Deivs Hendrikss, Vertalo – interviju sērijas izpilddirektors un līdzdibinātājs

Deivs Hendrikss ir izpilddirektors un līdzdibinātājs Vertalo, kas ir ieinteresēto personu reģistra un Cap Table platforma SEC atbilstošu drošības marķieru piedāvājumiem. Viņi savieno brokerus-dīlerus, emitentus, biržas un ATS.

AT:  Vai jūs varētu padalīties ar mums, ko dara Vertalo?

DH: Vertalo cenšas palīdzēt vairāk emitentiem, marķēt vairāk aktīvu ar zemākām izmaksām un zemāku risku. Un ar mazākiem izdevumiem. Vertalo galvenais piedāvājums ir kriptogrāfijas vāciņu galds, citiem vārdiem sakot, žetonu turētāju virsgrāmata. SIO neinteresēja ierobežojuma tabulas, bet pašu kapitāla ieguldītāji.

Ieguldītājus var pievienot Vertalo veidotajai vāciņu tabulai pirms līdzekļu piesaistīšanas vai ICO, tās laikā vai pēc tās. Vertalo maka reģistrācijas process ir savienojošs process starp emitentiem – kuri vēlas zināt, kam pieder viņu uzņēmums – un investoriem, kuri vēlas uzzināt, cik daudz viņiem pieder uzņēmums. Vertalo ir līme pārāk mulsinošajai STO ekosistēmai. Vertalo palīdz emitentiem pārvaldīt savu investoru kopienu, un Vertalo palīdz investoriem pārvaldīt savus ieguldījumus – izmantojot vienkāršu grafisko interfeisu, kas ir daudz labāks nekā etherscan.

AT:  Vai tas ir publiskā vai privātā blokķēdē? Ja jūs abi, vai jūs varētu precizēt, kāda informācija ir publiski salīdzinājumā ar privāto?

DH: Lielākā daļa drošības marķieru izlaišanas izstrādes pamatā ir Ethereum, un lielākā daļa viedo līgumu ir rakstīti Solidity, tāpēc Vertalo sāka darbu, saskaņojot ar kopienu, bet Vertalo tika veidots kā ķēdes agnostisks. Ja emitents vēlas rakstīt savu marķieri, izmantojot Hyperledger vai Hashgraph, vai NEO, vai Stellar, viņš to var izdarīt, un Vertalo ierobežojumu tabula un ieguldītāju reģistrācijas funkcijas darbosies tāpat. Mēs redzam priekšrocības, ko sniedz drošības atļauju bez atļaujām un atļautām bloķēšanas ķēdēm.

AT:  Vai jūs pats veicat KYC / AML akreditāciju??

DH: Vertalo partneri ar galvenajiem akreditētajiem / kvalificētajiem un KYC / AML pakalpojumiem, jo ​​pastāv vairāk nekā 200 dažādu jurisdikciju, un mēs vēlamies koncentrēties uz to, ko mēs darām vislabāk. Mēs izstrādājam abonēšanas pakalpojumu ar vairākiem no šiem piegādātājiem, lai vienkāršotu sekundāro tirdzniecību (kur KYC-AML ir tik svarīga). Vairāk par to vēlāk Q1.

AT:  Vai jūs varētu aprakstīt, kā platforma ļauj emitentiem pārvaldīt investoru kopienu?

DH: Vertalo’s Cap Table apvieno tradicionālās virsgrāmatas funkcijas ar tīkla savienojamību. Vertalo tabulas tabula atspoguļo attiecības starp divām pusēm, kuras nosaka vienprātība. Emitenti izmanto vertalo reģistrācijas viedo līgumu procesu, lai uzaicinātu un pievienotu ieguldītāju ierobežojumu tabulā. Šis reģistrācijas process izveido virsgrāmatu, kas ir vairāk nekā turētāju saraksts, tas atvieglo saziņu starp emitentu un ieguldītāju, lai žetonus, dividendes un dokumentus varētu pārsūtīt starp pusēm.


AT:  Lai pārvaldītu vāciņu tabulu, ir daudz iespēju, kas nav bloķēšanas ķēdes. Kādas ir blokķēdes un konkrētāk Vertalo lietošanas priekšrocības?

