Pūlis eņģeļu sarakstos Pirmais STO, ko atbalsta sporta sponsorēšanas aktīvi

Pūlis eņģeļiem, nesen Londonā bāzēta pūļa finansēšanas platforma uzskaitīti pirmais STO, kas nodrošināts ar sporta sponsorēšanas aktīviem. Drošības žetonu emitents Sports Investor Coin apgalvo, ka lielākā daļa līdzekļu, kas iegūti, pārdodot žetonus, tiks izmantoti sporta sponsorēšanas aktīvu iegādei, tādējādi radot simbolisku vērtību investoriem un nodrošinot sporta organizācijām likviditāti, kas aizņemta pret viņu zīmola nākotnes pārdošanu. aktīviem.

Pūlis eņģeļu sarakstos Pirmais STO, ko atbalsta sporta sponsorēšanas aktīvi

Sporta investora monētas “piķis” uz pūļa eņģeļiem

Sporta sponsorēšanas līdzekļi tiek izmantoti citu uzņēmumu un to zīmolu reklamēšanai. Šo aktīvu piemēri ir sacensību automašīnas uzlīme, vārda tiesības uz stadionu un komandas partnerības līgumi (piemēram, “oficiālais sporta dzēriens”)..

Sporta investoru monētu žetoni vispirms tiks pārdoti, izmantojot esošos sporta sponsorēšanas aktīvu tīklus, un vēlāk ar žetonu apmaiņu. Procentuālā peļņa tiks atdota žetonu turētājiem kā dividendes, kas izsniegtas, izmantojot viedos līgumus.

Regulēta platforma kapitāla, parāda un žetonu pārdošanai

Eņģeļu pūlis finansēja savu darbību, izmantojot 2018. gada marta ICO, lai kļūtu par Lielbritānijas pirmo regulēto pūļa finansēšanas platformu gan privātiem, gan valsts uzņēmumiem, kas pārdod kapitāla, parāda un kriptogrāfijas žetonus. Eņģeļu pūli ir apstiprinājusi un regulē Lielbritānijas Finanšu rīcības pārvalde (FCA). Uzņēmumi, kas vēlas piesaistīt kapitālu, var izveidot, veidot un pārvaldīt vietni CrowdForAngels.com..

Tiek veikti ieguldījumi un kapitāls tiek piesaistīts, pārdodot kapitāla daļas, parāda obligācijas un kriptogrāfijas žetonus.

Kapitāla laukumi

Lielākā daļa akciju pārdošanas vietnē Crowd for Angels piedāvā dāsnus nodokļu atskaitīšanas labumus, ko nodrošina valdība, lai palīdzētu augsta riska uzņēmumiem agrīnā stadijā iegūt kapitāla finansējumu. Pūlis eņģeļiem veic dokumentus, lai nodrošinātu, ka investori var pieprasīt visu nodokļu atskaitījumu summu, kas atļauta ar likumu.

Parādu piķi

Dibinātāji, kas pārdod obligācijas Crowd for Angels, saglabā pilnas īpašumtiesības uz savu uzņēmumu. Saskaņā ar norunātajiem noteikumiem tiek izveidots vienkāršs pienākums atmaksāt aizņemto naudu, pēc kura attiecības ar aizdevējiem beidzas. Kreditoriem ir augstas procentu likmes, savukārt dibinātājiem ir izdevīgi viegli prognozējami aizdevuma maksājumu izdevumi, kas nemainās.

Obligācijas, kas tiek pārdotas vietnē Crowd for Angels, ir “augsta ienesīguma” parāda vērtspapīri, ko emitējušas kompānijas bez kredītreitinga. Lai gan konvertējamās aizdevuma parādzīmes ir nodrošinātas pret uzņēmuma aktīviem, tas negarantē procentu vai pamatsummas atmaksu. Obligācijām, kas kotētas pārdošanai Crowd for Angels, tiek uzlikta arī nelikviditātes prēmija, jo nav tiesību uz priekšlaicīgu naudas ienākšanu, jo nav otrreizējā tirgus, kurā tās pārdot.

Žetonu pārdošanas laukumi


Pūlis eņģeļiem ļauj dibinātājiem un investoriem piedalīties ICO Lielbritānijas regulētā pūļa finansēšanas platformā. Jaunuzņēmumi var mēģināt sākt un mērogot savu projektu, maksājot nodevas tikai tad, ja viņu ICO ir veiksmīgs.

Kā ieguldīt

Privātpersonām un iestādēm vispirms ir jāreģistrējas un jāsaņem atļauja kā ieguldītājiem Pūļa eņģeļiem. Pēc tam viņi var pārlūkot laukumus, noklikšķināt uz laukuma kopsavilkuma lodziņa, lai redzētu minimālos un maksimālos finansējuma mērķus, līdz šim piesaistītos līdzekļus, laukuma atlikušās dienas, uzņēmuma finanšu datus un komandas biogrāfijas..

Izmantojot akciju pakāpi, ieguldītājs var apskatīt akciju cenu, piedāvāto akciju skaitu un piemērotību nodokļu atvieglojumiem. Izmantojot parāda pakāpes, ieguldītāji var apskatīt procentu likmi, konvertācijas datumu (atmaksas grafiku) un termiņu.

Kad investors izvēlas produktu, viņš noklikšķina uz “Invest in this pitch” un saista bankas kontu. Šī procedūra darbojas tikai kā apņemšanās, līdz piķis sasniedz minimālo mērķi.

Investori izmanto savu pūļa eņģeļiem informācijas paneli, lai sekotu uzņēmuma atjauninājumiem, uzdotu jautājumus uzņēmumam un citiem investoriem laukuma diskusiju panelī un iegūtu privātu piekļuvi uzņēmumam, tiklīdz līdzekļu vākšana būs pabeigta. Ieguldītāji var kontrolēt savu ieguldījumu veiktspēju, izmantojot informācijas paneļa cilni “Mans portfelis”, tostarp paziņojumus par konvertēšanu, dividendēm un procentu maksājumiem..

Kā uzskaitīt

Vietnes izveidošana pūlī eņģeļiem ir pilnībā tiešsaistes process, bez iepriekšējas maksas. Uzņēmums, kas izveido piķi, aizpilda pieteikuma veidlapu ar uzņēmuma datiem, vēlamo paaugstinājuma summu vai diapazonu un detalizētu informāciju par līdzekļu izmantošanu. Pūlis eņģeļiem izskata pieteikumu un atbild divu darba dienu laikā.

Apstiprināts uzņēmums, kas raksta laukumu, ievieto videoklipu, pievieno komandas biogrāfiju un augšupielādē ieguldītāju dokumentus. Kad piķis sasniedz mērķa paaugstinājumu, Pūlis eņģeļiem izveido abonēšanas līgumu, pēc tam vāc un piegādā līdzekļus.

Nākotne

Pūlis eņģeļiem līdz šim ir savācis vairākus miljonus eiro piķa uzņēmumiem, kas apvieno pašu kapitāla un parāda piedāvājumus. Tagad tā mērķis ir izmantot savu regulēto statusu, lai piedāvātu tokenizētas akcijas un obligācijas kā STO platformu, par kuru Apvienotā Karaliste ir sankcionējusi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map