Emflux – elektriskā spēka atbrīvošana!

Kas ir Emflux Motors?

Emflux Motors ir jauna kompānija, kas atrodas ārpus Indijas. Tie tika dibināti 2016. gadā ar mērķi ieviest nākamo elektrisko transportlīdzekļu laikmetu – labāk pazīstamu vienkārši kā EV.

Kaut arī viņu pamatprodukts var būt Emflux One, viņiem ir lielas vēlmes nākotnē paplašināties. Viens no viņu ceļojuma mērķiem ir desmit gadu laikā veiksmīgi pārvietoties uz Indijas ceļiem vairāk nekā 10 miljonos transportlīdzekļu. Tas atbilst Indijas valdības mērķim, kurš vēlas, lai līdz 2030. gadam ikvienam uz ceļa esošajam transportlīdzeklim būtu EV raksturs.

Kāda ir problēma?

Fosilais kurināmais ir sena ziņa. Tas nav pārsteidzoši nevienam, kas nedzīvo zem akmens. Pēdējos gados mēs esam redzējuši strauju EV attīstību visā pasaulē.

Fosilais kurināmais ir netīrs un neefektīvs salīdzinājumā ar to līdzvērtīgajiem EV. Lai gan viņiem vienmēr būs sava vieta pasaulē, iekšdedzes dzinēju raksturīgās privilēģijas dēļ iekšdedzes dzinēji ātri pamet labvēlību..

EV tomēr nav ideāli. Neskatoties uz acīmredzami gaišo nākotni, tikai pēc gadu desmitiem ilgiem solījumiem mēs beidzot redzam pietiekami praktiskus transportlīdzekļus, lai tos varētu izmantot kā ikdienas vadītājus. Sabiedrībai vienkārši ir jāpārliecina. Mums ir nepieciešams, lai šīs paaudzes EV gadiem ilgi būtu ceļā, lai cilvēki varētu reāli redzēt savu uzticamību visā transportlīdzekļa kalpošanas laikā. Vēl svarīgāk ir jāmaina priekšstats, ka EV ir lēni un garlaicīgi, lai labāk atspoguļotu to potenciālu.

Kā Emflux to atrisinās?

Emflux ir atzinis automobiļu rūpniecības nākotni un ir apņēmības pilns būt daļa no pārmaiņām. Viņi vēlas būt vieni no agrīnajiem pionieriem, kas nodrošina patiešām lieliskus sabiedrībai paredzētus EV.

Ņemot ziņu no Amerikas Savienotajām Valstīm bāzētās Tesla, Emflux pieņem pārdošanas modeli, kurā viņi izstrādā uzkrītošu augstākās klases pirmo transportlīdzekli. Tas ir pazīstams kā Emflux One. Šis ar elektrību darbināmais motocikls nodrošina visu motociklu entuziastu vēlamo sniegumu, vienlaikus saglabājot praktiskumu ikdienas braukšanai. Plāns ir izveidot šo atšķirīgo EV, un galu galā izpētīt pieejamākas sākuma līmeņa iespējas.

Lai attīstītu un sasniegtu Emflux One vēlamo veiktspēju, jāattīsta ievērojams IP daudzums. Lai palīdzētu veidot savu uzņēmumu un produktus, Emflux plāno dalīties ar šīm oriģinālajām zināšanām par EV ar OEM transportlīdzekļiem. Tas nozīmē, ka Emflux kļūs par piegādātāju lielākiem gan tehnoloģiju, gan komponentu ražotājiem. Licencējot šo IP, Emflux varēs gūt pastāvīgus ieņēmumus, lai finansētu paplašināšanos.

Lai šis uzņēmums patiešām virzītos uz priekšu, uzņēmumam jāpiesaista liels kapitāls. Tā kā projekts jau ir diezgan veiksmīgi attīstījies, uzņēmums ir stadijā, kurā tradicionāli viņi meklētu riska kapitālismu, lai piesaistītu nepieciešamos līdzekļus. Tā kā Emflux ir nākotnes domājoša kompānija, tā ir nolēmusi rīkot savu ETO / STO.

Emflux izmantos saraksta platformu Neufund, lai mitinātu un uzraudzītu viņu drošības marķiera pārdošanu. Šādi piesaistot kapitālu, viņi iegūst piekļuvi globālam kapitāla fondam. Turklāt viņi spēj nodrošināt saviem ieguldītājiem augstāku likviditātes līmeni un visas citas privilēģijas, kas nāk līdzās pašu kapitāla marķieriem. Šis piesaistītais kapitāls nodrošinās nepieciešamos līdzekļus, lai turpinātu viņu IP un uzņēmuma struktūras attīstību.

Komanda?

Emflux - elektriskā spēka atbrīvošana!


Dibinātāji Ankit Khatry, Varun Mittal, Vinay Raj Somashekar

Labi izglītotu personu trio ir izveidojis šo iespaidīgo redzējumu. Sākot no robotikas līdz uzņēmējdarbībai, komandas vadītāji ir labi piemēroti Emflux redzējuma īstenošanai.

Varuns Mitals – līdzdibinātājs & Izpilddirektors

Ankit Khatry – līdzdibinātājs & dūdot

Vinay Raj Somashekar – līdzdibinātājs & Galvenais dizainers

Ko tālāk?

Meklējiet Emflux One motocikla turpmāku attīstību. Interese par šo galveno piedāvājumu ir tas, kas sākotnēji virzīs investorus uz viņu gaidāmo STO.

Kā norādīts, šis STO nākamajos mēnešos notiks platformā Neufund. Pārbaudiet gan Neufund, gan Emflux vietnēs to iespējamo balto grāmatu.

Ja viss izdosies, meklējiet Emflux One, lai sāktu parādīties līdz 2019. gadam.

Emflux One mainīs jūsu domas par elektriskajiem motocikliemEmflux One mainīs jūsu domas par elektriskajiem motocikliem

Noskatieties šo videoklipu vietnē YouTube

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map