Ieguldījumi tZERO – Viss, kas jums jāzina

tZERO ir a sekundārajā tirgū un blokķēde ekosistēma, kas galvenokārt koncentrējas uz tradicionāli nelikvīdiem ieguldījumiem. Šie ieguldījumi, piemēram, privāts kapitāls lielos privātajos uzņēmumos vai komerciālais nekustamais īpašums, nodrošina investoriem ierobežotas iespējas sekundārajai likviditātei.

Pat tad, kad investors atrod sekundāru tirdzniecības platformu, process ir ļoti lēns un dārgs. Turklāt šāda veida ieguldījumiem trūkst pārredzamības salīdzinājumā ar tradicionālajiem vērtspapīru ieguldījumiem. Šie iemesli ir atstājuši investorus neuzticībā tirgum. tZERO cenšas atgūt šo uzticību, izmantojot atvērtu uz blokķēdi balstītu pieeju, kas investoru vajadzības liek pirmajā vietā.

Pēc firmas dibinātāja un bijušā izpilddirektora domām, Patriks Bērns, tZERO mērķis bija nodrošināt lietotājiem iespēju vairs nepaļauties uz tradicionālajām institucionālajām tirgus struktūrām. Drīzāk viņš paredzēja jauna veida tirdzniecības platformu, kuras pamatā ir kriptogrāfiski nodrošinātas, decentralizētas grāmatas, kas nodrošināja uzlabotu tirgus integritāti..

Mazāk likviditātes tirgū

Privātais likviditāte ir vēl viens tirgus, kuru tZERO var pārveidot. Mūsdienās to ir uz pusi mazāk valsts uzņēmumi tāpat kā 2000. gadā. Uzņēmumi joprojām ir privāti un koncentrējas uz līdzekļu vākšanas kampaņām, kas paredzētas tikai akreditētiem investoriem. Akreditētie investori ir investori, kuru likvīdie aktīvi ir vairāk nekā 1 miljons USD. Šie notikumi, kas pazīstami kā privātie A sērijas finansēšanas posmi, lielākajai daļai investoru ir aizliegti.

tZERO ir ideāls papildinājums nozarei, jo tas nodrošina tirgu ar vienkāršu veidu, kā marķēt un tirgot augstas kvalitātes vērtspapīrus dažādās nozarēs. 

. Šādā veidā tZERO uzsāka centienus panākt lielāku efektivitāti un pārredzamību kapitāla tirgos, izmantojot savas nākamās paaudzes tirdzniecības platformu.

Kā darbojas tZERO ATS

tZERO ATS ir galvenā alternatīvā tirdzniecības sistēma drošības žetoni. tZERO ATS bija pirmais, kas ziņoja par blokķēdes vērtspapīru tirdzniecību 2016. gadā. Šī platforma bija viena no pirmajām, kas saņēma ASV Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC) apstiprinājumu darbībai. TZERO ATS ir lielākā sekundārā tirdzniecības platforma digitālie vērtspapīri pasaulē. 

TZERO ekosistēma

TZERO ekosistēma

tZERO ATS maina spēli, jo tas ļauj vidējiem investoriem ar savu abonentu starpniecību tikpat viegli tirgot privātu uzņēmumu akcijas. Konkrēti, tZERO ATS abonentu klienti tirgo parastos nesertificētos vērtspapīrus. TZERO ATS ekosistēmā digitālie vērtspapīri darbojas kā līdzeklis, lai ieguldītājiem nodrošinātu lielāku pārredzamību, nevis faktisku tokenizētu vērtspapīru. Līdz ar to visi ieraksti joprojām tiek glabāti tādā pašā veidā kā tradicionālie vērtspapīri.

TZERO ATS ekosistēmā visi pircēji un pārdevēji tirgo caur tumšu baseinu. Šī stratēģija ļauj tZERO ATS darboties kā pircējs darījumos. 

TZERO vēsture

tZERO ATS ir tZERO Group, Inc. (tZERO) pilnībā piederošs meitasuzņēmums. tZERO ceļojums uz augšu sākas 2014. gadā. Tieši tajā laikā uzņēmuma vadītājs sāka strādāt ar Overstock Medici blockchain projektu. Medici mērķis bija ļaut Overstock attīstīt blokķēdes tehnoloģiju. tZERO ir Medici Ventures meitasuzņēmums, kas ir uz blokķēdi orientēts, pilnībā piederošs meitasuzņēmums publiski tirgotai firmai Overstock.com Inc. (NASDAQ: OSTK). 2016. gadā tZERO iegādājās tZERO ATS. 

