ASV biržu brokeru top 5

Akciju tirdzniecība tiešsaistē nekad nav bijusi tik pieejama. Tagad ir plašs tiešsaistes akciju brokeru klāsts, kas piedāvā uzticamu tirdzniecības vidi un bez komisijas maksas tirdzniecību ar tūkstošiem labāko akciju, ETF un citu.

Neatkarīgi no tā, vai esat jauns vai pieredzējis akciju tirgotājs, jums būs ideāls brokeris. Mēs esam tuvāk apskatījuši 5 labākos un izklāstījuši to galvenās iezīmes, lai apmierinātu jūsu tirdzniecības vajadzības.

Svarīgas jomas, kas jāņem vērā

Tā kā ir pieejams tik daudz lielisku izvēļu, veicot tiešsaistes krājumu brokera izvēli, mēs kā galvenos faktorus esam ņēmuši vērā dažas no šīm svarīgajām jomām:

Tirdzniecības izmaksas: Tas tieši ietekmēs jūsu rezultātu. Par laimi šodien tirgū vairums labāko biržas brokeru piedāvā lielu vērtību, ja tiek atļauta tirdzniecība bez komisijas maksas, un kopumā tie ir bez maksas.

Platforma un funkcijas: Jūs vēlaties, lai lielākajai daļai tirgotāju arvien nozīmīgāka būtu tirdzniecības platforma, kas ir lietotājam draudzīga un pieejama arī jūsu izvēlētajā ierīcē ar mobilās tirdzniecības iespējām. Papildu brokera funkcijas un rīki var arī atšķirt daudzus konkurentus.

Tirdzniecības stils: Galvenā loma būs tam, kā vēlaties tirgoties, un jo īpaši jūsu iesaistes līmenim. Brīvai pieejai robo-konsultanti un automatizētā tirdzniecība ir ideāla, savukārt daudzveidīgam portfelim ar budžetu daļu akciju tirdzniecības pieaugums ir vairāk nekā ideāls.

Firstrade

Ja jūs meklējat pieredzējušu brokeri nozarē, kuru atbalsta viens no viscienījamākajiem reputācijām un kurš ir piepildīts ar lieliskām tirdzniecības iespējām un iespējām, jums nav jāmeklē tālāk Firstrade. Viņi ir pionieri, piedāvājot tirdzniecību bez komisijas maksas un zemu izmaksu, un tie darbojas kopš 1985. gada.

Vairāk nekā 35 gadus šajā nozarē viņi nav stāvējuši uz vietas. Turpinot attīstīties, viņi tagad piedāvā ļoti intuitīvu un patentētu tirdzniecības platformu, kurā varat izmantot tūkstošiem akciju, ETF un obligāciju tirdzniecības priekšrocības dažās no pasaules galvenajām biržām..

Viņi arī nodrošina visaugstākās klases izglītojošu sadaļu, kurā ir raksti, videoklipi un konsultācijas, lai palīdzētu jums uzlabot zināšanas par tirdzniecību visos līmeņos..

Tirdzniecības izmaksas: Firstrade nekur neatradīsit komisijas maksas vai tirdzniecības maksas. Unikāli starp labākajiem brokeriem tas attiecas arī uz tirdzniecību ar ieguldījumu fondiem, kas bieži ir milzīgs plus pieredzējušākiem tirgotājiem.

Apskatiet mūsu pilnu Firstrade pārskatu vai dodieties tieši uz Firstrade lai atvērtu savu kontu tūlīt.

M1 Finanses


M1 Finanses ir ātri izveidojusies kā viena no unikālākajām akciju brokeru izvēlēm šajā nozarē. Tie apvieno dažus no labākajiem lēta tiešsaistes brokera elementiem, vienlaikus piedāvājot populāru tirdzniecības robo-advisor pieredzi. Kopš darbības uzsākšanas 2015. gadā viņi ir kļuvuši par lielāko izvēli daudziem akciju tirgotājiem.

Ja vēlaties sākt tirgot daļējas akcijas un vienlaikus veidot daudzveidīgu portfeli, M1 piedāvā ideālu risinājumu. Šeit jūs varat izvēlēties no tūkstošiem akciju, ETF un citu aktīvu, lai izveidotu savu portfeli, izmantojot daļējas akcijas, vai no desmitiem noformētu portfeļu, ko sauc par “pīrāgiem”, kurus brokeris ir izveidojis. Pēc ieguldīšanas šie pīrāgi var automātiski tirgoties un līdzsvarot tāpat kā robo-padomdevējs, lai optimizētu jūsu ieguldījumu.

Papildus tikai tirdzniecībai šis FDIC apdrošinātais un regulētais pakalpojums nodrošina visu ekosistēmu, kurā jūs varat ietaupīt ar augstām procentu likmēm un pat aizņemties pret savu portfeli ar zemām izmaksām, izmantojot M1 Spend bez apgrūtinājumiem vai kredīta pārbaudes un zemu procentu likmi no 2%.

Tirdzniecības izmaksas: Īpaši laba vērtība tiek nodrošināta tirdzniecībai ar M1 Finance. Tirdzniecības maksas, komisijas maksas vai uzcenojumi vispār nav pievienoti. Tāpat nav jāuztraucas par konta minimumu. Lieliska vide tirgotājiem, kuri pirmo reizi vēlas ietaupīt lielas maksas.

