Lielbritānijas akciju brokeru top 5

Ar lielu brokeru klāstu, no kuriem izvēlēties, nekad nav bijis vieglāk sākt darbu akciju tirdzniecībā. Ja jūs tirgojat Lielbritānijā, ir pieejams arī lielisks labāko brokeru izvēles klāsts.

Šeit mēs rūpīgāk aplūkosim 5 labākos Lielbritānijas akciju brokerus, lai jūs varētu sākt tirdzniecību, ja nozarē esat jauns, vai arī tas var būt ideāls, ja esat pieredzējušāks tirgotājs. Papildus tam mēs aplūkosim arī dažus svarīgus jautājumus, kas jums jāņem vērā, izvēloties brokeri.

Lietas, par kurām jādomā, pirms sākat tirgoties

Pirms sākat tirdzniecību, ir svarīgi rūpīgi pārbaudīt galvenās jomas pat ar labākajiem brokeriem. Šeit ir daži no vissvarīgākajiem galvenajiem punktiem, kas jums jāņem vērā, pirms izlemjat par brokeri:

Maksa un komisijas maksa: Lielākajai daļai akciju brokeru ir ārkārtīgi labi piedāvāt tirdzniecību bez komisijas maksas un ļoti zemas izmaksas un maksas. Tas ir kaut kas, kas jāpatur acu priekšā un jāpēta, lai gan pirms reģistrējaties.

Brokeru funkcijas un tirdzniecības platforma: Ja esat jauns tirgotājs, jums vajadzēs viegli izmantojamu un saprotamu tirdzniecības platformu. Ja esat pieredzējis, iespējams, vēlēsities iegūt padziļinātu diagrammu, rīkus un rādītājus, kā arī plašāku aktīvu klāstu.

Tirdzniecības stils: Tagad ir daudz veidu, kā tirgot akcijas. Tas varētu nozīmēt brīvāku pieeju no jums ar iespēju ieguldīt ETF un līdzīgos groza veida produktos vai pilnīgi automatizētu tirdzniecības pieredzi. Jūsu tirdzniecības stilam noteikti ir brokeris.

Fineco

Fineco ir Itālijas banka, kas dibināta 1999. gadā un kopš 2004. gada piedāvā tiešsaistes tirdzniecības pakalpojumus. Tās ir arī publiski kotētas Itālijā, un FCA to regulē Lielbritānijā, padarot tās par ļoti pārredzamu un uzticamu akciju brokeri. Patlaban viņi piedāvā pakalpojumus tikai Lielbritānijas un Itālijas tirgotājiem, un jūs atradīsit ļoti zemas komisijas maksas bez tirdzniecības, lielu aktīvu klāstu un viegli lietojamu tirdzniecības platformu.

Šeit jūs varat tirgot visdažādākos aktīvus, tostarp vairāk nekā 5000 akcijas un ETF no lielākajām biržām ASV, Lielbritānijā un Eiropā. Ir pieejami arī ieguldījumu fondi, obligācijas, iespējas līgumi, nākotnes līgumi un daži akciju CFD.

Jūs atradīsit arī gan tīmekļa, gan mobilās tirdzniecības platformas, kas ir ļoti intuitīvas un lietotājam draudzīgas, kuras, lai arī nav pielāgojamas, tomēr nodrošina pozitīvu tirdzniecības pieredzi kopumā. Brokeris nodrošina arī lielisku izpētes rīku dziļumu, tostarp plašu pamatdatu par katru aktīvu un tirdzniecības ieteikumus.

Tirdzniecības izmaksas: Apvienotās Karalistes tirgotājiem ir noteikta fiksēta vienota maksa 3,95 USD par katru darījumu. Citas aktīvu maksas parasti tiek diferencētas, izmantojot uz apjomu balstītu sistēmu, kas jums var nākt par labu, jo vairāk tirgojat. Maksa par tirdzniecību, kas nav saistīta ar tirdzniecību, netiek iekasēta par neaktivitāti, depozītu vai izņemšanu.

