Kā tirgot kriptogrāfijas valūtas nākotnes darījumus vietnē OKEx

Nākotnes līgumi ir atvasinātie instrumenti, kas ļauj divām pusēm noslēgt līgumus par bāzes aktīva pārdošanu nākotnē par iepriekš noteiktu datumu un cenu. Gan pircēji, gan pārdevēji var fiksēt pamatsummas cenu, lai nodrošinātu pret nelabvēlīgām cenu izmaiņām. Kriptovalūtas fjūčeru gadījumā pamatā esošais aktīvs vairumā gadījumu ir Bitcoin (BTC) vai cita augstākā kriptonauda..

OKEx atbalsta nākotnes līgumu tirdzniecību par deviņiem populārākajiem digitālajiem aktīviem, piemēram, Bitcoin un Ether (ETH). Katrs OKEx līgums atspoguļo BTC 100 USD vērtībā vai citus digitālos līdzekļus (t.i., ETH, LTC utt.) USD vērtībā..

Kaut arī nākotnes līgumi ir salīdzinoši uzlaboti produkti salīdzinājumā ar tūlītējo tirdzniecību un ietver dažādus riskus, pieredzējuši lietotāji var sekot šim soli pa solim, lai sāktu nākotnes līgumu tirdzniecību ar OKEx.

1. solis: dodieties uz nākotnes sadaļu

Dodieties uz OKEx sākumlapu un dodieties uz Tirdzniecība augšējā izvēlnē, lai skatītu pieejamos tirgus. Pēc tam noklikšķiniet uz Pamata saskaņā "Nākotnes" etiķete, lai atvērtu nākotnes sadaļu. Pamata versija piedāvā labu sākumpunktu iesācējiem. Ja esat pieredzējis tirgotājs, varat izvēlēties Papildu lai iegūtu plašāku informācijas paneli.

Šīs kriptovalūtas nākotnes darījumu tirdzniecības rokasgrāmatas vajadzībām mēs izmantosim pamata informācijas paneli kā atsauci uz kriptogrāfijas nākotnes līgumu tirdzniecību OKEx.

Kā tirgot kriptovalūtas nākotnes līgumus

2. solis: aktivizējiet nākotnes tirdzniecību

Nākotnes tirdzniecības iesācējiem ir jāsaprot un jāatzīst iesaistītie riski, un tikai pēc izvēles rūtiņas to varēs izdarīt Aktivizēt tirdzniecību atvasinājumu uz OKEx, kā parādīts zemāk redzamajā ekrānā.

Kā tirgot nākotnes aktivizāciju

3. solis: pārskaitiet līdzekļus uz savu nākotnes kontu

Jūsu nākotnes konts ir jāfinansē, pirms varat sākt tirdzniecību. Ja jūsu nākotnes kontā nav atlikuma, noklikšķiniet uz Pārskaitījums (vai nu uz "Nākotnes tirdzniecība" lapā vai "Aktīvi" nolaižamais saraksts augšējā izvēlnē), lai pārvietotu līdzekļus starp kontiem.

Ja jūsu OKEx kontā nav kripto aktīvu, varat vai nu iegādāties kriptogrāfiju, vai arī uzzināt, kā noguldīt kriptogrāfiju OKEx, izmantojot mūsu iesācēju rokasgrāmatu par to, kā sākt tirgot kriptogrāfiju.

Lai tirgotu nākotnes līgumu ar marķējumu "BTCUSD0807," kas ir monētu maržas līgums, jums jāpārsūta BTC no sava "Finansēšanas konts" uz tavu "Nākotnes konts." Šajā gadījumā nākotnes konts ir "BTCUSD konts." Ievadiet summu, kuru vēlaties pārskaitīt, un pēc tam noklikšķiniet uz Apstiprināt.

