Huans Ernandess, OpenFinance Network – Interviju sērijas dibinātājs un izpilddirektors

Huans Ernandess ir OpenFinance tīkla (“OFN”) dibinātājs un izpilddirektors un pieredzējis fintech uzņēmējs. OFN sāka darboties 2018. gada decembrī kā pirmā tiešraides, regulētu drošības marķieru tirdzniecības platforma Amerikas Savienotajās Valstīs. OFN turpina vadīt regulētās drošības marķieru tirdzniecību.

RS: OpenFinance tīkls (“OFN”) ir plaši pazīstams kā pirmā platforma, kas ļauj cilvēkiem tirgot drošības žetonus, taču OFN ir daudz kas vairāk nekā vienkārši drošības žetonu tirdzniecība. Vai jūs varat izskaidrot dažas OFN lietotājiem pieejamās funkcijas?

JH: Izņemot drošības žetonus, mēs esam izveidoti, lai tirgotu visus alternatīvos aktīvus, piemēram, nekustamo īpašumu, privāto kapitālu, riska kapitāla fondus, riska ieguldījumu fondus, biržas sarakstā neiekļautos REIT un citas komandītsabiedrības. Šie “tradicionālie” alternatīvie aktīvi visi ir lieliski kandidāti uz simbolizāciju, un šajā jomā mēs redzam ievērojamu izaugsmes potenciālu.

RS: OFN pirmais konkurents TZERO nesen tika palaists tirgū. Vai varat pastāstīt, kas atšķir OFN no TZERO?

JH: OpenFinance ATS cenšas radīt atvērtu vidi tirdzniecībai. Pašlaik mēs esam vienīgais ATS, kas ir uzskaitījis vairākus marķierus no vērtspapīru piedāvājumiem ar derīgiem SEC izņēmumiem. Turklāt mēs esam sadarbojušies ar vairākām platformām visā nozarē, lai nodrošinātu mūsu lietotājiem piekļuvi visdažādākajiem produktu piedāvājumiem.

 

RS: Kā ieguldītājs izskatās, lai investors iegūtu Investora pasi un sāktu tirgot drošības žetonus?

JH: Iekāpšanai ir nepieciešamas 4 vienkāršas darbības. Pirmkārt, mēs lūdzam jūs izveidot savu MetaMask kontu, kas ir rīks, kas ļauj pārvaldīt Ethereum maku jūsu pārlūkprogrammā un ir nepieciešams tirdzniecībai OFN platformā. Pēc tam mēs lūdzam jūs aizpildīt ieguldītāja pasi, kas kalpo kā vienreizējs pārbaudes process, kas ļauj ieguldīt, pamatojoties uz jūsu piemērotību. Kad būsiet apstiprināts, atliks tikai finansēt savu tirdzniecības maku un sākt tirdzniecību! Mēs esam izveidojuši mācību videoklipus, lai iestatītu jūsu MetaMask konts kā arī iestatīt savu Investora pase.

 

RS: Acīmredzot individuālie investori, kas interesējas par drošības žetonu tirdzniecību, vēlētos izmantot OpenFinance platformu, vai varat pateikt, kam vēl OpenFinance pievilcība un kādu vērtību platforma viņiem dod?

JH: Papildus ieguldītājiem emitenti arī iegūst vērtību no mūsu platformas, nodrošinot regulētu, uzticamu forumu, kur viņu investori var meklēt likviditāti.

 


RS: Neakreditēti lietotāji var atvērt kontus OFN, ar kādām darbībām šie lietotāji var nodarboties, ja tādas ir?

JH: Visiem platformas lietotājiem, neatkarīgi no tā, vai tie ir starptautiski vai ASV, akreditēti vai neakreditēti, platformā ir pieejamas dažādas darbības. Mūsu Investor Passport mehānisms ļauj mums atšķirt šos dažādos lietotāju veidus un nodrošināt, ka viņi piedalās tikai vērtspapīros, kuros viņiem ir atļauts pilnībā piedalīties. Piemēram, dažiem vērtspapīriem, piemēram, D reģistram, ir 12 mēnešu bloķēšanas periods, savukārt citi, piemēram, Reg A + un Reg CF, ir neierobežoti vērtspapīri, kuros var piedalīties neakreditēti investori. Mūsu Investor Passport veic visu šo dažādu noteikumu pārbaudi, lai lietotājiem nodrošinātu vienmērīgu un vienmērīgu pieredzi..

