Drošības žetonu protokolu pieaugošā pasaule

Drošības žetonu protokolu pieaugošā pasaule

Drošības žetoni ir viena no visstraujāk augošajām nozarēm kriptotirgū. Šie marķieri ļauj uzņēmumiem saglabāt valdības atbilstību un izmantot blokķēdes tehnoloģiju, lai nodrošinātu drošākus biznesa darījumus. Paplašinoties drošības marķieru tirgum, vairāk drošības marķieru protokolu kļūst pieejami sabiedrībai.

Pareizais žetons darbam

Drošības marķieri satur normatīvo protokolu tieši to kodējumā. Šis autonomais skripts ir lieliski piemērots lietošanai tokenizācijas scenārijos. Kad marķieris norāda īpašuma tiesības uz īpašuma daļu, ieņēmumu sadali, drošību vai citu reglamentētu priekšmetu, drošības marķieri ir vienīgā iespēja.

Drošības marķiera pieņemšana pēdējos mēnešos ir ievērojami palielinājusies. Pašlaik drošības marķieri veido apmēram 6,54 procentus no kopējā kriptogrāfijas tirgus, liecina nesen sniegtais pētījums Hašards. Pakalpojuma marķieri veido lielāko tirgus daļu – 49,05 procentus, kam seko lietderības marķieri (25,3%) un hibrīdie marķieri (12,47%). Vēl viens ICORating publicētais ziņojums parādīja, ka STO pieaugums 2018. gada 3. ceturksnī pieauga par 1,66 procentiem. Tajā pašā laikā lietderības žetonu emisija samazinājās par 10 procentiem. 

Vairāk iespēju

Drošības marķieru protokoliem mūsdienās ir daudz dažādu stilu, un atkarībā no attiecīgā drošības marķiera funkcionalitātes noteikti protokoli ir labāk piemēroti uzdevumu apstrādei. Līdz ar to šī vajadzība pēc funkcijām raksturīgiem drošības marķieriem ieviesa jaunu drošības marķieru protokolu vilni.  

ST-20

Polymath ST-20 protokols bija viens no pirmajiem drošības marķieru standartiem, kas ienāca tirgū. Marķierī ir integrēti KYC (Know Your Client) un AML (Anti-MoneyLaundering) mehānismi. Polymath lietotāji var izdot pielāgotus drošības marķierus tieši caur platformu, izmantojot vienkāršoto saskarni. ST-20 padara unikālu to, ka marķieris tiek izsniegts uz Polymaths pasūtījuma veidotas bloku ķēdes.

Drošības žetonu protokolu pieaugošā pasaule

Marķieris ir ļoti populārs, jo Polymath ir viena no lielākajām publiski pieejamajām drošības marķieru palaišanas platformām. Uzņēmums bija pirmais uzņēmums, kas uzsāka globālu drošības marķieru konferenci. Kā agrīna dalība drošības marķieru sacīkstēs Polymath vēlējās novērst visus ERC-20 protokola normatīvos trūkumus un dot uzņēmumiem drošāku alternatīvu. Firmai izdevās izveidot plaši izmantotu drošības marķiera standartu.

SFT (Secured Financial Transaction Protocol)

The SFT protokols ienāca tirgū 2018. gada 28. novembrī. Šis drošības marķiera protokols izmanto Solidity. Solidity ir programmēšanas valoda, kuru lieto Ethereum izstrādātāji. SFT žetoni dzīvo Ethereum blokķēdē.

Šajā protokolā ir daudzas spēcīgas un modulāras funkcijas, kas atrodamas populārajā ERC-20 protokolā, piemēram, vienkārša viedā līguma programmēšana. SFF žetoni ļauj tokenizēt parādus un kapitāla vērtspapīrus.

Vācijā bāzētais Hyperlink Capital ienāca tirgū 2018. gada 1. jūlijā. Izstrādes komanda savai digitālajai vērtspapīru platformai izveidoja SFT protokolu, kas paredzēts, lai paplašinātu blokķēdē balstītu kapitāla tirgu pieņemšanu. Uzņēmumam ir bijusi darbības vēsture blokķēdes telpā. Nesen Hyperlink Capital uzmanības centrā ir tokenizēti vērtspapīri.

ERC-1450

Ziņas par ERC-1450 protokolu tirgū nonāca 2018. gada novembrī, izmantojot nesēju pastu autors StartEngineFounder Howard Marks. Šis protokols tika izstrādāts digitālo krājumu sertifikātu izveidošanai. Protokola uzņēmums StartEngine Secure cenšas piedāvāt uzņēmējiem demokratizētu piekļuvi finansējumam.

