Sarkanā gulbja partneri ar polimātu par 2,2 miljardu dolāru tokenizāciju

Ņujorkā bāzētā komerciālo nekustamo īpašumu firma Sarkanais gulbis tikko izvirzīja cīņā par marķieru integrēšanu tirgū. Šonedēļ firma paziņoja par jaunu partnerību ar populāro tokenizācijas platformu Polymath. Partnerība ļāva uzņēmumam simbolizēt īpašumus 2,2 miljardu ASV dolāru vērtībā visā ASV. Jaunumi parāda nekustamā īpašuma tokenizācijas sektora, kā arī viena no līdz šim lielākajiem un vērienīgākajiem tokenizācijas projektiem pilnīgu nobriešanu.

Apspriežot manevru, Polymath tokenizācijas vadītājs Graems Mūrs uzņēma brīdi, lai runātu par dažiem konkurentiem iepriekšējiem centieniem veikt marķēšanu. Viņš paskaidroja, ka šiem projektiem trūkst patiesas pieredzes nekustamā īpašuma nozarē. Līdz ar to šīs tehnoloģiju firmas nekad nav spējušas radīt reālu risinājumu, lai apkalpotu privāto nekustamo īpašumu sektoru izaugsmi veicinošā veidā..

Svarīga ir tirgus pieredze

Konkrēti, Mūrs atsaucās uz Harbora mēģinājumiem, kad uzņēmums bija spiests atteikties no stratēģijas pēc tam, kad ar dokumentiem saistītie jautājumi sāka nomocīt projektu. Viņš arī norādīja uz divām citām galvenajām kļūmēm, kas saistītas ar pēdējiem diviem gadiem Plūstamība un Propellr projekti. Abiem šiem vērienīgajiem projektiem tika mēģināts simbolizēt nekustamā īpašuma fondus miljonos. Diemžēl abi bija mierīgi aizgājuši pensijā pēc tam, kad sarežģījumi padarīja jēdzienus neīstenojamus.

Saskaņā ar uzņēmuma dokumentiem Sarkanais gulbis akreditētiem investoriem akcijas būs pieejams 780 miljonu dolāru vērtībā, veicot iepriekšēju pārdošanu. Kad tas būs pabeigts, uzņēmums turpinās piešķirt papildu USD 4 miljardus nekustamā īpašuma, kas pašlaik atrodas tā marķēšanas cauruļvadā. Svarīgi, ka 2,2 miljardi ASV dolāru ir 16 dažādu A klases komercīpašumu akcijas. Šie īpašumi atrodas visā ASV. Konkrēti, Ostina un Hjūstona, Teksasa, Bruklina, Ņujorka, Ouklenda, Kalifornija un Ontārio, Kanāda.

Sarkanais gulbis – gūt panākumus tur, kur citi ir izgāzušies

Sarkanais gulbis uzskata, ka tai ir tas, kas nepieciešams, lai tiktu cauri vietām, kur konkurence neizdevās. Pirmkārt, vadītāji norādīja, ka uzņēmums ir komerciāla nekustamā īpašuma firma, nevis cita tehnoloģiju grupa. Otrkārt, uzņēmumam ir tāda pozīcija, lai nodrošinātu, ka tā koncepcija laicīgi nonāk tirgū.

Red Swan Ventures caur mājas lapu

Red Swan Ventures caur mājas lapu

Svarīgi ir tas, ka Sarkanais gulbis plāno turēt ieguldītāju līdzekļus darījumos līdz izplatīšanas datumam aprīļa vidū. Līdz šim brīdim firma cer saņemt apstiprinājumu no ASV Vērtspapīru un biržu komisijas kā reģistrētu ieguldījumu konsultantu. Šī licencēšana ļautu uzņēmumam pārvaldīt aktīvus akreditētiem investoriem, kas virzās uz priekšu.

Polymath – nozares līderis

Savukārt Polymath nodrošināja visus marķēšanas tehniskos aspektus. Šīs darbības ietvēra rekvizītu marķēšanu, viedo līgumu programmēšanu un platformas integritātes uzturēšanu. Polymath ir atzīts par līderi marķēšanas sektorā. Līdz ar to Sarkanais Gulbis izveidoja spēcīgu aleju, kad nolēma sadarboties ar firmu. Saskaņā ar ziņojumiem Polymath nekustamo īpašumu marķēja, izmantojot tā vietējo protokolu ST-20. Šie ST-20 žetoni atradīsies Prime Trust glabātajā digitālajā makā līdz to izplatīšanas datumam. Turklāt šie fondi ir apdrošināti līdz 1 miljardam USD.

