TokenMarket iegūst FCA apstiprinājumu, vienlaikus sadarbojoties ar CMS equIP

Divi soļi uz priekšu

Pagājušā nedēļa mums ir devusi daudzus ievērības cienīgus notikumus no TokenMarket. Šie paziņojumi ietvēra ne tikai jaunu partnerību, bet arī normatīvo aktu apstiprinājumu. Tas iezīmē TokenMarket aizraujošu laiku, jo viņu smagais darbs, piedāvājot STO, beidzot ir piepildījies.

Gaidāmās STO

Lai sāktu, TokenMarket ir oficiāli saņēmis oficiālu apstiprinājums viņu pašu STO pabeigšanai. Šo zaļo gaismu deva FCA, un tas paver ceļu ne tikai TokenMarket STO, bet arī platformai, lai sāktu rīkot simboliskus pasākumus dažādiem uzņēmumiem.

Paturot to prātā, dažādi uzņēmumi stāv uz priekšu, gaidot savu STO pabeigšanu, izmantojot TokenMarket. Paredzams, ka nākamie trīs to izdarīs pirmie.

 • DOVU
 • Atlīdzības un izpirkšanas sistēma par mobilitāti balstītām atlīdzībām
 • Mandeļu
  • Ilgtspējīgu tērēšanas paradumu stimulēšana, izmantojot blokķēdi
  • Cryotech Nordic
   • Veselība un labsajūta caur Cryo Cabins
   • Saņemot ieeju FCA smilšu kastē, TokenMarket rīkotājdirektors, Raiens Hanlijs, runāja par jaunumiem. Viņš paziņoja,

    “Mēs priecājamies paziņot par FCA apstiprinājumu mūsu STO, un tā gaidīšana ir paredzēta drīz. Mēs ceram iziet no smilšu kastes, pabeigt mūsu fondu piesaistīšanu un marķētus kapitāla vērtspapīrus un pēc tam uzsākt STO uzsākšanu citiem ambicioziem uzņēmumiem … Piekļuve finansējumam joprojām ir liela problēma MVU – tā joprojām ir grūta un dārga, un tas tur ekonomikas izaugsmi, kā arī darbavietu un bagātības radīšanu. Mēs ceram, ka mūsu pašu STO var pierādīt, ka jūs varat izmantot blokķēdes tehnoloģiju, lai pārveidotu kapitāla piesaistes veidu. ”

    Viņš turpināja,

    “Tajā pašā laikā mēs vēlamies piedāvāt mūsu plašajam un dziļajam starptautisko investoru lokam aizraujošas investīciju iespējas, kas viņiem iepriekš bija slēgtas. Mēs uzskatām, ka STO sola ne mazāk kā kapitāla tirgu pārveidošanu un demokratizāciju. ”

    Partnerattiecības

    Ved līdz viņu paziņojums attiecībā uz FCA TokenMarket arī paziņoja par stratēģisku partnerību ar CMS equIP.

    Šī partnerība tika izveidota, cenšoties klientiem (MVU) piedāvāt plašāku pieredzi, rīkojot STO. Kamēr TokenMarket piedāvās platformu, kas atvieglo šos simboliskos notikumus, CMS equIP spēj uzņemties juridiskā padomdevēja, trenera un tīkla veidotāja lomu. Šie abi uzņēmumi kopā piedāvā pakalpojumu, kas ir lielāks nekā to daļu summa.

    Katra uzņēmuma pārstāvjiem par partnerību bija jāsaka tālāk.

    Raiens Hanlijs, TokenMarket rīkotājdirektors paziņoja,

    “MVU ir jebkuras mūsdienu ekonomikas mugurkauls, taču daudzus kavē izaugsmes finansējuma trūkums un izdevumi. STO paver ambicioziem uzņēmumiem jaunu, lētāku, vieglāku kapitāla piesaistes veidu. Šodienas paziņojums ir aizraujošs pavērsiens STO iekļaušanai plašāk. Sadarbojoties ar CMS equIP, mēs ne tikai identificēsim uzņēmumus ar vislielāko komerciālo solījumu, bet arī piedāvāsim šiem uzņēmumiem vēl vienu būtisku atbalstu orientēties STO finansēšanas pasaulē. ”

    Čārlzs Kerigans, Banku partneris CMS equIP,

    Mēs esam priecīgi sadarboties ar TokenMarket. TokenMarket ir jauns un novatorisks uzņēmums, kas pārstāv vairākus aizraujošus uzņēmumus no visas bloku ķēdes kopienas un lepojas ar izcilām īpašībām, kuras mēs meklējam no agrīnās stadijas uzņēmumiem, kas pievienojas CMS equIP programmai. Mūsu partnerība sniegs reālu vērtību arī equIP dalībniekiem, kuri ir ieinteresēti izpētīt STO finansēšanas sistēmu, izmantojot TokenMarket ieguldījumu platformu un kopienu. Mēs esam priecīgi sadarboties ar TokenMarket un viņu klientiem, un ceram uz sinerģiju, ko šī partnerība radīs. ”

    TokenMarket

    TokenMarket ir Eiropas uzņēmums, kas tika dibināts 2016. gadā. Uzņēmumam ir galvenā mītne Gibraltārā un darbība tiek virzīta uz pūļa finansēšanas platformas nodrošināšanu. Tas ietver pakalpojumus, kas atvieglo drošības žetonu izsniegšanu.

    Uzņēmuma darbību pārrauga izpilddirektors Raiens Hanlijs.

    CMS equIP

    CMS equIP ir Lielbritānijā dibināts uzņēmums, kas tika dibināts 2015. gadā. Kā liecina viņu nosaukums, tie darbojas tādā veidā, lai aprīkotu MVU ar instrumentiem, lai pabeigtu kapitāla ģenerēšanas pasākumu. Tas galvenokārt tiek sniegts juridisku konsultāciju veidā, bet ietver arī apmācību un sadarbības iespējas.

    Citu ziņu sadaļā

    Dažu pēdējo mēnešu laikā mums ir bijuši detalizēti notikumi, kas saistīti ar TokenMarket dažādos laikos. Tas ietver uzņēmumus, kuri plāno uzņemt gaidāmo STO, izmantojot savu platformu. Apskatiet tālāk minētos rakstus, lai uzzinātu vairāk par šiem piedāvājumiem un uzņēmumu, kas tos jums piegādāja.

    TokenMarket to Host Security Token piedāvājums

    Mandeļa – esi pārmaiņa, kas nepieciešama Zemei

    Interviju sērija – Olivers Boltons, Almond izpilddirektors

    DOVU paziņo par aprīļa STO datumiem

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me