Londonas uzņēmumu pāris atrod kopīgu pamatu ar ‘Corda’

Komandas piepūle

Nesen ir izveidojušies pāris Londonas uzņēmumu Archax un VALK izlaists ziņas, ka viņi plāno strādāt vienoti, cenšoties labāk kalpot digitālo vērtspapīru nozarei.

No gala līdz beigām

Šī jaunizveidotā partnerība tika izveidota ar mērķi nodrošināt katra uzņēmuma Archax un VALK klientiem piekļuvi pakalpojumu kopumam, kas nodrošina digitālu vērtspapīru emisiju / tirdzniecību no gala līdz galam..

Lai iespējotu šo visaptverošo pakalpojumu komplektu, katrs uzņēmums galdā cels kaut ko citu.

  • VALK atvieglos digitālo vērtspapīru marķēšanu, emitēšanu un pārvaldību
  • Archax atvieglos pēcpārdošanas darbības un likviditāti, izmantojot piekļuvi sekundārajiem tirgiem

Tas nozīmē, ka digitālajiem vērtspapīriem, kas izveidoti, izmantojot VALK, būs mājas Archax Exchange. Rezultāts ir tāds, ka katrs uzņēmums un attiecīgie digitālie vērtspapīri, izmantojot iepriekš minētās iespējas, gūst lielu labumu.

Integrācija pagātnē

Papildus viņu ģeogrāfiskajam izvietojumam starp šiem diviem uzņēmumiem ir viena kopīga iezīme – platformas R3 Corda izmantošana.

Kā R3 Corda klientiem katram Archax un VALK ir piekļuve atvērtā koda DLT platformai, kas ļauj izvietot viedos līgumus.

CordaCorda

Noskatieties šo videoklipu vietnē YouTube

Archax, lai pilnveidotu pēcpārdošanas darbību, izmantojot R3 Corda platformas integrāciju

Komentārs

Savā partnerības paziņojumā pārstāvji no katras, VALK un Archax, veltīja laiku komentāriem. Tālāk ir teikts par to, ko šī sadarbība nozīmēs, virzoties uz priekšu.


Paziņoja VALK līdzdibinātāji Antuāns Lots un Elija Azzi,

Mēs esam priecīgi noslēgt šo partnerību ar Archax un ceram, ka būsim viena no pirmajām platformām Kordā, kas integrēsies viņu apmaiņā. Tagad mūsu klientiem būs piekļuve vārtiem uz likviditāti, un Archax var gūt labumu no mūsu partneru neticamās darījumu plūsmas, kuri emitē, finansē un tirgo ļoti augstas kvalitātes aktīvus privātā kapitāla, fonda, infrastruktūras un nekustamā īpašuma pasaulē. Mēs priecājamies, ka veidojam biznesa saskarni starp veiksmīgākajiem un cienījamākajiem institucionālajiem spēlētājiem un Archax, kas ir visnovatoriskākā tirgus vieta Lielbritānijā. ”

Archax izpilddirektors Grehems Rodfords paziņoja,

“Mēs veidojam pirmo patiesi globālo, institucionālo digitālo vērtspapīru tirgu, kas atrodas Londonā. Kā tāds mēs vēlamies uzskaitīt visuzticamākos marķieru piedāvājumus – tāpēc tādas partnerības kā šī ar VALK mums ir ļoti būtiskas un svarīgas. Lai gan mēs esam bloķēšanas ķēdes agnostiķi attiecībā uz mūsu uzskaitītajiem marķieriem, mēs esam sadarbojušies ar R3, lai izmantotu Corda mūsu pašu virsgrāmatā un pēcpārdošanas darbībās, tāpēc šai sadarbībai ar VALK, kas arī izmanto Corda, ir daudz jēgas. Mēs esam satraukti par iespēju, ko dod aktīvu marķēšana, un mēs ceram uz turpmāku sadarbību ar VALK. ”

Runājot ar Greiemu

2019. gada vidū mums paveicās, ka esam pabeiguši ekskluzīvu interviju ar Archax izpilddirektoru Greiemu Rodfordu. Šeit Rebecca Stoner, vērtspapīru.io direktore, iedziļinās tajā, ko Archax cer sasniegt un kā viņi sasniegs savus mērķus.

Interviju sērija – Graham Rodford, Archax izpilddirektors

VALK

VALK, kas dibināts 2018. gadā, uztur galveno mītni Londonā, Anglijā. VALK komanda ir izstrādājusi tehnoloģiju risinājumus, kas ļauj “pārvaldīt, tirgot un ieguldīt biržā nekotētus aktīvus”..

Līdzdibinātāji Antuāns Lots un Elija Azzi pašlaik pārrauga uzņēmuma darbību.

Archax

Archax, kas dibināts 2018. gadā, uztur galveno mītni Londonā, Anglijā. Galvenais, Archax komanda strādā, lai izstrādātu un uzsāktu paredzamo apmaiņu, kas kalpo digitālo vērtspapīru sektoram.

Izpilddirektors Greiems Rodfords šobrīd pārrauga uzņēmuma darbību.

Citu ziņu sadaļā

Lai gan to digitālās vērtspapīru apmaiņas uzsākšana ir ilgāk attīstījusies, nekā sākotnēji paredzēts, Archax joprojām ir viens no gaidītākajiem projektiem šajā nozarē. Kā tāds, mēs esam atraduši sev dažādos gadījumos ziņojumus par šo jauno uzņēmumu. Tālāk ir sniegti daži raksti, kuros sīki aprakstīts, ko tieši Archax ir veicis vēlu.

ClearBank izvēlējās Archax, lai sniegtu dažādus pakalpojumus

Tokeny un Archax veido stratēģisko partnerību

HighCastle meklē paaugstinātu likviditāti, izmantojot Archax

Globacap, lai integrētu pakalpojumus ar Digital Exchange Archax

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map