Stratis paliek uzticīgs 2019. gada ceļvedim ar STO platformas palaišanu

STO platforma

Šodien ir liela diena vienam no vispopulārākajiem “Blockchain-as-a-Service (BaaS)” uzņēmumiem – Stratis. Pēc vairāku mēnešu attīstības uzņēmums ir paziņoja viņu paredzamās STO platformas palaišana.

Ziņas par izlaišanu ir radījušas veselīgu kāpumu arī uzņēmuma simboliskajām cenām. Rakstīšanas laikā ar STRAT dienā BTC ir gandrīz par 10%.

Iespējas

Kaut arī STO platforma ir labi aprīkota un gatava sākt rīkot ASV balstītus žetonu piedāvājumus, Stratis ir veltījis laiku, lai izceltu trīs viņu piedāvājuma galvenās iezīmes. Tālāk ir izvilkums no viņu izlaišanas, detalizēti aprakstot šos svarīgākos:

 • Reāllaika cenu noteikšana
 • Platforma pieņem maksājumus gan fiat valūtā (USD), gan kriptovalūtā (BTC un STRAT). Tas izmanto vairāku pakalpojumu sniedzēju valūtas datus, lai nodrošinātu, ka STO dalībnieki gūst labumu no reāllaika marķieru cenu noteikšanas.
 • Uz ID balstīta marķiera izsniegšana
  • Platforma izveido unikālus lietotāju ID, kas ļauj STO administratoram uzticami un droši akreditēt žetonus, tiklīdz indivīds veic pārskaitījumu. Šī uz ID balstītā sistēma nodrošina atbilstību KYC un AML likumiem.
  • Uz maku balstīta platforma drošībai
   • Stratis izmanto hierarhiskus deterministiskus makus, nevis autonomus viedos līgumus, lai pievienotu papildu autoritātes un drošības slāni.
   • ICO pāreja

    Stratis ir norādījis, ka viņu nesen paziņotā STO platforma ir viņu ICO platformas spin-off. Abi ir veidoti ar / izmanto C # un.NET Core, savukārt STO platforma integrē nepieciešamās KYC un AML iespējas, lai saglabātu atbilstību pašreizējiem SEC noteiktajiem noteikumiem par vērtspapīriem.

    Uzņēmumam komentējot konkrēti par atbilstību SEC, ir skaidrs, ka šīs platformas ieviešana ir vērsta uz to, lai Stratis iegūtu lielāku vārdu Amerikas Savienotajās Valstīs.

    Svarīga ir pāreja no vienkārši SIO uz STO iekļaušanu. Diemžēl līdz brīdim, kad Stratis spēja izstrādāt un palaist savu ICO platformu, investoru līdzdalība šādos pasākumos samazinājās. Tā kā daudzi atzīst STO kā nākotnes aizstājēju šādiem kapitāla radīšanas notikumiem, un, ņemot vērā, ka 2020. gads nozarei būs liels gads, šīs ziņas Stratis noteikti ir pozitīvas.

    Ideāls šīs pārejas atzīšanas piemērs ir redzams uzņēmuma, kas tieši saistīts ar Stratis – Gluon, darbībā. Sākotnēji bija plānots, ka šis automobiļu tirgus nodrošinātājs būs ICO atklāšanas pasākums, kas notiks caur Stratis. Laika gaitā kļuva skaidrs, ka, lai nodrošinātu veiksmīgu un atbilstošu kapitāla ģenerēšanas pasākumu, marķieru piedāvājums būtu jāstrukturē kā STO. Ātri uz priekšu šodien, un tieši tad, kad viņi gatavojās sākt ICO platformu, Gluon ir paredzēts kā atklāšanas STO, kas notiks caur Stratis.

    Maka palaišana

    Nākot tikai dažas stundas pēc viņu STO platformas palaišanas, Stratis to arī izdarījis paziņoja viņu mobilā maka palaišana.

    Šis ir svarīgs izlaidums līdzās STO platformai, jo maks atbalsta uzņēmuma lietderības marķieri ‘STRAT’. Šis marķieris ir viens no trim norēķinu līdzekļiem, ko var izmantot STO platformā – lēmums, kas žetonu īpašniekus iepriecinās.

    Lai gan seifs pašlaik ir pieejams tikai android ierīcēs, uzņēmums norāda, ka nākamajās nedēļās IOS lietotāji iegūs piekļuvi.


    Komentārs

    Paziņojot par savas STO platformas palaišanu, Stratis izpilddirektors Kriss Trew veltīja laiku, lai dalītos savās domās. Viņš paziņoja,

    Mēs esam priecīgi uzsākt mūsu STO platformu, kas ir viens no mūsu 2019. gada attīstības ceļveža galvenajiem atskaites punktiem. STO platforma balstās uz Stratis ICO platformas funkcionalitāti, pievienojot vairākas jaunas funkcijas, kas atbilst stingrajām normatīvajām prasībām, kas nepieciešamas STO veikšanai. Mūsu STO platforma ir ļoti droša, elastīga un pielāgojama, ļaujot jebkura lieluma uzņēmumiem viegli piesaistīt naudu, izmantojot savus aktīvus. ”

    Stratis

    Stratis, kas dibināts 2016. gadā, ir Lielbritānijā dibināts uzņēmums, kas specializējas blokķēdes risinājumos. Kopš darbības uzsākšanas Stratis komanda ir izstrādājusi dažādus produktus, kuru mērķis ir padarīt blokķēdi vienkāršu. Daži no tiem ietver ICO platformu, viedos līgumus, mobilo maku un daudz ko citu.

    Izpilddirektors Kriss Trū pašlaik pārrauga uzņēmuma darbību.

    Citu ziņu sadaļā

    Paziņojums, kurā sīki aprakstīta šodien šeit apspriestās STO platformas palaišana, nav tas, kas mūs pārsteidza. Pirms mēnešiem mēs ziņojām par šī palaišanas pievienošanu 2019. gada Stratis ceļvedim. Apskatiet rakstu, lai uzzinātu mazliet vairāk par to, kā Stratis nonāca tur, kur viņi šodien atrodas.

    Stratis ceļvedis norāda atbalstu drošības marķieru piedāvājumiem

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map