2018. gadā tZERO pabeidza emitēt A sērijas (TZROP) priekšrocību kapitāla žetonus. TZROP tika emitēts privātā ieguldījumā ieguldītājiem, kuri bija parakstījuši līgumus par nākotnes kapitālu pirms 2018. gada 6. augusta un pilnībā finansēti līdz 2018. gada 8. augustam, līdz TZROP piedāvājuma slēgšanai…

Kopuzņēmums ar BSTX

TZERO un BOX Digital kopuzņēmums, par kuru 2018. gada jūnijā paziņoja Bostonas drošības žetonu birža LLC (BSTX), plāno vadīt ASV valsts vērtspapīru apmaiņas mehānismu BOX Exchange LLC un atbalstīt drošības žetonu tirdzniecību. tZERO strādā, lai izveidotu nepieciešamo tehnoloģiju, un pārvaldīs notiekošo tehnoloģiju ieviešanu, administrēšanu, uzturēšanu un atbalstu. BOX Digital nodrošina izpildvaras vadību un regulatīvās zināšanas. BSTX darbības sākšanai joprojām ir vajadzīgs SEC apstiprinājums attiecībā uz ierosinātajiem BSTX tirdzniecības noteikumiem un citiem ar tās darbību saistītiem jautājumiem..

tZERO kriptogrāfija

tZERO Dapp

tZERO Dapp

Sākot ar 2019. gada 1. janvāri, tZERO ieguva 100% kapitāla daļu tZERO Crypto, Inc., agrāk Bitsy, Inc. (tZERO Crypto), jaunizveidotā uzņēmumā, kas dibināts, lai izveidotu regulatoram atbilstošu tiltu starp kriptonauda un fiat valūtu mazumtirdzniecības klientiem. tZERO Crypto sāka ierobežotas darbības 2018. gadā, un tZERO paplašināja kriptonauda seifa iespējas visu 2019. gadu. tZERO Crypto tagad nodrošina ar brīvības atņemšanu nesaistītu kriptovalūtu maku un apmaiņas pakalpojumus, ļaujot klientiem glabāt, iegādāties un pārdot noteiktas kriptovalūtas, izmantojot mobilo lietojumprogrammu tZERO Crypto.

Rekordaugsme

2020. gada jūnijā tZERO platformā reģistrēja rekordlielu izaugsmi. Šodien tZERO ATS veido vairāk nekā 90% no visa pasaules drošības marķiera tirdzniecības apjoma. Turklāt platforma ir atbildīga par vairāk nekā 80% no kopējās nozares simbolisko dolāru vērtības. Īpaši ziņas par šiem pagrieziena punktiem, kuru dēļ Overstock akcijas ir pieaugušas par 8%.

Kā tirgoties ar tZERO ATS

Lai tirgotos ar tZERO ATS, jums jāreģistrējas brokeru kontā. Šajā procesā jums ir jāpabeidz pilnīga reģistrācija, ieskaitot atbilstību KYC / AML. Kritiski ir tas, ka jūsu brokerim jābūt tZERO ATS abonentam. Jūsu otra iespēja ir izveidot kontu pie brokera-dīlera, kuram ir norēķinu konts pie tZERO ATS abonenta..

TZROP

TZROP pamatā ir ERC-20 standarts, un tas ir vēlamais kapitāla vērtspapīrs, kas tiek tirgots tikai ar tZERO ATS. tZERO žetonu turētāji saņem ceturkšņa dividendes, kas vienādas ar 10% no tZERO koriģētajiem bruto ieņēmumiem. TZROP nodrošina ieguldītājiem tiešu ienākumu pieauguma pakāpi.

Kā nokļūt TZROP

Jums būs nepieciešama starpniecība konts Dinosaur Financial, LLC, lai saņemtu savu roku TZROP. Sākotnēji šo žetonu tirgoja tikai un vienīgi akreditēti investori. Tomēr tZERO paziņoja, ka TZROP tagad ir pieejams tālākpārdošanai neakreditētiem investoriem saskaņā ar 144. noteikumu saskaņā ar 1933. gada Likumu par vērtspapīriem.

tZERO ATS – tirgus līderis

Lai ātri pārliecinātos par šīs platformas būtisko lomu tirgū, ir nepieciešams tikai ātri apskatīt tZERO ATS dominējošo stāvokli tirgū. tZERO ATS ir patiess pionieris drošības marķieru nozarē. Līdz ar to šī platforma turpmākajos gados paliks dominējošā tirdzniecības vieta vērtspapīru sekundārajā tirgū.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map