Vairāki drošības žetonu piedāvājumi (STO) ir pārsnieguši cerības

Gūstot tvaiku

Tā kā kopējā bloku ķēdes nozare turpina atrast savu pamatu, STO un DSO turpina iekasēt maksu. Daudzi šajā nozarē ir atzinuši šo nozari par pieaugošu tendenci, un šajā brīdī tā neliecina par nogurumu.

Kaut arī šajos kapitāla ģenerēšanas pasākumos redzamie skaitļi ne tuvu nav tādi, kādus nozare redzēja ICO trakošanas laikā, neviens to negaidīja. Šie notikumi tiek regulēti un uzraudzīti daudz augstākā mērā, un, lai gan tie virspusē var atgādināt SIO, tie joprojām ir būtiski atšķirīgi.

Šie notikumi galvenokārt ir vērsti tikai uz akreditētiem investoriem, ierobežojot potenciālo investoru bāzi. Kvalificētos tomēr sagaida fantastiskas iespējas, kuras agrāk nebūtu darījušas pieejamas.

Vadot ceļu

Šie uzņēmumi ir tikai daži no tiem, kas atzina STO / DSO izvietošanas potenciālu un nolēma izmantot šo jauno kapitāla piesaistes metodi. Lai gan katram uzņēmumam bija dažādi panākumi, šo notikumu pabeigšana ir skaidri parādījusi vienu lietu – gan investori, gan uzņēmumi var gūt labumu un pakāpās līdz plāksnei, lai to parādītu.

Attēlu tehnoloģijas

USD 20 miljoni USD – tas ir kopējais savāktais apjoms šajā STO, kas ir viens no lielākajiem līdz šim. Šajā konkrētajā STO ieguldītāji ieguva piekļuvi “uz aktīviem balstītam finansējumam, kas tika glabāts Providence Blockchain”. Pasākums ļāva Providence atbrīvoties no mātes uzņēmuma Figur Technologies un sākt augt pats.

BTG Pactual

Hosted by industrijas gigants BTG Pactual, visas acis bija vērstas uz REITBZ drošības marķiera piedāvājumu. Šis pasākums bija pirmais šāda veida pasākums, kuru rīkoja investīciju banka ar BTC Pactual augumu, jo tie joprojām ir vislielākie Latīņamerikā. Šī pasākuma rezultātā tika savākti USD 3,3 miljoni USD, jo investori ieguva piekļuvi nekustamā īpašuma nodrošināta ieguldījumu fonda kapitāla daļai.

TokenMarket

Pārstāvot vienu no visvairāk gaidītajām STO, TokenMarket un viņu investori nelika vilties. Šis joprojām notiekošais pasākums pirmajās 48 stundās no pārdošanas veiksmīgi piesaistīja 136% no mērķa. Šie rezultāti parāda acīmredzamu interesi investoru vārdā par tādiem kvalitatīviem projektiem kā TokenMarket. STO un DSO tagad nodrošina šādus uzņēmumus kā līdzekli, lai izmantotu šīs sabiedrības intereses.

BitBond

Šis STO bija pirmais, kas tika apstiprināts un pabeigts Vācijas regulatīvās iestādes BaFin uzraudzībā. Šī pasākuma rezultāti bija veiksmīgi, kā BitBond piesaistīja vairāk nekā 2,1 miljonu eiro no investoriem, kas pārstāv 87 dažādas valstis.

Komentārs

Pabeidzot šos pasākumus, dažādas nozares autoritātes veltīja laiku, lai komentētu viņu centienu panākumus. Katram bija jāsaka par šo jautājumu.

Timothy Spangler, Dechart finanšu pakalpojumu partneris, runāja par Figūra STO, norādot,

“Piedāvājums arī parāda stabilu progresu, ko panāk blokķēdes tehnoloģija, lai galu galā pārveidotu visus finanšu produktus un finanšu darījumus.”

Komentēja ReitBZ komanda no BTG Pactual,

“Mēs uzskatām, ka DLT un kriptogrāfijas tehnoloģija var pārveidot kapitāla tirgus no analogās, vietējās vides par digitālu, globālu ekosistēmu. ReitBZ ir tikai sākums. ”

Ransu Salovaara, TokenMarket izpilddirektors, paziņoja,

“… Mēs vienmēr esam uzskatījuši, ka visiem ieguldītāju veidiem vajadzētu būt vienādam piekļuves līmenim traucējošiem jaunizveidotiem uzņēmumiem. Sākot ar mūsu pašu piedāvājumu FCA smilškastē, mēs uzsveram blokķēdes tehnoloģijas efektivitāti, kad runa ir par tokenizēta kapitāla izplatīšanu. Tik īsā laika posmā redzēt tik pozitīvu reakciju uz mūsu STO parāda, cik patiesībā mūsu sabiedrība ir veltīta. ”

Nākotnes sāncenši

Četri iepriekš minētie uzņēmumi ir tikai daži no daudziem, kas rīko STO / DSO. Nozarei ir dažādi augsta līmeņa pārdošanas apjomi, kurus paredzēts sākt tuvākajā nākotnē. Daži no tiem ietver, bet neaprobežojas ar sekojošo.

  • Vīzijas koks
  • INDX
  • TradeCloud
  • Leonovs

Citu ziņu sadaļā

Dažu pēdējo mēnešu laikā mēs zināmā mērā esam detalizēti aprakstījuši šodien šeit apspriestos uzņēmumus. Šeit ir daži raksti, kas apspriež šo notikumu uzsākšanu un rezultātus, kā arī ieskatu, ko piedāvā ekskluzīva intervija.

BitBond Finance BmbH sasniedz 2,1 miljonu eiro

BTG Pactual to Host drošības marķiera piedāvājums

Interviju sērija – Mikko Ohtamaa, TokenMarket CTO

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map