Lai iegūtu vairāk informācijas, varat doties tieši uz Fineco lai atvērtu kontu.

Degiro

Degiro ir godalgots tiešsaistes brokeris no Nīderlandes, kurš darbojas kopš 2008. gada un kuru regulē FCA Lielbritānijā. Ja nav nepieciešams minimālais depozīts un dažas no zemākajām tirdzniecības izmaksām nozarē, ir skaidrs, kā šis brokeris ir kļuvis par populāru izvēli Lielbritānijā un Eiropā.

Tirdzniecības platforma šeit ir pieejama gan tīmeklī, gan mobilajā ierīcē ar izcilu funkcionalitāti un ļoti viegli lietojama jauniem tirgotājiem. Mobilā platforma ir arī ļoti labi izkārtota, un tai netrūkst nevienas tīmekļa platformas iezīmju un iespēju, lai gan abām tām ir tikai ierobežota pielāgošana, un tās var būt nedaudz vieglākas pieredzējušiem tirgotājiem.

Atkal Degiro piedāvā vairāk nekā 5000 aktīvu tirdzniecībai ar akcijām, kas pieejamas visās nozīmīgākajās biržās ASV un Eiropā. Varat arī tirgot labu ETF, kopfondu, opciju, obligāciju un nākotnes tirgu izvēli atkarībā no konta līmeņa.

Tirdzniecības izmaksas: Viens no pieejamākajiem tiešsaistes akciju brokeriem. Tirgojiet ASV akcijas no 0,004 USD par akciju, kā arī 0,50 € maksu. Lielbritānijas un ES akcijas var tirgot ar atšķirīgu maksu no 2 līdz 10 eiro, plus ļoti maza procentuālā daļa atkarībā no maiņas. Jūs arī neatradīsit neaktivitātes maksu vai maksu par iemaksām un izņemšanu.

Dodies taisni uz Degiro apskatīt un atvērt savu kontu.

Interaktīvs investors

Interaktīvs investors ir vēl viens ilgstošs akciju brokeris, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu Lielbritānijā, kur FCA tos labi regulē, lai iegūtu visuzticamāko pieredzi. Brokeris tika dibināts 1995. gadā un kopš tā laika ir bijusi populāra izvēle.

Šī brokera aktīvu piedāvājums ir nedaudz ierobežotāks nekā daži citi, lai gan jūs joprojām varat tirgot akcijas, ETF, obligācijas un kopfondus ar gandrīz 2000 aktīviem, no kuriem izvēlēties no lielākajām biržām visā pasaulē..

Jūs atradīsit arī lietotājam draudzīgu tirdzniecības platformu, kas ir pieejama gan tīmeklī, gan mobilajā veidā. Kontu atvēršanas process šeit ir arī ļoti ērts, un brokeris ļoti labi atbalsta vairākas bāzes valūtas, lai gan dažām izņemšanas process var būt ilgs. Debeta un kredītkartes depozīti tiek atviegloti, taču, lai veiktu izmaksu, jums būs jāizmanto bankas pārskaitījums.

Tirdzniecības izmaksas: Interaktīvajam ieguldītājam ir fiksēta ikmēneša maksa, kuru viņi iekasē no £ 9,99 līdz £ 19,99 mēnesī, pamatojoties uz jūsu konta veidu. Tirdzniecības maksa parasti ir no 3,99 līdz 7,99 mārciņām atkarībā no aktīva, savukārt maksa par 15 sterliņu mārciņām tiek piemērota steidzamām izņemšanām, kas var pienākt tajā pašā dienā. Noguldījumi ir bez maksas.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, varat redzēt Interaktīvs investors tieši vietnē.

Hargreaves Lansdown

Hargreaves Lansdown ir viens no visvairāk ievērotajiem akciju brokeriem Lielbritānijā. Tie ir arī vieni no ilgstošākajiem, kas pastāv kopš 1981. gada. Tos labi regulē FCA, un tie joprojām ir konkurētspējīgi attiecībā uz izmaksām un maksām, kas gadu gaitā ir labi attīstījušās, lai gan tikai AK tirgotāji var pilnībā atvērt kontu tiešsaistē.