StartEngine Secure ienāca blokķēdes nozarē 2012. gadā neilgi pēc tam, kad tika parakstīts Jumpstart Our Business StartupsAct likums, kas bija mēģinājums nodrošināt piekļuvi vairāk kapitāla iesācējiem. Platforma ir pilnībā pārredzama, un reģistrēts pārskaitījumu aģents atjaunina īpašumtiesību informāciju saskaņā ar vērtspapīru likumiem. Dati tiek publicēti, izmantojot Ethereum blokķēdi.

CAT-20 / CAT – 721

CAT-20 un CAT-721 protokoli ir pasaulē pirmie daudzgrāmatu drošības marķieri. Šos marķierus var pārsūtīt pa blokķēdēm, ieskaitot Ethereum, Ripple, EoS, GoChain un Stellar. Žetoni, kas izsniegti uz CAT-20 un CAT-721 protokoliem, atbalsta SecurrencyPilnīgs marķieru izsniegšanas rīku komplekts.

Vašingtonā bāzētā Securrency tirgū ienāca 2015. gadā. Securrency platformā ir automatizēta līdzekļu avota pārbaudes sistēma un viegli apgūstama lietotāja saskarne. Turklāt uzņēmums, kas strādā ar protokolu Securrency, izmanto pakalpojumu un noteikumu dzinēju, kas uztur atbilstību sekundārā tirgus tirdzniecībai.

DS protokols

DS protokols ir atvērtā koda izstrādes infrastruktūra, kas paredzēta drošības marķieru nozares vajadzībām. TheDS protokols ir atvērtā koda un paredzēts trešo personu lietojumprogrammu atbalstam. Šajā protokolā izsniegtie marķieri atrodas Ethereum blokķēdē.

Drošības žetonu protokolu pieaugošā pasaule

Securitize 2018. gada 5. jūnijā izdeva DS protokolu, izmantojot a preses relīze. DS ietver integrētus atbilstības un reģistrācijas pakalpojumus. Arī marķieru īpašnieki saņem regulārus atjauninājumus par attiecīgajiem notikumiem, izmantojot savus marķierus. DSProtokol koncentrējas uz lielāku likviditātes radīšanu drošības marķiera arēnā.

R-žetons

The R-marķieris standarts ienāca tirgū 2018. gada 6. februārī. R marķieri ir ERC-20 žetoni ar iebūvētiem normatīvajiem viedajiem līgumiem. Šo marķieru regulēšanas pakalpojumi tiek konfigurēti tā, lai tie atbilstu emitenta vajadzībām. R marķiera standartā ir integrēti KYC, AML un nodokļu pakalpojumi.

Drošības žetonu protokolu pieaugošā pasaule

Harbour izstrādāja R-token protokolu lietošanai viņu populārajā marķieru izsniegšanas platformā. 2018. gada aprīlī Harbors veiksmīgi piesaistīja 28 miljonus ASV dolāru, lai turpinātu attīstīt to marķēto vērtspapīru platformu. 

SRC20

The SRC20 protokols ļauj lietotājiem marķēt jebkuru vienumu. Protokols ir kriptogrāfijas standarts ar integrētu pārvaldību. Lietotāji var apzīmēt vērtspapīrus, ēkas, fermas, uzņēmumus, riska ieguldījumu fondus un pat īpašumtiesības attīstības projektos. SRC20 marķiera elastība ir tā stiprā puse.

SRC20 darbojas uz SWARM platformas. SWARM platforma stimulē lietotājus par viņu pozitīvo ieguldījumu. Platforma mācās no jūsu līdzekļu vākšanas kampaņām un izmanto datus, lai veicinātu lietotājam draudzīgāku pieredzi katru reizi, kad sākat jaunu kampaņu.

tZERO

TZERO protokols integrē blockchain tehnoloģijas priekšrocības esošajās tirgus sistēmās. ThetZERO platforma kādu dienu atvieglos gan drošības žetonu izdošanu, gan vieglu tirdzniecību. Izstrādātāji cenšas izveidot pirmo valsts vērtspapīru biržu, kas īpaši paredzēta drošības žetoniem.

tZERO ir tiešs rezultāts stratēģiskai partnerībai ar BOX Digital Markets. Gada sākumā tZERO iesniedza SEC veidlapu D. D veidlapu pieprasa uzņēmumi, kas vēlas emitēt vērtspapīrus. Ja veidlapa ir apstiprināta, tZERO būtu pirmā SEC regulētā drošības marķiera izdošanas / tirdzniecības platforma kriptoskopā.

Vairāk drošības marķieru protokolu pie horizonta

Drošības marķiera sektors tikai silda, un, gaidot gadu, jūs varat sagaidīt daudz vairāk ienākšanas tirgū. Uzņēmumi vēlas blockchain tehnoloģijas priekšrocības, un drošības žetoni nodrošina šīs funkcijas bez bažām. Būs interesanti redzēt, kā katrs no šiem protokoliem turpmākajos mēnešos palielinās, pieaugot tirgus konkurencei.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map