Securitize palaišanas rīks, lai nodrošinātu veiksmīgus darījumus

Pirmspārdošanas pārbaude

Securitize, nozares vadošā emisijas platforma, tikko paziņoja par sava pirmspārdošanas verifikācijas rīka palaišanu.

Šī palaišana ir vēl viens solis uz priekšu funkcionalitātē viņu platformā, piedāvājot investoriem iespēju nodrošināt veiksmīgu digitālo vērtspapīru tirdzniecību.

Digitālo vērtspapīru sarežģītā rakstura dēļ tas nav tik vienkārši kā žetonu sūtīšana no vienas personas otrai. Vispirms jāveic virkne pārbaužu, lai pārliecinātos, ka abi maki ir savietojami gan no funkcionalitātes, gan normatīvā viedokļa. Turklāt lietotājam jānosaka atbilstošs gāzes daudzums, lai nodrošinātu darījuma apstrādi.

Šis jaunais rīks automatizē šīs darbības, padarot visu procesu lietotājiem daudz vieglāku. Securitize paziņojumā par šo jauno pakalpojumu bija jāsaka šādi vārdi.

“Šis rīks izmanto vienu no Securitize DS protokola funkcijām, lai iepriekš apstiprinātu jebkuru ierosināto ar DS protokolu darbināmās digitālās drošības tirdzniecību. Vienkārši, ievadot seifa adreses, jūs varat pārbaudīt, vai darījums tiks autorizēts atbilstoši ierobežojumiem un noteikumiem, kas raksturīgi izvēlētajam marķierim. Izmantojot pirmspārdošanas verifikācijas rīku, varat izvairīties no jebkādas gāzes tērēšanas tirdzniecībai, kas nenotiks, un daudzos gadījumos rīks pat sniegs iemeslu, kāpēc tirdzniecība nav iespējama. “

Gāze

Gāze attiecas uz to, kas būtībā ir “degviela”, kas nepieciešama, lai pabeigtu darījumu ar Ethereum blokķēdi. Tā kā tīklā joprojām tiek izmantots darba pierādīšanas protokols, veiksmīgi darījumi ir atkarīgi no tā, vai kalnraču grupa aizdod procesam savu skaitļošanas jaudu. Kalnrači tomēr nenodarbojas ar darījumu bezmaksas apstrādi. Gāze, vienkārši sakot, ir kompensācijas summa ETH veidā, kas nepieciešama kalnračiem, lai pabeigtu darījumu tīklā.

Lai gan veiksmīgai darījuma veikšanai ir nepieciešami dažādi gāzes minimumi, tīkla lietotāji var izvēlēties lielāku gāzes daudzumu, ja vēlas, lai viņu darījums tiktu apstrādāts ātrāk.

Attiecībā uz DS protokolu gāze joprojām ir nepieciešama, jo tā ir populārā Ethereum bāzes ERC-20 specializētā versija. Lai gan vienā darījumā izmantotais gāzes daudzums ir minimāls, tas tomēr palielinās ar laiku. Iegūstot iespēju pārbaudīt, vai darījums būs veiksmīgs, izmantojot Securitize pirmspārdošanas verifikācijas rīku, lietotāji var efektīvāk rīkoties gan izdevumu, gan laika pārvaldībā..

Pašreizējā kultūraugs

Securitize līdz šim ir bijusi viena no aizņemtākajām emisijas platformām, ar 10 žetonu emisijām – un tā pieaug. Rakstīšanas laikā tiek atbalstīti marķieri, kas tiek atbalstīti pirmspārdošanas verifikācijas rīkā.

 • SPICE VC
 • Blockchain Capital
 • Zinātnes blokķēde
 • LDC Crypto Universal PLC Digital Securities
 • Protos žetons
 • Augmate
 • Aspenkoins
 • Cityblock Capital

Pārsūtīšanas aģents

Nesen pozitīvi vērtējot, Securitize SEC iecēla par pārskaitījumu aģentu. Tagad viņi tos ierindo kā tiešos konkurentus tādiem uzņēmumiem kā VStock Transfer un Horizon Globex.


SEC sadala aģenta lomu 3 galvenajās kategorijās. Tie ir šādi:

 • Izsniedziet un anulējiet sertifikātus, lai atspoguļotu īpašumtiesību izmaiņas
 • Darbojieties kā uzņēmuma starpnieks
 • Apstrādājiet nozaudētus, iznīcinātus vai nozagtus sertifikātus

Securitize saņem SEC pārsūtīšanas aģenta apstiprinājumu

DS protokols

Kamēr DS-Protocol ir iekšējā vērtspapīrošanas specialitāte, citi citi uzņēmumi ir nolēmuši izveidot savu ceļu un izveidot savu variantu. Šie protokola standarti ir daži no vadošajiem konkurentiem.

 • Harbour
 • Regulētais marķiera standarts (R-marķieris)
 • Vertalo
  • V-žetons
  • Polimāts
   • ST-20
   • Securitize

    Securitize ir emisijas platforma, kas tika dibināta 2017. gadā. Darbojoties Amerikas Savienotajās Valstīs, viņiem ir izdevies nostiprināties kā nozares līderim attiecībā uz digitālajiem vērtspapīriem. Lai gan lielākā daļa emisijas platformu joprojām strādā, lai izkļūtu no vietas, Securitize jau ir veiksmīgi palīdzējis 10 tērpiem, izmantojot tokenizācijas procesu.

    Izpilddirektors Karloss Domingo pašlaik pārrauga uzņēmuma darbību.

    Citu ziņu sadaļā

    Turpmākajos rakstos nedaudz padziļināti apskatīti dažādi apzīmējumi digitālo vērtspapīru sektora dalībniekiem – Securitize turot vairākus no tiem. Pārbaudiet viņus, lai uzzinātu vairāk par šiem un jaunākajiem žetoniem, kurus padarīja pieejamus Securitize!

    Nozares dalībnieku nosaukumi un apzīmējumi

    Curzio kapitāla daļu īpašnieki – Securitize emitē 10. žetonu

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map