Kas ir Robo-Advisor?

Neatkarīgi no tā, vai jūs tirgojat forex tirgū, akciju tirgū vai jums ir jebkāda veida ieguldījumu portfelis, var pienākt brīdis, kad jums būs nepieciešama ekspertu dienesta palīdzība, kas var palīdzēt jums veikt vairākus galvenos uzdevumus. Ja iepriekš tas varētu būt bijis portfeļa pārvaldnieka vai finanšu konsultanta darbs, mūsdienu digitālajā laikmetā lielu daļu šīs palīdzības var sniegt robo-padomdevējs. Šeit mēs izpētīsim šo salīdzinoši jauno, ātri attīstīto pakalpojumu, lai palīdzētu jums uzzināt tieši to, kas tas ir, un kā tas varētu kļūt par galveno jūsu tirdzniecības ceļojuma daļu.

Ko dara Robo-padomnieks?

Visvienkāršāk runājot, robo-advisor ir digitāla platforma vai programmatūra, kas sniedz virkni pakalpojumu, lai palīdzētu jums vislabāk pārvaldīt savu portfeli. Ļoti bieži robo-padomdevēja sniegtie pakalpojumi ir pilnīgi automatizēti un tiem nav nepieciešama vispārēja mijiedarbība. Robo-konsultants parasti iesaistīs virkni modernu programmatūru un datoru algoritmus, lai efektīvi pārvaldītu jūsu portfeli.

Izmantojot top-robo konsultantus, var ņemt vērā daudzus jūsu kā ieguldītāja galvenos mērķus, un programmatūra pēc tam var izmantot šos jūsu sniegtos datus, sniedzot virkni automatizētu pakalpojumu, lai palīdzētu sasniegt jūsu ieguldījumu mērķus. Uz robo-padomdevēju var atsaukties arī izmantojot vairākus citus terminus, piemēram, automatizētu ieguldījumu pārvaldību, digitālā portfeļa konsultantus un citus līdzīgus terminus, kas visi norāda uz pieaugošo pieprasījumu pēc šāda veida automatizētiem pakalpojumiem.

Pakalpojumi, ko sniedz Robo-padomnieks

Jebkura jūsu izmantotā robo-padomnieka vispārējais mērķis var būt līdzīgs. Tas ir paredzēts, lai pilnībā automatizētu virkni finanšu pārvaldības pakalpojumu un palīdzētu saskaņot savus ieguldījumu mērķus ar stratēģiju, izmantojot digitālās platformas un programmatūru. Tomēr ir daži kopīgi pakalpojumi, kurus atradīsit lielākajai daļai robotu konsultantu.

Portfeļa līdzsvarošana: Galvenā iezīme, kuru atradīsit vairākuma robo-konsultantu centrā, ir portfeļa līdzsvarošana. To var izdarīt automātiski vai noteiktā regulārā laikā, piemēram, reizi ceturksnī vai divreiz gadā. Šis process bieži tiek pilnībā automatizēts, izmantojot programmatūru, un to bieži nepārtraukti izseko, lai nodrošinātu, ka jūsu portfelis saglabā noteikto atlikumu atkarībā no jūsu izvēlētā riska profila un ieguldījumu vēlmes.

Īsāk sakot, portfeļa regulāra līdzsvarošana nodrošinās, ka jūsu ieguldījumi paliek pēc iespējas optimizēti atkarībā no tirgus apstākļiem un parametriem, kurus varat iestatīt.

Nodokļu pārvaldība: Robo-konsultanti bieži nodrošina arī nodokļu zaudējumu iekasēšanu un citus nodokļu pārvaldības rīkus, kas var palīdzēt visefektīvāk pārvaldīt kapitāla pieauguma nodokli un citas nodokļu saistības, kas izriet no jūsu ieguldījumu portfeļa..

Citi pakalpojumi: Atkarībā no izvēlētā roboto konsultanta var būt pieejami vairāki citi finanšu plānošanas rīki, kā arī daži hibrīdpakalpojumi, kas dažās situācijās var sniegt cilvēku konsultācijas ar finanšu ekspertiem.

