Horizon Globex – dziļums Apskatiet nozares līderi

Horizon Globex ir nākamās paaudzes tokenizācija platforma kas joprojām liek virsrakstus par savu izdevīgo pieeju tirgum. Platforma darbojas kā “vienas pieturas aģentūra” uzņēmumiem, kuri ir ieinteresēti piedāvāt drošības žetonus. Šobrīd firmai ir stratēģiskas attiecības ar regulatoriem ASV, ES un Āzijā. Tagad Horizon Globex ir gatavs paplašināt savu tokenizācijas ekosistēmu jaunos augstumos pēc vairāku vairāku augsta līmeņa partnerību nodrošināšanas.

Ko piedāvā Horizon Globex

Horizon Globex platforma klientiem piedāvā iespēju marķēt gandrīz jebkuru aktīvu. Šobrīd uzņēmumam ir četri galvenie produkti. Katrs no tiem piedāvā unikālu labumu uzņēmumiem un investoriem, kuri vēlas iekļūt drošības marķiera tirgū. Vienkāršojot STO procesu, Horizon Globex padara kopfinansējumu pieejamāku masām.

Tokenetika

Viens no galvenajiem Horizon Globex produktiem ir Tokenetics. Tokenetics sistēma darbojas ap trim galvenajām iezīmēm. Pirmkārt, uzņēmumi, izmantojot platformu, var piesaistīt investīciju kapitālu bez IT infrastruktūras. Šī stratēģija pazemina ieejas joslu uzņēmumiem, kurus interesē uz blockchain balstīta pūļa finansēšanas stratēģija.

Pašlaik STO process prasa uzņēmumiem iegūt pamatinformāciju no trešās puses verifikācijas sistēmas un juridiskām vadlīnijām. Abas šīs prasības ievērojami palielina izmaksas, rīkojot STO. Svarīgi ir tas, ka šo izmaksu atcelšana var palielināt dalību tirgū.

Horizon Globex, izmantojot čivināt

Horizon Globex, izmantojot čivināt

Atbilstība

Otrkārt, Tokenetics apvieno starpnieku-dīleru un pārskaitījumu aģentu kombināciju. Šī stratēģija aizsargā investorus un nodrošina, ka visi marķieri joprojām ir saderīgi. Agrāk bažas par atbilstību nomocīja tirgu. Īpaši, apspriežot drošības žetonu tirdzniecību sekundārajās tirdzniecības platformās.

Tirdzniecība

Trešais Tokenetics pīlārs ir tā dolārizētā tirdzniecības platforma. Šī iekšējā drošības žetonu birža specializējas tirdzniecībā pēc emisijas. Proti, likviditāte joprojām ir galvenā problēma drošības žetonu nozarē. Līdz ar to investori vēlas uzzināt, ka drošības žetoni, kuros viņi iegulda, spēj tirgoties atbilstošā veidā. Šī apmaiņa sniedz ieguldītājiem šo pārliecību, neatstājot Globex tokenizācijas ekosistēmu.

CustodyWare

Papildus Horizon Globex tehniskajai stratēģijai uzņēmums turpināja vairākas partnerattiecības, lai turpinātu tās centienus. 2019. gada janvārī firma parakstīts licences līgums ar V Stock Transfer LLC (Vstock). Vienošanās piešķīra Vstock piekļuvi Horizon Globex patentētajai programmatūrai, kas pazīstama kā CustodyWare.

Līguma ietvaros Vstock kļuva par licencētu un reģistrētu vērtspapīru pārvedumu aģentu. CustodyWare atbalsta visus reģistrētos un reģistru atbrīvotos ERC-20 piedāvājumus. Programmatūrā ir integrēti KYC atbilstības kontroles mehānismi. Šie mehānismi atbilst SEC 506. pantam © par pilnvaru glabāšanu pēc STO.

Globex GY Live darbojas KYCware

Arī šonedēļ Horizon Globex izlaida savu jaunāko marķieri programmatūru papildinājums. Sistēmu sauc par KYCware, un tās potenciāls, ko tā rada tirgū, nav noliedzams. Jaunā sistēma ļauj tokenizētiem vērtspapīru investoriem un emitentiem pilnveidot verifikācijas procesu. Digitālajiem vērtspapīriem, līdzīgi kā tradicionālajiem vērtspapīriem, ir nepieciešama atbilstība KYC (pazīsti savu klientu) un AML (naudas atmazgāšanas novēršanas) prasībām. Iepriekš šīs prasības aizkavēja ieguldītāja iespējas piedalīties STO. Vienkāršāk sakot, KYC bažas kavēja uzņēmumu iespējas pieņemt investorus.

