Vertalo un tZERO Skatiet talantu pieplūdumu, jo tiek veikti daudzkārtējie īrējumi

Aktīva vervēšana / iznomāšana

Uzņēmums un viņu piedāvājumi ir tikai tik labi, cik komanda aiz tiem. Pēdējo dienu laikā esam redzējuši, ka vairāki uzņēmumi digitālo vērtspapīru nozarē paziņoja par jaunu talantu iegūšanu / nomu.

Šo iegāžu gūtā pieredze liecina par to projektu kvalitāti, uz kuriem tie pāriet. Vertalo un tZERO liek sevi dzirdēt, panākot progresu gan no attīstības, gan personāla viedokļa.

Talants

Personu vārdi, kas iesaistīti šajās kustībās, ir ievērības cienīgi ne tikai to uzņēmumu dēļ, ar kuriem viņi strādās, bet arī no kurienes viņi nāk. Šeit ir īss ieskats tiem cilvēkiem, kas atrodas kustībā, un no kurienes viņi nāk.

Vertalo

Šajā Amerikas Savienoto Valstu bāzētajā “digitālo aktīvu pārvaldības platformā” ir divas personas. Viens kā padomnieks, otrs kā personāls.

 • Tā kā digitālo vērtspapīru sektors ir tik jauns, cik tas ir, ļoti maz cilvēku lepojas ar Tomasa Maknernija pieredzi. Viņš veiksmīgi pabeidz savu līdzdibinātāja un CPO lomu OpenFinanceNetwork.
 • Tims Reinards
  • Kā Toms Reynderss, kurš ir nozares vadošā Securitize dibinātājs un iepriekšējais COO, ir lieliski piemērots, lai uzņemtos Vertalo padomdevēja lomu.
  • tZERO

   Lai cik aizņemts būtu bijis Vertalo, pēdējās nedēļās tZERO, iespējams, ir bijis vēl aktīvāks talantu uzkrāšanā. Šis Amerikas Savienotajās Valstīs bāzētais uzņēmums FinTech ir piesaistījis uzņēmumam trijnieku, katram izveidojot jaunas.

   • Brūka Navarro pievienojas tZERO komandai pēc 10 gadu darbības kā Barclays Investīciju bankas rīkotājdirektore. Šī iepriekšējā loma padara viņu perfekti piemērotu jaunajai lomai, jo tZERO vēlas turpināt nostiprināties šajā nozarē.
  • Aleksandra Sotiropulosa, Komunikācijas vadītājs
   • Kā bijušā Intermarket darbiniece Aleksandra Sotiropulosa varēja iegūt pieredzi darbā ar PR un mārketinga firmu, kas apkalpo dažādas nozares.
   • Maikls Muģiass, Investoru attiecību vadītājs
    • Kanādas filmu tehnoloģiju kompānija IMAX redzēja, ka viņu vietnieks investoru attiecībās Maikls Mougias pāriet uz tZERO. Šīs pārejas laikā viņš uzņems tādu pašu titulu un līdzīgu lomu tZERO komandā.
    • Komentārs

     Paziņojot par jaunu talantu iegūšanu / nomu, pārstāvji no katra, tZERO un Vertalo, veltīja laiku komentāriem. Par šiem gājieniem katram bija jāsaka tālāk.

     Paziņoja tZERO izpilddirektors Saums Noursalehi,

     “Šīs iecelšanas ir būtiskas mūsu ilgtermiņa stratēģijai. Emisijas jomā Brūka virzīs mūsu drošības marķieru ekosistēmas stratēģisko attīstību, koncentrējoties uz vienādojuma piedāvājuma pusi – sadarbojoties ar emitentiem, lai PRO Securities ATS iegūtu vairāk kvalitatīvu aktīvu. Maiks un Alekss būs mūsu centieni turpināt attīstīt stratēģisko pozīciju tirgū tZERO un sadarboties ar pašreizējiem un potenciālajiem investoriem, analītiķiem, plašsaziņas līdzekļiem un citām tZERO ieinteresētajām pusēm. Šīs tZERO jaunizveidotās lomas noapaļo vadības komandu, un tās ir galvenās mūsu nepārtraukto panākumu nodrošināšanai. Es lepojos ar pagrieziena punktiem, ko esam sasnieguši jau šogad, un ceru uz to, kas tiks sasniegts, apgūstot tik spēcīgu talantu. ”

     Tomass Maknerners, Vertalo produktu viceprezidents, paziņoja,


     “Onboarding uzlabošana ir jautājums, kas man ļoti atsaucas. Es priecājos palīdzēt Vertalo padarīt rentablu un ērtu digitālo aktīvu emisiju, ieguldīšanu un tirdzniecību emitentiem un investoriem. Vertalo misija – vienkāršot ieguldījumus digitālajos aktīvos un pārvaldību – atbilst manai pieredzei, veidojot un palaižot OpenFinance. Vertalo komanda ir apņēmusies attīstīt un savienot digitālo aktīvu ekosistēmu, izmantojot partnerības un tehnoloģijas, kas pārveidos finanses. ”

     Citu ziņu sadaļā

     Gan Vertalo, gan tZERO ir regulāri mūsu ziņu plūsmā pirms šiem iznomāšanas gadījumiem. Katram uzņēmumam līdz šim ir bijusi būtiska loma digitālo vērtspapīru nozares attīstībā. Lai nozare turpinātu nobriest, vairākiem uzņēmumiem ir tikpat aktīvi jāattīsta viņu piedāvātie pakalpojumi. Šeit ir daži raksti, kuros sīki aprakstīti nesenie notikumi, kas attiecas uz katru no šiem uzņēmumiem.

     Vertalo, lai integrētu digitālo aktīvu pārvaldības platformu ar Hedera Hashgraph

     Patriks M. Bērns izsniedz vēstuli akcionāru pārsniegšanai

     Atari Biopic iziet tokenizāciju, izmantojot tZERO un Vision Tree

     Vertalo izlaiž V-Token programmatūru lietošanai tokenizācijas laikā

     Mike Owergreen Administrator
     Sorry! The Author has not filled his profile.
     follow me
     Like this post? Please share to your friends:
     Adblock
     detector
     map