Kas yra „Robo-Advisor“?

Nesvarbu, ar prekiaujate forex rinkoje, ar akcijų rinkoje, ar turite bet kokio kito tipo investicijų portfelį, gali ateiti laikas, kai jums prireiks ekspertų tarnybos pagalbos, kuri gali padėti atlikti daugybę pagrindinių užduočių. Jei anksčiau tai galėjo būti portfelio valdytojo ar finansų patarėjo darbas, šiandieniniame skaitmeniniame amžiuje didžiąją šios pagalbos dalį gali suteikti robo-patarėjas. Čia mes ištirsime šią palyginti naują, greitai besivystančią paslaugą, kad galėtume sužinoti, kas tai yra ir kaip ji galėtų tapti pagrindine jūsų prekybos kelionės dalimi..

Ką veikia „Robo-Advisor“?

Kalbant paprasčiausiu žodžiu, „robo-advisor“ yra skaitmeninė platforma arba programinė įranga, teikianti įvairias paslaugas, kurios padės jums geriausiai valdyti savo portfelį. Labai dažnai robo-patarėjo teikiamos paslaugos yra visiškai automatizuotos ir visiškai nereikalauja žmonių sąveikos. „Robo-patarėjas“ paprastai naudos daugybę pažangios programinės įrangos ir kompiuterinių algoritmų, kad galėtų efektyviai valdyti jūsų portfelį.

Su „robo“ patarėjais galima atsižvelgti į daugelį jūsų, kaip investuotojo, pagrindinių tikslų, o tada programinė įranga gali naudoti šiuos jūsų pateiktus duomenis teikdama įvairias automatines paslaugas, kad padėtų jums pasiekti savo investavimo tikslų. Robo-patarėjas taip pat gali būti nurodytas naudojant daugybę kitų terminų, tokių kaip automatinis investicijų valdymas, skaitmeninio portfelio patarėjai ir kiti panašūs terminai, kurie nurodo padidėjusią tokios rūšies automatinių paslaugų paklausą.

„Robo-Advisor“ teikiamos paslaugos

Bendras bet kurio jūsų naudojamo patarėjo patarėjas gali būti panašus. Taip siekiama visiškai automatizuoti įvairias finansų valdymo paslaugas ir padėti suderinti savo investavimo tikslus su strategija naudojant skaitmenines platformas ir programinę įrangą. Vis dėlto yra keletas bendrų paslaugų, kurias rasite su daugeliu robo patarėjų.

Portfelio balansavimas: Pagrindinis bruožas, kurį rasite daugumos robo patarėjų centre, yra portfelio balansavimas. Tai galima padaryti automatiškai arba nustatytu įprastu laiku, pvz., Kas ketvirtį arba kas dvejus metus. Šis procesas dažnai yra visiškai automatizuotas naudojant programinę įrangą ir dažnai yra nuolat stebimas, siekiant užtikrinti, kad jūsų portfelis išlaikytų nustatytą balansą, priklausomai nuo jūsų pasirinkto rizikos profilio ir investicijų noro.

Trumpai tariant, reguliariai subalansavus portfelį, bus užtikrinta, kad jūsų investicijos išliktų kuo labiau optimizuotos, atsižvelgiant į rinkos sąlygas ir parametrus, kuriuos galite nustatyti.

Mokesčių valdymas: „Robo-advisors“ taip pat dažnai teikia mokesčių nuostolių surinkimą ir kitas mokesčių valdymo priemones, kurios gali padėti jums efektyviausiai valdyti kapitalo prieaugio mokestį ir kitus mokestinius įsipareigojimus, kylančius iš jūsų investicijų portfelio..

Kitos paslaugos: Priklausomai nuo pasirinkto roboto patarėjo, gali būti daugybė kitų finansinio planavimo įrankių, taip pat keletas hibridinių paslaugų, kurios tam tikrais atvejais gali suteikti žmonėms konsultacijas su finansų ekspertais.

Robo-patarėjų pramonei toliau augant ir tobulėjant, auga ir jums, kaip prekybininkui, teikiamos paslaugos.

