOR, pirms viņi iesaistās šajā tirgū. Ja tas tiek izdarīts pareizi, DeFi ražas audzēšana ir lielisks veids, kā nopelnīt bezmaksas kripto. Tomēr jūsu panākumi būs tieši atkarīgi no jūsu spējas precīzi novērtēt platformas derīgumu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me