Patriks Kamposs, Securrency stratēģijas vadītājs – interviju sērija

Patriks ir strādājis ar klientiem dažādās nozarēs visā pasaulē kā stratēģisks konsultants un kā jurists trīs augstākā līmeņa starptautiskos advokātu birojos, sniedzot viņam dziļu pieredzi darījumu un projektu jomā, kā arī praktisku izpratni par uzņēmējdarbības uzsākšanu un izaugsmi. uzņēmuma attīstības posmi.

AT: Vai mūsu lasītājiem, kuri nav pazīstami ar Securrency, vai jūs varētu dalīties ar mums, ko tas ir jūsu uzņēmums??

 

PC: Securrency izstrādā un pārdod patentētus programmatūras produktus un infrastruktūru, kas atbalsta normatīvajiem aktiem atbilstošu digitālo vērtspapīru emisiju un tirdzniecību drošības žetonu veidā. Mūsu programmatūra parasti tiek licencēta pilnvarotām personām, piemēram, starpniekiem-dīleriem, un ļauj viņiem nodrošināt drošības marķieru pārvaldību visā dzīves ciklā. Turklāt mūsu galvenie savietojamības protokoli ļauj tirdzniecības platformām visā pasaulē sadarboties drošības žetonu tirdzniecībai globālā savstarpēji saistītā centralizētu biržu tīklā. Securrency tehnoloģija ļauj veikt dažādu marķieru atomu mijmaiņu, kas ļauj tirgot neizmantojamus žetonus (NFT) globālā decentralizētā biržā.

 

AT: Oktobrī jūs palaidāt protokolus CAT-20 un CAT-721, vai jūs varētu iedziļināties sīkāk par šo protokolu atšķirībām un priekšrocībām?

 

Dators: Atbilstības apziņas marķiera (CAT) protokoli ļauj emitentiem kaldināt drošības žetonus (CAT-20) un neatvietojamus marķierus (CAT-721), kuros ir iekļauti normatīvie un darījumu noteikumi, kas attiecas uz šo konkrēto vērtspapīru. Attiecīgi marķieris pats pārvaldīs sevi un neaizies tur, kur tas ir aizliegts. CAT protokoli ir arī pilnībā savietojami ar vairākām blokķēdēm un mantotajām sistēmām, kas ļauj ar CAT protokolu kaltajiem marķieriem tirgoties dažādos tirgos, nezaudējot atbilstības īpašības.

 

AT: Jūs nesen sadarbojāties ar QuantmRE, lai palīdzētu izveidot savu nekustamā īpašuma tirdzniecības platformu. Vai mēs varētu iegūt sīkāku informāciju par to, ko nozīmē šī partnerība?

 

PC: Securrency nodrošina investoru iekļaušanas un žetonu kalšanas pakalpojumus QuantmRE nekustamā īpašuma fondu piedāvājumam, nodrošinot savu tehnoloģiju, izmantojot API, Quantm platformai. Tā kā kapitāls tiek ieguldīts Quantm fondā, Securrency izveidos EQRE drošības žetonus, kas tiks izplatīti Quantm investoriem un nodrošinās Quantm automatizētu atbilstības funkcionalitāti, ieskaitot fonda LP komunikācijas un dividenžu sadali..

 

AT: 2018. gada jūlijā jūs paziņojāt par partnerību ar SharesPost. Kādu labumu tas piedāvās jūsu klientiem?


 

Dators: SharesPost nodrošina mērķtiecīgi izveidotu tirdzniecības platformu drošības žetoniem, tāpēc šī partnerība atvieglos ar Securrency tehnoloģiju kalto žetonu tirdzniecību SharesPost biržā.

 

AT: Viens no jūsu produktiem ir RegTex dzinējs, kas tas ir tieši?

 

Dators: RegTex ir mūsu rīku komplekts, kas tiek piegādāts vai nu kā pabeigts emisijas portāls, vai izmantojot API, esošajiem emisijas portāliem un alternatīvajām tirdzniecības sistēmām (ATS). Šis dators: ļauj piesaistīt investorus (pilnībā KYC / KYC / KYB / AML) un atbilstošu reģistrāciju, abonēšanu, tokenizāciju un drošības žetonu izsniegšanu.