Pēc izveides jūs atradīsit labu kopējo aktīvu klāstu, kuru tirdzniecībai ir pieejami vairāk nekā 2000, tostarp daudzas akcijas no visas pasaules, ETF, kopfondi un obligācijas. Tā kā brokeris joprojām saglabā dažus tradicionālā akciju brokera aspektus, varat arī izvēlēties, lai jūsu portfeli pārvaldītu viens no viņu profesionāļiem, lai gan minimālais depozīts šim konta veidam ir 1000 mārciņu, salīdzinot ar minimālo depozītu standarta investīciju kontā. Viens no daudzajiem pieejamajiem kontu veidiem ir arī ISA konts, kas ļauj veikt noteiktu ieguldījumu bez nodokļiem.

Papildus izplatītajām derībām un CFD tirdzniecībai jūs izmantosiet Hargreaves pašu tirdzniecības platformu mobilajā ierīcē un kā tīmekļa platformu, kas ir arī ļoti draudzīga lietotājam un viegli orientējama, lai iegūtu labu tirdzniecības pieredzi. Brokeris nodrošina arī labu izglītības satura padziļinājumu.

Tirdzniecības izmaksas: Maksa svārstās no 5,95 līdz 11,95 mārciņām par akciju tirdzniecību atkarībā no apjoma. Maksa par kopfondiem ir arī zema, kamēr nav jāmaksā depozīts, izņemšana vai neaktivitāte.

Lai uzzinātu vairāk par šo brokeri vai atvērtu kontu, varat redzēt Hargreaves Lansdown vietne.

Interaktīvie brokeri Lielbritānijā

Interaktīvie brokeri ir viens no lielākajiem vārdiem tiešsaistes akciju tirdzniecībā visā pasaulē. Viņi ir arī vieni no uzticamākajiem vārdiem nozarē, kas piedāvā pakalpojumus kopš 1978. gada. Viņu darbību Lielbritānijā labi regulē FCA, un jūs varat sagaidīt, ka šeit būs pieejama tāda pati lieliska kvalitāte..

Kopumā vairāk nekā 10 000 aktīvu tiek piedāvāti tirdzniecībai kā akcijas, ETF, obligācijas, kopfondus un daudz ko citu Lielbritānijas tirgotājiem. Apvienotās Karalistes tirgotājiem tiek piedāvātas arī izplatītās derības par vairākiem aktīviem. Jums būs arī piekļuve vismodernākajai TWS tirdzniecības platformai no Interactive Brokers, kas ir viena no visplašākajām tirdzniecības jomām, kad runa ir par izpētes rīku dziļumu, vienlaikus arī ļoti ērti lietojama..

IB pat kā Lielbritānijas tirgotājs jūs varēsiet piekļūt arī viņu lieliskajam izglītības satura klāstam, tostarp rakstiem, apmācībām un tīmekļa semināriem, kas ir īpaši vērsti uz dažādām brokeru pašu piedāvātajām jomām..

Tirdzniecības izmaksas: Pielāgotas vai fiksētas cenas var izvēlēties IB UK. Izmantojot daudzpakāpju cenu noteikšanu, maksa sākas no 0,05% no tirdzniecības vērtības ar minimālo £ 1. Izmantojot fiksēto sistēmu, par katru darījumu tiek iekasēti 6 GBP līdz 50 000 GBP un ​​6 + 0,05% virs šī. Ir vairākas neaktivitātes maksas, kas svārstās no 3 ASV dolāriem mēnesī tiem, kas ir jaunāki par 25 gadiem, līdz 20 ASV dolāriem mēnesī ir zem 20 ASV dolāriem..

Dodies uz Interaktīvie brokeri Lielbritānijā ja vēlaties atvērt kontu un sākt tirdzniecību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me