4. solis: izvēlieties nākotnes līgumu tirdzniecībai

Pēc pieteikšanās un nākotnes sadaļas skatīšanas vispirms jāizvēlas piemales tips, kas atrodas lapas augšdaļā (t.i.., Monētu maržētie nākotnes līgumi, – kuri ir norēķināti pamatā esošajā digitālajā valūtā, vai USDT Margined Futures, norēķini USDT). Pēc tam izvēlieties vēlamo laika periodu līguma termiņa beigām. Pieejamās iespējas ir Katru nedēļu, divreiz nedēļā, ceturksnī un reizi ceturksnī.

Pēc tam kreisajā joslā varat izvēlēties vienu no pieejamajiem nākotnes līgumiem. Šajā apmācībā mēs izvēlēsimies iknedēļas nākotnes līgumu ar marķējumu "BTCUSD0807" kā piemērs.

Pamatojoties uz tā nosaukumu BTCUSD0807, mēs varam redzēt, ka BTC ir norēķinu valūta un USD ir nākotnes līguma cenas vienība. Pēdējie četri cipari 0807 norāda piegādes datumu – šajā gadījumā tas ir 2020. gada 7. augusts. Nākotnes līgumi par OKEx tiek slēgti katru piektdienu plkst. 8:00 pēc UTC.

5. solis: Izvēlieties sviras veidu nākotnes tirdzniecībai

Pēc nākotnes konta finansēšanas jūs varat izvēlēties maržas režīmu (vai nu "Fiksēts" vai "Krusts") un izvēlieties vēlamo sviras reizinātāju. Ja izvēlaties "Fiksēts" rezerves režīms, starpība paliek nemainīga neatkarīgi no cenu svārstībām, turpretī tā atšķiras atkarībā no cenas, ja izvēlaties "Krusts" piemales režīms.

sviras veids nākotnes darījumiem

6. darbība: ievadiet pasūtījuma informāciju un izpildiet to

Pēc maržas veida un sviras reizinātāja izvēles varat ievadīt vēlamo "Pasūtījuma veids," "Cena" un "Summa" tirdzniecībai. Ja vēlaties izpildīt pasūtījumu pēc iespējas ātrāk, varat noklikšķināt uz BBO (t.i., labākais piedāvājums).

Pēc pasūtījuma informācijas ievadīšanas varat noklikšķināt uz Atvērt ilgi lai noslēgtu garu līgumu (lai nopirktu BTC) vai noklikšķiniet uz Atvērt īsu ja vēlaties sākt īsu pozīciju (pārdot BTC).

Nākotnes tirdzniecības grafiks - BTC-USD

Piemēram, jūs varat iestatīt limita pasūtījumu 11 300 USDT un atvērt garo pozīciju "BTCUSD0807" ar vēlamo BTC summu.

7. darbība: pārskatiet izpildīto pasūtījumu

Pēc tam, kad jūsu darījums ir izpildīts, jūsu pasūtījums tiks iesniegts, un jūs varat pārskatīt savas pozīcijas statusu, noklikšķinot uz Atvērt pozīcijas cilne tirdzniecības sākumlapas apakšdaļā. Šajā sadaļā ir sniegta noderīga informācija, piemēram, "Vid. Cena," "Likvidācijas cena," "Nerealizētais P&L" un tā tālāk.

8. darbība: (pēc izvēles) aizveriet savu pozīciju

Ja vēlaties kompensēt savu atvērto pozīciju, to varat izdarīt, noklikšķinot Aizvērt iekš "Atvērt pozīcijas" cilni.

Maksa par kriptogrāfijas nākotnes līgumu tirdzniecību OKEx

Tirdzniecības nākotnes darījumiem ar OKEx norēķinu maksa ir 0,03% visiem marķieriem. Makera Maker un Taker maksa tiek piemērota arī atkarībā no tirdzniecības pozīcijas (t.i., Maker vai Taker), kuru ieņem lietotāji. Makera un Taker maksas procentuālais daudzums dažādos lietotāju līmeņos ir atšķirīgs. Lai iegūtu sīkāku informāciju, varat skatīt maksas tabulu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map