Īss ieskats – Drošības žetonu tirgus sekundārās tirdzniecības analīze: 2019. gads

Šonedēļ Drošības žetonu grupa izlaida savu ikgadējo visaptverošo pētījumu – Drošības žetonu tirgus sekundārās tirdzniecības analīze: 2019. Pētījums sniedz tiešu ieskatu pašreizējā drošības marķiera pieņemšanas stāvoklī. Turklāt tas nedaudz izskaidro galvenos šķēršļus, ar kuriem saskaras investori, kuri vēlas piedalīties sekundārajā tirgū.

Pētījumā iegūti daži interesanti dati. Pirmkārt, statistika atklāja progresa trūkumu vairākās frontēs attiecībā uz drošības marķiera pieņemšanu. Ziņojumā tika uzsvērtas satraucošās jomas, sākot no izpratnes trūkuma par jauno tehnoloģiju, līdz pat atlikšanai normatīvo aktu apstiprināšanas dēļ. Varbūt visspilgtākais datu apjoms, par kuru ziņojums apstiprināja, ir pārsteidzošs globālā ieguldītāju pieprasījuma trūkums pēc šiem regulētajiem marķieriem.

Drošības žetonu tirgus sekundārās tirdzniecības analīze: 2019. gads

Kā daļu no Security Token Group visaptverošās pieejas tirgum pētnieki izvēlējās novērtēt visas starptautiskās jurisdikcijas. Tādā veidā ziņojums spēj atspoguļot globālo metriku par tirgus sniegumu 2019. gadā. Šī pieeja sniedza tik nepieciešamo ieskatu par sekundāro tirgu vispārējo veselību un sniegumu starptautiskā mērogā..

2019. gada STO sekundārā tirdzniecības tirgus pārskats

Kā viens no pirmajiem publicētajiem ziņojumiem par 2019. gada drošības žetonu progresu otrreizējā tirgū, lasītājiem ir milzīgs daudzums iepriekš nezināmu datu. Piemēram, ziņojumā norādīts, ka sekundārā drošības marķiera tirgus maksimums janvārī sasniedza 229 501 221,25 USD. Interesanti, ka šis maksimums ir tiešs rezultāts tZERO TZROP izvēlētajai akciju žetonu tirdzniecībai.

Proti, līdz gada beigām sekundārais tirgus piedzīvoja 67% kritumu, bet decembra tirgus ierobežojums bija tikai 76 062 199,46 USD. Pašlaik kopējais apjoms sekundārajiem tirgiem ir aptuveni 2 410 607,94 USD. Šis apjoms mēnesī sadalās vidēji USD 214 682,90 vai sadalīts vēl vairāk – dienas vidējais rādītājs: 7156,10 USD.

Neskatoties uz plaukstošu STO tirgu, 2019. gadā sāka darboties tikai trīs drošības žetonu apmaiņa. Interesanti, ka visas trīs biržas atbilst ASV jurisdikcijas atbilstības prasībām. Šie dati pierāda pieaugošo blokķēdes uzņēmumu vēlmi ienākt ASV tirgos. Trīs biržas, kas publiskotas 2019. gadā, ir tZERO, OpenFinance Network un Uniswap Exchange.

tZERO

TZERO birža sāka darboties 2019. gada janvārī. Tajā laikā tZERO mitināja tikai vienu drošības marķieri, TZROP izvēlējās pašu kapitāla marķieri. Neskatoties uz platformas piedāvāto dažādību trūkumu, tZERO saglabāja augstāko tirgus ierobežojumu visu gadu. TZERO kā tāds bija ievērojams 58% no visa otrreizējā tirgus ierobežojuma. Līdz ar to TZROP ir lielākais marķieris nozarē, ar kuru tirgo 2019. gadā. Papildus visaktīvākajai aktivitātei TZROP saņem titulu arī par to, ka tas ir viskonsekventāk tirgotais drošības marķieris sekundārajos tirgos attiecībā uz ikdienas apjomu.

tZERO veiktspēja, izmantojot drošības marķiera tirgus sekundārās tirdzniecības analīzi

tZERO veiktspēja, izmantojot drošības marķiera tirgus sekundārās tirdzniecības analīzi

OpenFinance tīkls

OpenFinance tīkls savas durvis pirms tZERO atklāja 2018. gada ceturtajā ceturksnī. Atšķirībā no konkurences, OpenFinance izdevās nodrošināt investoriem tirdzniecībai drošības žetonu izvēli. Sākot ar decembri valūtas maiņa veic piecus dzīvus drošības marķierus: Blockchain Capital, Lottery.com, SPiCE VC, 22x Fund un Protos Asset Management.


