Vācija – kriptogrāfijas glabāšanas licence saņem atmaksu no bankām

Vajadzēja, ka Vācijas kriptogrāfijas glabāšanas licence ļaus uzņēmumiem, kas balstīti uz blokķēdēm, piekļuvi pamata banku lietām. Neskatoties uz šo faktu, joprojām parādās stāsti par uzņēmumiem, kuriem ir ļoti grūti iegūt tādus bankas pakalpojumus kā kontu konti. Rūpīgāk apskatot, tiek atklāti daži iemesli, kāpēc Vācijas banku nozare joprojām cenšas pretoties kriptogrāfijas ieviešanai.

Apjukums, FUD – kriptogrāfijas glabāšanas licence

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc Vācijas bankas vilcinās nodrošināt ar kriptogrāfiju saistītas platformas, rodas skaidrības trūkuma dēļ. Gan kriptogrāfijas firmām, gan iestādēm ir neskaidrības un bažas, kas saistītas ar pieteikšanos uz kriptogrāfijas uzraudzības licenci. Kamēr Vācijas federālā finanšu uzraudzības iestāde (BaFin) neskaidros šos jautājumus, piemēram, kāda veida darbības būtu kvalificējamas kā kriptogrāfijas uzraudzība, bankas joprojām kļūdīsies piesardzības pusē.

Piemēram, trūkst pārredzamības attiecībā uz kriptogrāfijas apmaiņas operācijām. Bankas interesējas par to, kā tādas funkcijas kā mietošanas un bloķēšanas periodi varētu ietekmēt biržas brīvības atņemšanas licenci. Pašlaik likums nosaka, ka jebkura kriptogrāfijas firma, kurai ir piekļuve klienta privātajām atslēgām, ir glabātājs.

Kripto glabāšanas licence

Turklāt martā BaFin izlaida a vadlīnijas norādot, ka žetonus, kas nāk no drošības žetonu piedāvājumiem (STO), kriptogrāfijas glabātājs var glabāt, neizmantojot depozitārija banku. Neilgi pēc tam regulatori izdeva papildu dokumentus vadlīnijas attiecībā uz pārvaldības, IT un drošības prasībām, kas noteiktas ar kriptogrāfiju saistītiem uzņēmumiem, kuri vēlas licencēšanu. Svarīgi ir tas, ka BaFin paziņo, ka tuvākajā nākotnē plāno izveidot vairāk noteikumu, kas vērsti uz operacionālajiem riskiem.

Dalīšanās bankās

Šī pieeja, par kuru jāpaziņo, ir pietiekama, lai pagaidām noturētu Vācijas lielākās banku iestādes malā. Faktiski līdz šim kosmosā piedalījās tikai uz tehnoloģijām orientēti pakalpojumu sniedzēji. Nākamās paaudzes bankas, piemēram, SolarisBank, turpināt lēnām izplatīt nozari. Solarisbank atklāja atrašanās vietu Vācijā 2019. gada decembrī.

Solaris, izmantojot mājas lapu - kriptogrāfijas uzraudzības licence

Solaris, izmantojot mājas lapu – kriptogrāfijas uzraudzības licence

Banku trūkums

Nesenā intervija, Matiass Vinters, Eversheds Sutherland Germany partneris, pārrunāja, kā banku trūkums ir reāla tirgus problēma. Viņš paskaidroja, ka nav “juridiska iemesla, kāpēc” bankas vilcinās pieņemt kriptogrāfijas klientus. Vinters aprakstīja “apjukumu” kā galveno šķērsli, kas industrijai jāpārvar. Turklāt viņš runāja par to, kā bankas darbojas riska salīdzinājumā ar atlīdzību telpās, un, atverot norēķinu kontu kriptogrāfijas firmai, tās tiek pakļautas turpmākajām regulējuma izmaiņām

Īpaši Vinters runāja arī par to, kā izmaiņas varētu ietekmēt tirgu. Ja, pareizāk sakot, kad BaFin novērsīs šīs pretrunas, tirgū notiks zelta drudzis. Būtībā bankām būtu jāiegūst kriptogrāfijas glabāšanas uzņēmumi, lai pēc iespējas ātrāk piekļūtu tehnoloģijai.

Kripto uzglabāšana Deutschland GMBH


Lai atrastu piemērus tam, kā šī tirgus neskaidrība rada postījumus nozarē, jums nav jāmeklē tālāk par Crypto Storage Deutschland GMBH. Šī firma piedzīvoja reālu cīņu, kad viņi nolēma atvērt filiāli Vācijā, lai izmantotu jauno noteikumu priekšrocības. Vadītāji devās uz ne mazāk kā 15 dažādām bankām, pirms viņi varēja iegūt pamata norēķinu kontu.

Pārrunājot grūtības, Stijn Vander Straeten, Kripto uzglabāšana AG minēja daudzas grūtības, ar kurām viņa firma saskārās. Straetens aprakstīja scenāriju, kurā jūs esat pret banku institucionālo daļu. Viņš paskaidroja, ka kriptogrāfijas uzņēmumi “nepelna viņiem naudu, pieprasot norēķinu kontus”, un tādējādi tie nekādā ziņā nav prioritāte.

White-Label risinājums bankām

Īpaši Crypto Storage AG atzīst nepieciešamību nodrošināt digitālos aktīvus. Pašlaik firma piedāvā baltās etiķetes risinājumu bankām, kuras vēlas piedāvāt pakalpojumus savai klientūrai, neuzņemoties riskus, kas saistīti ar jaunajiem tirgiem..

Vācija virzās uz priekšu – kriptogrāfijas uzraudzības licence

Šķiet, ka Vācijas regulatori, kaut arī lēnām, virzās tuvāk tirgu digitalizācijai. Katra diena, kas paiet, liecina par lielāku izaugsmi un attīstību valsts blokķēdes nozarē. Cerams, ka turpmākajos mēnešos BaFin sniedz bankām nepieciešamo informāciju, lai uzņēmumiem nodrošinātu piekļuvi banku vajadzībām. Ja nē, Vācija riskē atpalikt pasaules mēroga sacīkstēs par tokenizāciju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map