KYCWare novērš šīs problēmas, apvienojot Iespējas. Žetonu emitenti saņem ar baltu marķējumu iebūvētu lietotni, kas ir pielāgota klientu īpašajām vērtspapīru vajadzībām. Lietotne automātiski pielāgojas reģiona jurisdikcijai un normatīvajām prasībām. Lietotāji ievada savus datus uzlabotā ID, dokumentu un identifikācijas verifikācijas sistēmā.

Privātums

Iespaidīgi, lietotnei ir pilnīga klientu identifikācijas programmēšana saskaņā ar ASV Patriot Act 326. sadaļu. Visi ieraksti tiek nodrošināti bezsaistē, kā arī tiek saglabāti kešatmiņā, kurai beidzas automātiskais derīguma termiņš. Jo īpaši Horizon Globex paziņoja, ka nekad nenodos šo informāciju trešajām pusēm. Papildus šīm funkcijām visa procedūra tiek laika zīmogā ievietota blokķēdē ar digitālo parakstu, kas komplektā ar garantiju pret iejaukšanos.

Apspriežot KYCWare ietekmi uz tirgu, Globex izpilddirektors Braiens Kolinss aprakstīja, kā platforma ļauj simboliskiem emitentiem pārbaudīt savus investorus, neizmantojot trešās puses. Šī stratēģija ir svarīga, ja uzskatāt, ka tādas regulatīvās iestādes kā SEC uzskata marķiera izsniedzēju par šo uzdevumu atbildīgu. KYCWare lietotne tagad ir pieejama gan Apple, gan Android operētājsistēmām.

Globex partneri ar STOcheck

Pēc tam, kad paziņoja par stratēģisko partnerību ar ļoti populāro STO saraksta vietni, Globex šonedēļ atkal uzcēla kriptokopienu. STOCheck. STOCheck ir viena no lielākajām STO saraksta vietnēm tirgū. Investori var doties uz šo platformu, lai saņemtu aktuālu informāciju par pašreizējām STO. Šī informācija ietver padziļinātu uzņēmuma profilu, piemēram, uzņēmuma atrašanās vietu, vadītājus un ieņēmumus.

Svarīgi ir tas, ka partnerība nodrošina Globex spēcīgu pozīciju šajā nozarē, lai piedāvātu savus produktus un pakalpojumus masām. Teorētiski katrs no STOCheck uzskaitītajiem STO ir potenciāls Globex klients. Šeit uzņēmums iegūst piekļuvi jaunākajām STO pirms tirgus. Ņemot vērā Globex platformas elastību, jums vajadzētu sagaidīt, ka šī pieeja piesaistīs ievērojamu daudzumu klientu.

Horizon Globex – uzņēmuma profils

Horizon Globex galvenais birojs atrodas Šveices slavenajā Kripto ielejā. Firma ienāca tirgū 2010. gadā kā privāta tokenizācijas platforma, kas specializējas ERC-20 drošības marķiera programmatūrā. Pašlaik uzņēmumā ir uzskaitīti mazāk nekā piecdesmit darbinieki. Šī gada janvārī Globex iecēla Marks Elenovičs kā jaunais uzņēmuma prezidents.

Februārī Globex atkal uzrakstīja virsrakstus personāla izvēlei pēc uzņēmuma paziņoja komandai bija jāpiedalās bijušajam Overstock izpilddirektoram Mičam Edvardsam. Kā jūs varētu sagaidīt, Edvardsam blokķēdes sektors nav svešs. Edvards bija galvenais Overstocks nesenā blokķēdes paplašināšanas laikā, ko sauc par tZERO. Papildus Overstock pavadītajam laikam viņš bija arī Chia Network Inc. finanšu direktors.

Jauns horizonts

Šķiet, ka uzņēmums Horizon Globex ir atradis savu nišu tirgū. Paplašinoties marķētiem vērtspapīriem, vairāk uzņēmumu meklēs Globex programmatūras risinājumus, lai vienkāršotu kopfinansēšanas kampaņas. Šim uzņēmumam ir pieredze un komanda, lai nākamajos mēnešos kļūtu par vienu no vadošajiem spēlētājiem drošības marķieru nozarē. Jums vajadzētu sagaidīt, ka Horizon Globex turpina veidot virsrakstus savai gudrajai biznesa stratēģijai un unikālajiem programmatūras risinājumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map