RS: Uzņēmumiem, kuri vēlas, lai viņu drošības marķieris tiktu norādīts platformā, kādas ir sarakstā iekļaušanas prasības?  

JH: Digitālās drošības uzskaitījums tirdzniecībai OpenFinance tīkla ATS ietver gan tehnoloģiju, gan atbilstības pārskatus. No tehnoloģiskā viedokļa uzņēmumiem ir jāizmanto viens no mūsu apstiprinātajiem standartiem. Sākot ar atbilstības kontrolsarakstu, emitentiem jāiesniedz visi saistītie dokumenti par piedāvājumu un uzņēmuma informāciju. Pēc tam, kad esam saņēmuši vienumus, mūsu komanda veic rūpīgu pārbaudi attiecībā uz izdošanu, lai nodrošinātu, ka visos procesa posmos, piemēram, KYC / AML un stingrās akreditācijas pārbaudēs (attiecībā uz 506 (c) izņēmumiem), tika ievērotas visas normatīvās prasības. Pēc apstiprināšanas mēs varam noslēgt kotēšanas līgumu ar emitentu.

 

RS: OFN ir saistīts ar alternatīvu tirdzniecības sistēmu un brokeri-dīleri. Vai jūs varat paskaidrot lasītājiem, kā tas ir izdevīgi OFN lietotājiem?

JH: Mēs esam saistīti ar starpnieku-dīleri (Sageworks Capital, LLC) un alternatīvu aktīvu (ieskaitot drošības marķierus) alternatīvās tirdzniecības sistēmu (ATS). Piederība reģistrētai juridiskai personai nozīmē, ka mēs esam pakļauti augstākam standartam, aizsargājot mūsu lietotājus darījumos ar vērtspapīriem. Mums ir ne tikai noteiktas prasības, kas mums jāievēro ar regulatoriem, bet mums ir arī visu darījumu brokeris-dīleris, uz kuru attiecas FINRA un SEC noteikumi.

 

RS: Jūs nesen sadarbojāties ar Krypital Group, vai varat pastāstīt mums nedaudz vairāk par šo partnerību?

JH: Mēs priecājamies sadarboties ar Krypital Group, turpinot pieskaņoties līderiem bloku ķēdes konsultāciju un konsultāciju pakalpojumos. Mēs ceram uz kopīgu darbu, lai turpinātu pieņemt atbilstošus drošības žetonu piedāvājumus emitentiem visā pasaulē.

 

RS: Jūs regulāri esat paziņojis, ka nozares nobriešanai ir nepieciešams regulējums. Kādu regulu jūs vēlaties redzēt īstenotu un kāpēc?  

JH: Joprojām ir daudz diskusiju par “drošības marķieri pret lietderības marķieri” (skat. Kin vs SEC situāciju), kas jāprecizē, lai vairāk emitentu un dalībnieku būtu pietiekami ērti, lai ieietu šajā tirgū.

 

RS: kādi marķieru standarti pašlaik tiek pieņemti OFN, un vai jūs plānojat iekļaut papildu standartus?  

JH: Mēs sadarbojamies ar saviem partneriem, lai platformā iekļautu dažādus marķieru standartus. Piemēram, vairākiem mūsu partneriem ir viņu publicētie protokoli, ar kuriem mēs integrējamies, tostarp Securitize DS-20 protokols un Harbour R-Token protokols.

 

RS: Vai sagatavošanā ir kādas aizraujošas lietas, par kurām varat pastāstīt lasītājiem?

JH: Pašlaik platformā ir trīs uzskaitīti drošības marķieri, kas aktīvi tirgo, tostarp Blockchain Capital, un nākamajās nedēļās mēs sagaidām daudz vairāk drošības marķieru..

RS: Vai ir vēl kaut kas, ko vēlaties, lai lasītāji uzzinātu par OpenFinance tīklu?

JH: OpenFinance ATS ir atvērts ikvienam. Lai gan alternatīvi aktīvi tradicionāli ir bijuši pieejami nelielam kvalificētu investoru lokam, mēs šīs iespējas darām pieejamas visiem. Mūsu ieguldītāja pase nodrošina, ka lietotāji tirgo tikai atkarībā no viņu piemērotības. Turpinot platformai pievienot vairāk aktīvu, palielināsies visu ieguldītāju iespējas piedalīties tirdzniecībā.

 

Tiem, kas vēlas uzzināt vairāk par OFN, varat apmeklēt Atvērt finanšu vietni

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map