5 geriausi JAV akcijų brokeriai

Prekyba akcijomis internete niekada nebuvo tokia prieinama. Dabar yra daugybė internetinių akcijų brokerių, siūlančių patikimą prekybos aplinką ir nemokamą komisinių prekybos tūkstančiais geriausių akcijų, ETF ir dar daugiau..

Nesvarbu, ar esate naujas, ar patyręs vertybinių popierių prekiautojas, bus puikus brokeris. Mes atidžiau išnagrinėjome 5 geriausius ir apibūdinome jų pagrindines savybes, kad patenkintume jūsų prekybos poreikius.

Svarbios sritys, į kurias reikia atsižvelgti

Turėdami tiek daug puikių pasirinkimų, mes atsižvelgėme į keletą šių svarbių sričių kaip pagrindinius veiksnius, kai pasirenkate internetinių akcijų brokerių pasirinkimą:

Prekybos išlaidos: Tai tiesiogiai paveiks jūsų apatinę eilutę. Laimei, šiandien rinkoje dauguma geriausių akcijų brokerių siūlo didelę vertę, kai reikia leisti prekiauti be komisinių, ir apskritai yra nemokami..

Platforma ir funkcijos: Norėsite, kad daugumai prekybininkų vis svarbesnė būtų prekybos platforma, kuri būtų patogi vartotojui ir būtų prieinama pasirinktame įrenginyje su mobiliosios prekybos galimybėmis. Papildomos brokerio funkcijos ir įrankiai taip pat gali išskirti daugelį konkurentų.

Prekybos stilius: Kaip norite prekiauti, ypač jūsų dalyvavimo lygis vaidins pagrindinį vaidmenį. Pasirinkus laisvą požiūrį, robo-patarėjai ir automatizuota prekyba yra tobula, o įvairaus portfelio su biudžetu dalinės prekybos padidėjimas yra daugiau nei idealus.

Firstrade

Jei ieškote patyrusio brokerio šioje srityje, kurį palaiko viena iš labiausiai gerbiamų reputacijų ir kurie yra užpildyti puikiomis prekybos funkcijomis ir galimybėmis, jums nereikia ieškoti daugiau nei Firstrade. Jie yra pionieriai, siūlantys mažą komisinių kainą ir mažą kainą. Jie gyvuoja nuo 1985 m.

Per daugiau nei 35 metus šiame sektoriuje jie nestovėjo vietoje. Toliau tobulėdami, jie dabar siūlo labai intuityvią ir patentuotą prekybos platformą, kurioje galite pasinaudoti tūkstančių akcijų, ETF ir obligacijų prekyba iš kai kurių svarbiausių pasaulio biržų..

Jie taip pat pateikia aukščiausio lygio mokomąją skiltį, kurioje pateikiami straipsniai, vaizdo įrašai ir vadovėliai, kurie padės jums išplėsti savo žinias apie prekybą visais lygmenimis..

Prekybos išlaidos: „Firstrade“ niekur nerasite komisinių ar prekybos mokesčių. Unikaliai tarp geriausių brokerių tai taikoma ir prekybai investiciniais fondais, dažnai tai yra didžiulis pliusas labiau patyrusiems prekybininkams.

Peržiūrėkite visą „Firstrade“ apžvalgą arba eikite tiesiai į Firstrade norėdami atidaryti savo sąskaitą dabar.

M1 Finansai

M1 Finansai greitai įsitvirtino kaip vienas unikaliausių akcijų brokerių pasirinkimų šiame sektoriuje. Jie sujungia keletą geriausių pigių internetinių brokerių elementų ir siūlo populiarią „robo-advisor“ prekybos patirtį. Nuo to laiko, kai jie buvo paleisti 2015 m., Jie tapo geriausiu daugelio akcijų prekybininkų pasirinkimu.

Jei norite pradėti prekiauti dalinėmis akcijomis ir tuo pačiu metu sukurti įvairų portfelį, M1 siūlo idealų sprendimą. Čia galite pasirinkti iš tūkstančių akcijų, ETF ir kito turto, kad sukurtumėte savo portfelį per dalines akcijas, arba iš dešimčių kuruojamų portfelių, vadinamų „pyragais“, kuriuos brokeris sudarė. Investavę, šie pyragai gali automatiškai prekiauti ir subalansuoti, kaip ir robo patarėjas, kad optimizuotų jūsų investicijas.

Be tik prekybos, ši FDIC apdrausta ir reguliuojama paslauga suteikia visą ekosistemą, kurioje galite sutaupyti taikydami dideles palūkanas ir netgi pasiskolinę iš savo portfelio už mažą kainą naudodami „M1 Spend“ be jokio vargo ar kredito patikrinimo ir mažų palūkanų normą nuo 2 proc..

Prekybos išlaidos: Itin gera vertė suteikiama prekybai su „M1 Finance“. Visiškai nepridedami jokie prekybos mokesčiai, komisiniai ar antkainiai. Taip pat nėra sąskaitos minimumo, dėl kurio reikėtų nerimauti. Puiki aplinka pirmą kartą prekybininkams, norintiems sutaupyti didelius mokesčius.

