Globālā perspektīva – Āfrikas izdevums

Globāla perspektīva

Kad gads un desmitgade tuvojas beigām, mēs vērtspapīros.io uzskatījām par saprātīgu novērtēt pasaules rūpniecības noskaņojumu tā, kā tas ir pašreiz. Kāds ir digitālo vērtspapīru nozares pašreizējais stāvoklis? Vai šodien ir labāk nekā vakar? Varbūt tiem, kas nezina, šķiet, ka stratēģiskais darbs vēl ir jāpaveic.

Šie visi ir jautājumi, kas varētu būt daudziem, ieskaitot mūs kā vērtspapīrus. Paturot to prātā, mēs esam sazinājušies ar dažādiem nozares pārstāvjiem. Katrs apsveic no dažādiem pasaules reģioniem.

Šis komentārs sniedz ieskatu viņu domāšanas procesos un par to, kā normatīvā vide var veidot tirgus uztveri.

Ietekmētāji

Āfrika, Āzija, Eiropa, Ziemeļamerika un Lielbritānija. Šie ir reģioni, kurus esam nolēmuši aplūkot individuāli.

Šādi uzņēmumi un to vadītāji ir veltījuši laiku, lai dalītos savās domās.

  • MERJ (Āfrika)
  • InvestaX (Āzija)
  • Fintelum (Eiropa)
  • Vertalo (Ziemeļamerika)
  • Smartlands (Lielbritānija)

Penija par jūsu domām?

Mūsu metodika bija vienkārša – uzdodiet tos pašus 5 vienkāršus jautājumus, kas attiecas uz digitālajiem vērtspapīriem, 5 izpilddirektoriem / rīkotājiem no visas pasaules.

Mērķis? Iegūstiet ieskatu nozares uztveres un adaptācijas atšķirībās, pamatojoties uz ģeogrāfiju. Kaut kas mums šķiet svarīgs rādītājs, ņemot vērā nozares potenciālu ietekmēt FinTech globālā mērogā.

Āfrika – Ed Tuohy, MERJ izpilddirektors

Seišelu salas atrodas Indijas okeānā, uz austrumiem no Tanzānijas. Tā ir salu valsts, kas darbojas kā mājvieta MERJ.  MERJ ir vērtspapīru birža, kuru vada izpilddirektors Eds Tuohijs un kas darbojas kopš 2011. gada.

Viņu centieni ir kļuvuši par pirmo uzņēmumu, kas digitālajā biržā veiksmīgi emitē tokenizētas akcijas. Turklāt uzņēmums ir nodibinājis vairākas stratēģiskas partnerības, kurām būtu jāļauj plaši paplašināties ne tikai ASV, bet arī Eiropā.

Kas ir MERJ Exchange?Kas ir MERJ Exchange?

Noskatieties šo videoklipu vietnē YouTube

  1.    Jūsuprāt, kas ir lielākais līdz šim sasniegtais nozares sasniegums / šķērslis?

Tas izklausās vienkārši, bet izpratne par to, ka digitālie vērtspapīri vai marķētie vērtspapīri nav tas pats, kas kriptogrāfijas valūtas. ICO posms radīja lielu reputācijas kaitējumu tehnoloģijai, un ir bijis vajadzīgs laiks, lai nošķirtu digitālos vērtspapīrus no šīs stigmas.

  1.    Tā kā iepriekšminētie sasniegumi ir pamats nozarei, tas joprojām ir lielākais šķērslis, kas virzās uz priekšu?

Lietotāja pieredze. Lielākā daļa pasaules valstu nav gatava pašaizliedzībai ar privātajām atslēgām utt. Kamēr UX nav sakārtots, pilnīgas marķēšanas priekšrocības joprojām ir tālu. Arī pamatā esošo ķēžu spektrs nedaudz grauj izaugsmi. Tas ir tāpat, kā izvēlēties 30 dažādus internetus. Standartizācija noteikti palīdzētu sadarbspējai.

  1.    Runājot par “draudzīgu” regulējumu un valdības akceptu, vai esat pamanījis, ka citas valstis atstāj pārējās?

Patiesībā daudzas valstis ir ļoti proaktīvas, un es tajā iekļauju Seišelu salas, taču tas ir komandu sporta veids, un mums jāstrādā visā pasaulē. Šajā ziņā jūs esat tikpat spēcīgs kā vājākā saite. ASV un Ķīna ir tik lieli smaguma centri, un, lai arī abi ir proaktīvi dažos aspektos, viņi joprojām ir diezgan izaicinoša vide šai tehnoloģijai.

  1.    Daudz ir paveikts par digitālo vērtspapīru pārveidojošajām iespējām. Ar potenciālu ietekmēt izmaiņas daudzās nozarēs, kuras, jūsuprāt, visvairāk gūs labumu no digitālo vērtspapīru sektora?

Tie ir kapitāla tirgu patērētāji, ti. Emitenti un ieguldītāji. Tie ir vienkārši cilvēki uz ielas, kuriem, iespējams, nekad nav bijis fiksētas līnijas dators vai akciju brokeru konts, bet tagad viņiem ir viedtālrunis. Mēs izstrādājam savu tehnoloģiju, lai vienmērīgi integrētos ar viedtālruņiem. Mēs nodrošinām piekļuves punktu kapitāla tirgiem, kas iepriekš nebija miljoniem cilvēku. Tas ir lielākais uzvarētājs. Kapitāla tirgu demokratizācija.

  1.    Raugoties nākotnē, kur izaugsmes trajektorijā redzat digitālos vērtspapīrus nākamajos divos un piecos gados?

Nākamajos divos gados mēs sagaidām daudz aktīvu nodrošināto vērtspapīru – cietos aktīvus, piemēram, zeltu, kolekcionējamus aktīvus, piemēram, automašīnas un mākslu, un nekustamo īpašumu. Pēc 5 gadiem es uzskatu, ka būs vairāk nemateriālo aktīvu – autortiesības, mūzikas tiesības, autortiesības, kā arī dziļš un likvīds sēklu, riska un MVU uzņēmumu fonds. Tie ir lieliski piemēroti investoriem jaunajos reģionos, kuri meklē veidus, kā dažādoties starptautiskā mērogā.

Secinājums

Nu tur jums tas ir! Tā kā 2019. gads drīz beigsies, nozarē ir redzama skaidra tendence – pozitīva. Lai arī daudzi šķēršļi ir izpildīti un atbrīvoti, pie horizonta paliek vēl daudz. Neskatoties uz to, digitālo vērtspapīru potenciāls pārveidot FinTech joprojām ir tikpat tantalizējošs kā vienmēr.

Pēc dažiem mēnešiem mēs sazināsimies ar bāzi, lai atkārtoti novērtētu nozares noskaņojumu ar jaunu ietekmētāju kopumu no visas pasaules. Līdz tam esiet informēts, bieži vēršoties pie vērtspapīriem.io!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me