Kuo tai skiriasi nuo tradicinio patarėjo?

„Robo-patarėjai“ daro perversmą šiame sektoriuje. Nors yra privalumų ir trūkumų, kuriuos reikia aptarti, roboto patarėjo naudojimas iš tikrųjų yra dvi pagrindinės skirtumų kategorijos, palyginti su tradiciniu patarėju žmogui..


Prieinamumas yra pirmasis pagrindinis skirtumas. Kai patarėjas žmogui nustatys pasiekiamumo laiką, darbo laiką ir kitus klientus, kuriuos per tą laiką valdys, robotas patarėjas paprastai gali naudotis visą parą. Nereikia skambinti, susitikti, tiesiog reikia spustelėti kelis mygtuko paspaudimus ir jūsų prašymas gali būti įvykdytas. Kitas pavyzdys, kai šis lengvai pasiekiamas dalykas yra tai, kai jūs naudojate pagrindinę reguliaraus portfelio balansavimo „robo-advisor“ funkciją. Su tradiciniu patarėju tai gali būti sudėtinga, daug laiko reikalaujanti veikla, kuri gali baigtis tuo, kad jums reikės mokėti daug mokesčių, kurie gali apriboti jūsų neigiamą pusę. Automatinis robo-patarėjų pobūdis pašalina visus šiuos sunkumus.

Antroji pagrindinė sritis, kurioje tikrai pastebėsite skirtumą, kai naudojate robo-patarėją, yra kaina. Jų žymiai sumažėja, kai naudojami robo-patarėjai. Nors yra keletas pagrindinių funkcijų, kurias gali suteikti tradicinis asmeninis patarėjas, visuotinai pripažįstama, kad „robo-patarėjai“ pateikė kainos ir kokybės santykio alternatyvą, kuri buvo žaidimo keitimo priemonė.

„Robo-Advisor“ išlaidos

Mes paminėjome išlaidas. Kai robo-patarėjų rinka ir toliau plečiasi, rinkoje konkuruoja vis daugiau paslaugų, o tai nuolat didina išlaidas. Paprastai iš pagrindinių „robo-patarėjų“ galite tikėtis 0,25–0,5% metinio valdymo mokesčio. Tai yra didelis išlaidų sumažinimas, palyginti su tradicine portfelio valdymo paslauga.

Be to, robotų patarėjai paprastai atsisako sandorių mokesčių. Tai reiškia, kad bet koks turto pirkimas ir pardavimas portfelio balansavimo procese paprastai atliekamas nemokamai. Taip nebūtų ir tradicinės paslaugos atveju, kai greičiausiai mokėtumėte komisinius ir kitus sandorio mokesčius. Apskritai robo-patarėjo išlaidos išlieka labai mažos. Daugumos robo-patarėjų tarnybų atveju taip pat nereikalaujama minimalios sąskaitos, nes tai gali būti žmonių tarnyboje.

Kas yra „Robo-Advisor“ tinkamas?

Robo-patarėjas gali būti puikus jums daugeliu atvejų, atsižvelgiant į jūsų situaciją. Štai keletas tipiškų atvejų, kai robo-patarėjas gali būti jūsų idealus sprendimas.

Pradžia: Robo-patarėjas yra puikus, jei tik pradedate savo veiklą šioje srityje. Galite pašalinti didelę mokymosi kreivės dalį, leisdami programinei įrangai atlikti visą darbą pagal nustatytus parametrus.

„Hands-off“ metodas: Jei jūsų padėtis nėra sudėtinga ir esate patenkintas laikydamiesi tolimo požiūrio į savo portfelį ir jame laikomą turtą, robo-patarėjas gali būti jums tobulas.

Žema kaina: Jei turite mažesnę portfelio vertę, bet vis tiek norite pasinaudoti tam tikra pagalba arba jei norite, kad jūsų investicijos būtų valdomos kuo pigesniais ir efektyvesniais būdais, vėlgi, „robo-advisor“ yra sprendimas, galintis patenkinti visus šių poreikių.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map