Pažvelkite į visą mūsų „M1 Finance“ apžvalgą arba apsilankykite M1 Finansai tiesiogiai pradėti.

Public.com

Public.com yra vienas iš sparčiausiai populiarėjančių programomis pagrįstų akcijų brokerių pramonėje. Jie egzistuoja tam tikra forma daugelį metų ir turi gerai gerbiamą FINRA reglamentą, kartu užtikrindami labai novatorišką prekybos ir investavimo aplinką šiuolaikiniam akcijų prekybininkui..

Rasite tūkstančius pagrindinių JAV akcijų ir ETF, kuriuos galite naršyti ir pirkti pagal temomis pagrįstą klasifikatorių, todėl labai lengva rasti jums tinkamiausias investicijas. Didelis pranašumas šiandieninėje rinkoje yra tas, kad galite investuoti į dalines akcijas su „Public“ ir visa tai padaryti patogiai naudojant jų lengvai naudojamą mobiliąją programą. Tai galima greitai atsisiųsti į „iOS“ ar „Android“ įrenginį ir visa reikalinga prekybos jėga atsiduria tiesiai į jūsų rankas.

Be to, turėsite prieigą prie daugybės puikių socialinės prekybos funkcijų, kurios leidžia bendrauti ir dalytis informacija su kitomis grupėmis ir prekybininkais, net jei tai yra tiesioginių pranešimų sistema, kad niekada nepraleistumėte nė vieno žingsnio..

Prekybos išlaidos: Kaip ir daugeliui kitų, jokiems „Public.com“ sandoriams netaikomi komisiniai mokesčiai. Pridėkite tai prie daugybės ne prekybos funkcijų, tokių kaip indėliai ir išėmimai, kurie gali būti nemokami, ir čia galima prekiauti didele verte..

Norėdami gauti daugiau informacijos, galite pamatyti išsamią Public.com apžvalgą arba apsilankyti Public.com užsiregistruoti.

Interaktyvūs brokeriai

Interaktyvūs brokeriai pramonėje buvo labai ilgą laiką. Kalbant apie vertybinių popierių brokerius, jie yra gerai gerbiami ir reguliuojami vienodai šiame sektoriuje. Neseniai jie taip pat stengėsi tobulinti savo pasiūlymą, kad pritrauktų daugiau naujų akcijų prekybininkų naudodamiesi savo „IBKR Lite“ pasiūlymu.

Ši paslauga priartina IB prie kitų konkurentų, nes jie gali pasiūlyti nemokamą akcijų ir ETF prekybą JAV turtu per „IBKR Lite“ taip, kaip to nepadaro visa „IBKR Pro“ paslauga. Taip pat pastebėsite, kad ten, kur anksčiau buvo sumažinta, brokeris dabar siūlo patobulintas tyrimų ir palaikymo funkcijas, kurios visą laiką tampa patogesnės vartotojui..

Jei ieškote ilgalaikio prekės ženklo biržos brokerio, kuris rūpinasi ne tik naujais prekybininkais, bet ir turi bet kokių lygių, kuriuos galite atrakinti, kai tapsite labiau patyrę, interaktyvūs brokeriai gali būti jums tinkamas pasirinkimas..

Prekybos išlaidos: „IBKR Lite“ neapmokestina akcijų ir ETF prekybos JAV turtu. Jei prekiaujate turtu iš kai kurių kitų 100+ biržų, siūlomų daugiau nei 30 šalių, mokėsite mokesčius nuo 0,005 USD už akciją su mažiausiai 1 USD, o pasirinkimo sandoriai – 0,65 USD už sutartį.

TD Ameritrade

Kitas svarbus šios pramonės pavadinimas kalbant apie biržos maklerius ir platesnes finansines paslaugas, TD Ameritrade yra kertinis šio sektoriaus akmuo. Jie sujungia savo ilgametę gerą reputaciją su prekybos be komisinių platinimu dideliu turto asortimentu.

Prekyba šiuo turtu su brokeriu yra labai sklandus procesas naudojant jų pačių „Thinkorswim“ prekybos platformą, kuri įgijo puikią reputaciją, nes yra lengvai naudojama, labai galinga ir išsami, kai reikia kurti diagramų įrankius ir galimybes..

„TD Ameritrade“ ne tik remia gerą reputaciją ir didžiulį turto, įskaitant daugelį kriptografinių šaltinių, pasiūlą, bet ir pereina į kitą lygį, suteikdamas prieigą prie įvairių naudingų švietimo šaltinių. Štai kodėl daugelis jų prekybininkų yra linkę užsiregistruoti ir likti pas brokerį kaip ilgalaikį pasirinkimą.

Prekybos išlaidos: Čia galite nemokamai prekiauti visomis akcijomis ir ETF. Taip pat yra tūkstančiai investicinių fondų ir daugiau nei galite naudotis nemokamai, neatsilikdami nuo pramonės. Pasirinkimo sandoriais galima prekiauti po 0,65 USD už sutartį be jokių minimalių sąlygų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map