Atcelt atsaukšanu

Uniswap tika atvērts vēlāk gadā. Unikāli šī apmaiņa bija vērsta uz drošības žetoniem, kas nodrošināti ar nekustamo īpašumu. Birža uzņēma trīs RealT marķētus īpašumus Detroitā, Mičiganas štatā. Tā kā Uniswap galvenokārt nodarbojas ar nekustamā īpašuma žetonu tirdzniecību, birža ieguldītājiem piedāvā daudz jaunu un unikālu ieguldījumu iespēju. Svarīgi ir tas, ka analītiķi uzskata, ka marķētajam nekustamajam īpašumam ir bezprecedenta pozitīvs potenciāls.

Drošības žetonu tirgus sekundārās tirdzniecības analīze – 2019. gads

Ziņojumā arī tika nedaudz atspoguļots temps, kādā šie žetoni ieguva popularitāti. Īpaši 2019. gada sākums bija spēcīgs. Svarīgi ir tas, ka 1.ceturksnī tika tirgoti pieci tiešās drošības marķieri. Neskatoties uz spēcīgo sākumu, lielākā daļa no šiem žetoniem neredzēja ikdienas tirdzniecību. Faktiski ziņojums atklāja, ka lielākā daļa drošības marķieru mēnesī piedzīvoja tikai dažus darījumus.

Drošības žetonu tirgus sekundārās tirdzniecības analīze atklāj divas patiesības

Pēc visu iesniegto datu pārskatīšanas Drošības žetonu tirgus sekundārās tirdzniecības analīze pierādīja divus svarīgus aspektus saistībā ar drošības marķiera darbību sekundārajos tirgos. Pirmkārt, tas parādīja, ka drošības marķieru infrastruktūra sāk izplatīties visos tradicionālajos tirgos. Šī pieņemšana ir acīmredzama, jo daudzas no pasaules lielākajām institūcijām nolēma izmēģināt blokķēdes tehnoloģiju kā alternatīvu pašreizējām biznesa sistēmām, kas ietver darījumus un norēķinus.

Šim lēmumam ir jēga, ja ņemat vērā uzlaboto efektivitāti un samazinātās izmaksas, ko uzņēmums iegūst no integrācijas. Kā piemēru galvenajām institūcijām, kas vēlas iekļūt drošības žetonu sektorā, ziņojumā ir norādīts Santander Bank jaunākais blokķēdes uzņēmums. Ir uzskaitīti arī Franklina Templetona un Deutsche Boerse 700 000 ASV dolāru vērtā aktīvu pārvaldīšanas firmas tokenizācija, kas norēķinās par digitālo vērtspapīru tirdzniecību.

Santanders ienāk tīmekļa vietnē Blockchain sektorā

Santanders ienāk tīmekļa vietnē Blockchain sektorā

Otrais un, iespējams, vissvarīgākais šī ziņojuma noņemšanas veids ir tas, ka lielākajai daļai privāto ieguldītāju (kriptogrāfijas un tradicionālo) nav lielas intereses par pašreizējo drošības žetonu partiju sekundārajos tirgos. Šis interešu trūkums izpaudās kā lielākās daļas pārbaudīto drošības marķieru vājā veiktspēja.

Šo investoru nelabvēlīgo līdzdalību var attiecināt uz vairākiem cēloņiem. Kā dažus no galvenajiem līdzdalības trūkuma iemesliem analītiķi norādīja uz regulatīviem šķēršļiem, ieguldītāju nogurumu un zemo paredzamo atdevi. Savukārt šī neieinteresētība izpaužas kā tirdzniecības platformas, kas cenšas nodrošināt nozarei tik nepieciešamo likviditāti.

Nākotne Izskatās gaiša

Kaut arī drošības žetonu tirgus sekundārās tirdzniecības analīze pierādīja, ka kosmosā ir daudz darāmā, tā arī parādīja, ka tirgus attīstās lēni. Konkrēti, ziņojums parādīja, ka ir vairāk nekā 60 drošības žetonu apmaiņas, kuras plānots sākt 2020. gadā. Šīs apmaiņas aptver pasauli, tostarp Amerikas Savienotās Valstis, Kanāda, Lielbritānija, Vācija, Lihtenšteina, Igaunija, Nīderlande, Šveice, Gibraltārs, Malta, Seišelu salas. Baltkrievija, Britu Virdžīnu salas, Singapūra, Ķīna, Filipīnas, Antigva, Jamaika, Barbadosa, Kaimanu salas, Maurīcija, Apvienotie Arābu Emirāti un Grenlande.

Drošības žetonu tirgus sekundārās tirdzniecības analīze – skats nākotnē

Jums tas tiešām ir jānodod drošības žetonu grupai. Šai komandai izdevās apkopot vērtīgas informācijas bagātību, kas noteikti palīdzēs ieguldītājiem un organizācijām virzīties uz priekšu. Pagaidām informāciju var atrast tie, kurus interesē šīs statistikas ģeogrāfiskais sadalījums šeit.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map