Apskatiet mūsu pilnīgo M1 finanšu pārskatu vai apmeklējiet M1 Finanses tieši, lai sāktu.

Public.com

Public.com ir viens no visātrāk augošajiem uz lietotnēm balstītajiem akciju brokeriem nozarē. Tie ir bijuši zināmā veidā daudzus gadus, un viņiem ir labi ievērots FINRA regulējums, vienlaikus nodrošinot ļoti novatorisku tirdzniecības un ieguldījumu vidi mūsdienu akciju tirgotājam..

Jūs atradīsit tūkstošiem lielāko ASV akciju un ETF, kas ir pieejami pārlūkošanai un iegādei, izmantojot klasifikāciju, kas balstīta uz tēmām, padarot ļoti vienkāršu sev piemērotu ieguldījumu atrašanu. Liela priekšrocība mūsdienu tirgū ir tā, ka jūs varat ieguldīt daļējās daļās ar Public, un visu to ērti izmantojamās mobilās lietotnes ērtības. To var ātri lejupielādēt savā iOS vai Android ierīcē, un viss nepieciešamais tirdzniecības spēks ir tieši jūsu rokās.

Turklāt jums būs piekļuve daudzām lieliskām sociālās tirdzniecības funkcijām, kas ļauj sazināties un dalīties informācijā ar citām grupām un tirgotājiem, pat ja tā ir tiešās ziņojumapmaiņas sistēma, lai jūs nekad nepalaistu garām nevienu soli..

Tirdzniecības izmaksas: Tāpat kā daudzos citos, nekādos darījumos ar Public.com netiek piemērotas komisijas vai maksas. Pievienojiet to daudzajām ar tirdzniecību nesaistītajām funkcijām, piemēram, depozītiem un izņemšanai, kas var būt bez maksas, un šeit ir iespējams tirgoties ar lielu vērtību.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, varat apskatīt mūsu padziļināto Public.com pārskatu vai apmeklēt vietni Public.com lai pierakstītos.

Interaktīvie brokeri

Interaktīvie brokeri nozarē ir bijis ļoti ilgu laiku. Ciktāl tas attiecas uz biržas brokeriem, viņi šajā nozarē tiek labi ievēroti un vienādi regulēti. Nesen viņi arī strādā pie sava piedāvājuma pilnveidošanas, lai piesaistītu vairāk jaunu akciju tirgotāju ar savu IBKR Lite piedāvājumu.

Šis pakalpojums tuvina IB citiem konkurentiem, jo ​​viņi var piedāvāt bezmaksas akciju un ETF tirdzniecību ar ASV aktīviem caur IBKR Lite tādā veidā, kā to nedara pilns IBKR Pro pakalpojums. Jūs atradīsit arī to, ka, ja iepriekš tika samazināts, brokeris tagad piedāvā uzlabotas izpētes un atbalsta funkcijas, kas visu laiku kļūst lietotājam draudzīgākas.

Ja jūs meklējat ilgstošu zīmola biržas brokeri nozarē, kas rūpējas ne tikai par jauniem tirgotājiem, bet arī ar jebkādiem līmeņiem, lai tos atbloķētu, kļūstot pieredzējušākiem, tad interaktīvie brokeri var būt jums pareizā izvēle..

Tirdzniecības izmaksas: IBKR Lite ir bez maksas par akciju un ETF tirdzniecību ar ASV aktīviem. Tomēr, ja tirgojat aktīvus no dažām citām 100+ biržām, kas tiek piedāvātas vairāk nekā 30 valstīs, jums būs jāmaksā maksa sākot no 0,005 USD par akciju ar 1 USD minimumu, savukārt opcijas ir 0,65 USD par līgumu.

TD Ameritrade

Vēl viens nozīmīgs nosaukums nozarē, kad runa ir par biržas brokeriem un plašākiem finanšu pakalpojumiem, TD Ameritrade ir nozares stūrakmens. Viņi apvieno savu ilggadējo labo reputāciju ar attīstību bez komisijas maksas ar milzīgu aktīvu klāstu.

Šo aktīvu tirdzniecība ar brokeri ir ļoti gluds process, izmantojot viņu pašu Thinkorswim tirdzniecības platformu, kas ir ieguvusi lielisku reputāciju kā viegli lietojama, ļoti spēcīga un detalizēta attiecībā uz kartēšanas rīkiem un iespējām.

TD Ameritrade ne tikai tiek atbalstīta ar reputāciju un milzīgu aktīvu piedāvājumu, ieskaitot daudzus kriptogrāfijas veidus, un pāriet uz nākamo līmeni, nodrošinot piekļuvi visdažādākajiem noderīgiem izglītības resursiem. Tāpēc daudzi viņu tirgotāji mēdz pierakstīties un palikt pie brokera kā ilgtermiņa izvēle.

Tirdzniecības izmaksas: Šeit jūs varat tirgot visus akcijas un ETF bez komisijas maksas. Ir arī tūkstošiem kopfondu un vairāk nekā jūs varat piekļūt bez maksas, sekojot līdzi nozarei. Opcijas var tirgot par 0,65 USD par līgumu bez minimuma.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map