RedSwan, izmantojot čivināt

RedSwan, izmantojot čivināt


Svarīgi ir tas, ka vadītāji paziņoja, ka uzņēmums tuvākajā nākotnē plāno izdot žetonus uz ekskluzīvas uzņēmuma blokķēdes platformas. Šīs ziņas uzsver pieaugošās bažas par publisko blokķēžu izmantošanu STO tirgū. Nesen vairākas platformas, tostarp Polymath, pārslēdza savus žetonus no Ethereum uz patentētiem blokķēdēm, atsaucoties uz bažām, sākot no mērogojamības, līdz pat kalnračiem sankcionētās valstīs, kas apstiprina darījumus.

Nwokedi runāja arī par vēlmi palīdzēt ieguldītājiem ar finansējumu no 500 000 līdz 10 miljoniem ASV dolāru. Viņš paziņoja, ka šobrīd šiem investoriem ir jārisina riskantāki, zemākas klases līmeņa projekti. Viņš uzskata, ka Sarkanā gulbja pieeja šiem investoriem var dot piekļuvi lielākajiem augstas klases īpašumiem tādā veidā, kāds iepriekš nebija iedomājams.

Sarkanā gulbja loma

Sarkanais gulbis kā daļu no savas funkcijas tokenizācijas projektā veiks visus ar īpašumu saistītos darījumus. Šīs darbības ietver īpašumu novērtēšanu, tirgu novērtēšanu un īpašumu pārdošanu, kad pienāks laiks. Ņemot vērā uzņēmuma tiešās tirgus milzīgo pieredzi, šiem uzdevumiem nevajadzētu būt pārāk sarežģītiem. Pašlaik Red Swan platformā ir vairāk nekā 30 000 akreditētu investoru. Saskaņā ar uzņēmuma dokumentiem platforma aizņem nelielu daļu no emitētā kapitāla. Ja tikai neliela daļa šo lietotāju izmanto uzņēmuma jaunos piedāvājumus, uzņēmums ir gatavs gūt pamatīgus ienākumus.

Vairāk likviditātes telpā

Vēl viens svarīgs aspekts, kas jāņem vērā saistībā ar Sarkanā gulbja tokenizācijas projektu, ir fakts, ka uzņēmums atbrīvo tirgū iepriekš nepieejamu likviditāti. Piemēram, Sarkanais gulbis ļauj īpašuma īpašniekiem marķēt 90% no neto kapitāla, kas ir īpašuma pamatā. Salīdzinoši jūsu vietējā banka ļaus jums izmantot tikai 50% no īpašuma pašu kapitāla.

Tokenizācija nekustamā īpašuma tirgū – neizbēgama

Nekustamā īpašuma globālā sektora marķēšana nodrošina tirgum virkni lielu ieguvumu salīdzinājumā ar pašreiz spēkā esošo tradicionālo tirgus praksi. Pirmkārt, marķētus īpašumus var pārdot globālai auditorijai. Drošības žetonus ir daudz vieglāk iegādāties un pārsūtīt salīdzinājumā ar tiešajiem ieguldījumiem nekustamajā īpašumā.

Turklāt tokenizācija pazemina sākuma līmeni ieguldītājiem, kuri vēlas piedalīties tirgū. Dažos gadījumos ieguldītāji var piedalīties tokenizētā nekustamā īpašuma STO, sākot no 100 ASV dolāriem. Tokenizācija kā tāds ienes jaunu kapitālu tieši tirgū. Sarkanais gulbis šo koncepciju paver soli tālāk, jo grupai pieder milzīgs nekustamo īpašumu uzņēmēju tīkls. Firmas iespaidīgais akreditēto investoru saraksts noteikti paaugstinās šīs jaunās tirgus iespējas nākamajā līmenī.

Sarkanais gulbis – spēle ir mainījusies

Sarkanais gulbis ar šo manevru ir pavirzījis pasaules nekustamo īpašumu tirgu uz priekšu. Uzņēmuma nākamie soļi diktēs lielu tirgus tempu nākamajos mēnešos. Pēc tam, kad Sarkanais Gulbis sāks atklāt savus ienākumus, jūs varat redzēt, ka daudzi citi lieli nekustamo īpašumu uzņēmumi pievienojas darbībai. Pagaidām nekustamā īpašuma tirgus tikko ieguva būtisku uzlabojumu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map