Tā kā robotu konsultantu nozare turpina augt un attīstīties, aug arī jums kā tirgotājam sniegtie pakalpojumi.

Kā tas atšķiras no tradicionālā padomdevēja?

Robo-konsultanti ir nozares revolucionāri. Lai gan ir jāapspriež priekšrocības un trūkumi, robo-padomdevēja izmantošanā patiešām ir divas galvenās atšķirību kategorijas, salīdzinot ar tradicionālo cilvēku padomdevēja izmantošanu.


Pieejamība ir pirmā galvenā atšķirība. Ja konsultantam cilvēkam būs noteikti pieejamības laiki, darba laiks un citi klienti, kas pārvaldīs šo laiku, robotu konsultants parasti ir pieejams visu diennakti. Jums nav jāzvana, nav jātiekas, jums vienkārši jāseko dažiem klikšķiem uz pogas, un jūsu pieprasījumu var izpildīt. Vēl viens piemērs tam, kā šī piekļuves vieglums spīd, ir tad, kad jūs izmantojat regulārā portfeļa līdzsvarošanas galveno robo-advisor funkciju. Izmantojot tradicionālo konsultantu, tā var būt apgrūtinoša, laikietilpīga darbība, kas var beigties ar to, ka jums tiek uzlikts liels skaits maksu, kas var ierobežot jūsu augšdaļu. Robo-konsultantu automatizētais raksturs novērš visas šīs grūtības.

Otra galvenā joma, kurā jūs patiešām pamanīsit atšķirību, izmantojot robo-padomnieku, ir izmaksas. Tie tiek ievērojami samazināti, izmantojot robo-konsultantus. Lai gan ir dažas galvenās iezīmes, ko var sniegt tradicionāls klātienes konsultants, ir vispāratzīts, ka robo-konsultanti ir piedāvājuši alternatīvu naudas vērtībai, kas ir bijis spēļu mainītājs.

Robo-Advisor izmaksas

Mēs pieminējām izmaksas. Tā kā robotu konsultantu tirgus turpina paplašināties, tirgū konkurē arvien vairāk pakalpojumu, kas visu laiku padara izmaksas konkurētspējīgākas. Parasti no galvenajiem robotu konsultantiem jūs varat sagaidīt gada pārvaldības maksu no 0,25% līdz 0,5%. Tas ir liels izmaksu samazinājums, salīdzinot ar tradicionālo portfeļa pārvaldības pakalpojumu.

Turklāt robo-konsultanti parasti atsakās no darījumu maksas. Tas nozīmē, ka jebkura aktīvu pirkšana un pārdošana portfeļa līdzsvarošanas procesā parasti tiek veikta bez maksas. Tas neattiektos arī uz tradicionālo pakalpojumu, kur jūs, iespējams, maksātu komisijas maksu un citas darījumu maksas. Kopumā tad robo-konsultanta izmaksas joprojām ir ļoti zemas. Parasti lielākajai daļai robotu konsultantu pakalpojumu nav nepieciešams arī konta minimums, jo tas var būt arī cilvēku dienestā.

Kas ir Robo-Advisor piemērots?

Robo-konsultants var būt ideāls vairākos gadījumos atkarībā no jūsu situācijas. Šeit ir daži no tipiskajiem gadījumiem, kad robo-konsultants var būt jūsu ideālais risinājums.

Sākot: Robo-konsultants ir lielisks, ja jūs tikko sākat darbu šajā nozarē. Lielu daļu mācīšanās līknes var noņemt, ļaujot programmatūrai visu darbu veikt jūsu iestatīto parametru robežās.

Brīvroku pieeja: Ja jūsu situācija nav sarežģīta un jūs ar prieku izmantojat attālu pieeju savam portfelim un tajā esošajiem aktīviem, tad robo-padomdevējs jums var būt ideāls.

Lēts: Ja jums ir zemāka portfeļa vērtība, bet jūs joprojām vēlaties saņemt palīdzību vai arī vēlaties, lai jūsu ieguldījumi tiktu pārvaldīti, bet pēc iespējas zemākām izmaksām un efektīvāk, tad atkal robo-advisor ir risinājums, kas var apmierināt visus šīs vajadzības.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map