Investīciju aktivitāte Japānā norāda uz interesi par digitālo vērtspapīrošanu

Visi gabali nonāk Japānas digitālo vērtspapīru tirgū. Viena no lielākajām tradicionālajām finanšu iestādēm Japānā Tokai Tokyo Financial Holdings strauji virzās uz priekšu, plānojot digitalizēt uzņēmuma sniegtos finanšu pakalpojumus tradicionālā nozīmē.

Jauns Tokijas Tokijas ieguldījums Blockchain uzņēmumā

Saskaņā ar a Nikkei ziņojums, Tokai Tokija pabeidza jaunu ieguldījumu blokķēdes izstrādes uzņēmumā Hash Dash Holdings. Tokai Tokyo Financial Holdings piederēs 33% uzņēmuma akciju, kas strādā pie blokķēdes tehnoloģijas integrēšanas tradicionālajā finanšu nozarē. Mērķis ir ļaut emitēt digitālos vērtspapīrus, vienlaikus nodrošinot ieguldītājiem tirdzniecības pakalpojumus ar savām mobilajām ierīcēm.

Digitālā pārvēršana vērtspapīros uzņem straujākus soļus, jo tradicionālās finanšu iestādes uzdrīkstas digitālo aktīvu telpā. Tā kā tradicionālajos tirgos valda nenoteiktība, digitālie aktīvi piesaista ieguldītāju interesi – un ne tikai mazumtirdzniecība, bet arī iestādes veic skaidrus pasākumus, lai būtu daļa no paradigmas maiņas. Tokai Tokijas centieni izveidot digitālu vērtspapīru biržu ir piemērs pēdējam ieguldījumam šajā jomā.

Saskaņā ar ziņojumu Tokai Tokyo platforma simbolizēs vērtspapīrus un sāksies ar Japānas nekustamā īpašuma nozari ar plāniem izpētīt intelektuālā īpašuma aktīvu, kā arī korporatīvo obligāciju digitalizāciju..

Paralēli Tokai Tokijai citi akcionāri ir Hash Dash un ICH X Tech, uzņēmuma, kas darbojas iSTOX, dibinātājs. Ar šo ieguldījumu mērķis ir emitēt digitālos vērtspapīrus, kas darbojas ar blokķēdes tehnoloģiju, un tirgot tos ar iSTOX, digitālās drošības biržu, kas atrodas Singapūrā.

ISTOX biržai ir arī iepriekš bijušas ciešas saites ar Tokai Tokiju, jo pēdējā tikai pirms septiņiem mēnešiem, 2019. gada novembrī, bija paziņojusi par 4,5 miljonu ASV dolāru investīciju ICH X Tech..

Kā ziņots, iSTOX digitālā apmaiņa bija daļa no MAS Fintech Sandbox programmas, kuru veica Singapūras Monetārā pārvalde, un tā bija viena no izvēlētajām veiksmīgajām precēm. Ieguldījuma motivācija bija padarīt japāņu investoriem pieejamus digitālos vērtspapīrus iSTOX platformā; tas ir iespējams, izmantojot Tokai Tokyo Financial Holdings starpniecības iespējas.

Ja tajā laikā digitālā vērtspapīru birža bija smilšu kaste, tā kopš tā laika ir kļuvusi par atzītu tirgus operatoru ar kapitāla tirgus pakalpojumu licenci. Citi iSTOX investori bija Singapūras birža (SGX), valstij piederošā Temasek ieguldījumu firma Heliconia Capital un Hanwha Asset Management.

Ir zināms, ka Āzijas valstis ir digitālo aktīvu nozares priekšgalā – sākot ar dominējošu klātbūtni kalnrūpniecības nozarē līdz daudzām kriptovalūtu apmaiņas platformām dažādās valstīs un iedzīvotājiem, kuri vēlas eksperimentēt ar jaunām kriptovalūtām.

Japānas uzņēmumi, kas tuvina digitālo vērtspapīrošanu galvenajam virzienam

Pēdējos gados arī Japānas uzņēmumi ir aktīvi meklējuši iespējas iekļūt digitālajā vērtspapīrošanas telpā. SBI Holdings jau ilgu laiku ir parādījis nozares virsrakstus, sadarbojoties ar Ripple un XRP.

Pagājušajā gadā Nomura un Nomura pētniecības institūts uzsāka platformu BOOSTRY, kas koncentrējas uz vērtspapīru un obligāciju emisiju. Tokenizācijas platforma Securitize jau ir izveidojusi Japānas nekustamo īpašumu investīciju platformu, saņemot finansējumu no daudzām augsta līmeņa Japānas ieguldījumu firmām.

Kamēr Tokai Tokyo Financial Holdings ir gandrīz gadsimtu vecs uzņēmums ar dziļu sakni tradicionālajos finanšu tirgos, uzņēmums ir apņēmības pilns pielāgoties mainīgajiem tirgus apstākļiem.


Decembrī Tokai Tokyo veica 500 miljonu jenu (4,7 miljonu ASV dolāru) ieguldījumu Japānā licencētajā populārajā kriptogrāfijas biržā Huobi Japan. Lai īstenotu savu redzējumu kļūt par “progresīvu finanšu integrētu grupu”, Tokai Tokija ir vērsta uz patērētāju vajadzību apmierināšanu, izmantojot vadošās tehnoloģijas no FinTech un kriptovalūtas telpas, norāda uzņēmuma preses relīze tajā laikā.

Tālāk paziņojumā presei tika teikts:

Finanšu bizness, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, pēdējos gados ir strauji progresējis, visā pasaulē paplašinoties kriptogrāfijas aktīvu un drošības marķieru piedāvājuma (STO) lietojumprogrammu jomai.

Tāpat Tokija martā Tokija kļuva par STO pašregulējošās organizācijas Japan Security Token Offering Association dalībnieci.

Japānas finanšu giganta nolūks ir skaidrs, un izskatās, ka uzņēmums par prioritāti izvirza spēcīgu vietu digitālās vērtspapīrošanas nozarē.

Kopumā tas ir dabisks un, iespējams, nepieciešams progress, kas jāapsver finanšu iestādēm, redzot, ka nākamajā desmitgadē digitālie vērtspapīri var kļūt par izplatītākajiem finanšu produktiem, kurus investori meklē.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map