 

AT: Jums ir plaša starptautiska klātbūtne. Vai ir daži reģioni, kuru mērķauditoriju vispirms atlasāt?

 

PK: Mēs esam izveidojuši sākotnējo nospiedumu Abū Dabī, Apvienotajos Arābu Emirātos, kur esam iekļuvuši Abū Dabī pasaules tirgus Regulēšanas laboratorijā – 21. gadsimta starptautiskajā finanšu centrā. No šīs platformas mēs plānojam atbalstīt pilnvarotas personas un emitentus visā Tuvo Austrumu un Ziemeļāfrikas (MENA) reģionā un ārpus tās. Mēs arī veidojam savu klātbūtni Āzijā un Eiropā.

 

AT: Vai ir kādi gaidāmie STO, kurus varat atklāt mūsu lasītājiem?

 

Dators: Mums ir daudz darījumu, taču viens no tiem, kas šobrīd ir tirgū, ir Frontier Spirits. Tas ir patiešām interesants, Teksasā bāzēts stipro alkoholisko dzērienu uzņēmums, kura tirgus rādītāji ir Pura Vida Tequila – jauna viskija zīmola un galamērķa spirta rūpnīcas – pārdošana. Tas ir tradicionāls kapitāla palielinājums, kas tiek veikts, pārdodot drošības žetonus, kas ir lieliska parādība mantoto kapitāla tirgu un jaunās drošības žetonu ekonomikas krustojumam..

 

AT: Jūs esat sertificēts ar pci dss, kādas priekšrocības tas piedāvā STO un investoriem?

 

Dators: PCI-DSS nav drošības marķieru nozares standarts, jo tas ir ļoti augsts sertifikāts ar stingrām prasībām, ko kredītkaršu nozare ir izstrādājusi un domājusi kredītkaršu nozarei, lai aizsargātu finanšu vērtību viņu tīklos. Securrency brīvprātīgā pakļaušanās šim sertifikācijas procesam parāda mūsu uzticību tīkla drošībai un ieguldītāju vērtības aizsardzībai.

 

AT: Securrency ir virsgrāmatas agnostiķis, tomēr ir bloķēšanas ķēdes, ar kurām vēlaties strādāt?

 

Dators: mums nepatīk izvēlēties izlasi, jo katrai virsgrāmatai ir noteiktas stiprās un vājās puses. Mēs dodam priekšroku ļaut emitentiem izvēlēties savus favorītus, un mēs savukārt atbalstām emitentus.

 

AT: Jūs strādājat pie starpgrāmatu izdošanas, kādas ir šīs sistēmas priekšrocības?

 

Dators: tas atkal atbalsta emitenta izvēli. Piemēram, emitents var dot priekšroku noteiktiem Zvaigžņu virsgrāmatas aspektiem, vienlaikus vēloties tirgot Ethereum kopienai, tāpēc vienlaicīga emitēšana abās virsgrāmatās ir pievilcīga iespēja.

 

AT: Vai ir vēl kaut kas, ko vēlaties dalīties par Securrency?

 

Dators: atšķirībā no daudzām mūsu konkurējošajām platformām, kas tika izveidotas, lai atbalstītu SIO ar finiera atbilstību sākotnējai emisijai, Securrency tika veidota no paša sākuma, lai atbalstītu un paplašinātu plašos esošos kapitāla tirgus, izmantojot neticami labi izstrādātu un atbilstošu drošības žetonu funkcionalitāti . Rezultātā mūsu patentētais gala līdz galam tehnoloģiju komplekts pievēršas kapitāla veidošanas un otrreizējā tirgus tirdzniecības daudzajiem sāpīgajiem punktiem..

 

AT: Paldies par informatīvo interviju.

 

Ikvienam, kurš vēlas uzzināt vairāk, jāapmeklē Securrency vietnei vai tai vajadzētu sekot Securrency Twitter konts.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map