DH: Žetonu tirdzniecība notiek reāllaikā. Ja kāds tirgojas ar drošības marķieri, ieguldītāja virsgrāmatai saskaņā ar likumu ir jāatjaunina ar jauno marķiera adresi / turētāju. Tātad uz blockchain bāzes vāciņu galda virsgrāmata darbojas ar blockchain ātrumu, ātrāk nekā papīrs un ar labāku uzskaiti. Kas bez bloku ķēdē balstītas virsgrāmatas par bloku ķēdē balstītu drošību, kurš pārvaldītu juridiskās prasības akcionāru saraksta uzturēšanai? Tas neraizējās par ICO emitentiem, tāpēc viņi neradīja šo tehnoloģiju. SIO vienkārši rūpējās par apmaiņu. STO emitentiem jāsaglabā atbilstība vērtspapīru likumiem.

Blokķēdē balstītu ierobežojumu tabulu izstrāde ir arī pirmais un būtiskais solis ceļā uz lielāku privāto aktīvu likviditāti, jo maksimālās tabulas ir tās vietas, kur ieguldītāja īpašumtiesības tiek vislabāk īstenotas. Iemesls, kāpēc emitenti un ieguldītāji simbolizē savus piedāvājumus, galu galā ir panākt lielāku likviditāti, ļaujot to akcionāriem pārdot biržās un ATS, uz kuriem attiecas emitentu noteikumi.

Neviena tradicionālā privātā kapitāla ierobežojuma tabulas platforma nepieslēdzas biržām, un pat akciju sertifikāta iegūšana no tradicionālās vāciņu tabulas platformas ir dienu ilgs darbs. Un, saņemot papīra daļu no tradicionālās vāciņu galda platformas, nav kur to pārdot, jo jums ir jāsaņem atļauja no kuģa, un tad ir maz tirgus citu, izņemot Uber vai Lyft utt…

Tokenizētie piedāvājumi tiek izsniegti, balstoties uz apgalvojumu, ka žetoni / akcijas būs “tirgojamas /” pēc ierobežojuma atcelšanas. Savienojot Vertalo bloku ķēdes bāzes tabulu ar apmaiņu un ATS, mēs ļaujam marķieru īpašniekiem sasniegt likviditāti, kas ir galvenā drošības marķiera piedāvājuma atšķirīgā iezīme, vienlaikus ievērojot vērtspapīru pamatlikumus.

AT:  Kā Vertalo reģistrs samazina brokeru izplatītāju izmaksas?

DH: Brokeru dīleriem ir uzticības prasības, lai pārbaudītu KYC un AML. Vertalo ieguldītāju reģistra funkcija, kas savieno KYC verificētās e-pasta adreses ar blokķēdes makiem, tika izstrādāta kopā ar lielākajiem brokeru tirgotājiem, lai palīdzētu viņiem izpildīt AML pamatprasības. Vertalo izveidoja savu platformu tā, lai brokeri-dīleri to varētu marķēt, lai viņiem pašiem nebūtu jāveido vai jāpārvalda šis process.

AT:  Jūs piedāvājat investoriem, kuri reģistrējušies Vertalo, iespēju uzreiz kopīgot savu investoru profilu ar brokeriem-dīleriem un emitentiem. Kā ieguldītāji par to pierakstās?

DH: Šī funkcija tiks izveidota vēlāk šogad. Mūsu uzmanība ir pievērsta mūsu biznesa klientiem atlasēm un lāpstām.

AT:   Viens no jūsu piedāvātajiem rīkiem ir maka īpašumtiesību pārbaude? Kā tas tiek veikts?

DH: Vertalo maka reģistrācijas process izmanto viedo līgumu, lai palaistu procesu, kas ir līdzīgs metodei, ar kuru banka pārbauda jūsu īpašumtiesības uz kontu, noguldot kontā nejaušas summas. Reģistrētajam konta īpašniekam mēs nosūtām e-pastu ar saiti, lai sāktu procesu. Ja jūs varat pieteikties šajā kontā un pārbaudīt summas, tas ir pierādīto īpašumtiesību sākums. Tas faktiski ir nedaudz sarežģītāks nekā tas, bet maka īpašniekam tas ir ļoti vienmērīgs process. Šim procesam mēs izmantojam īpašu utilītas marķieri (nē, jūs to nevarat tirgot vai pārsūtīt) un viedos līgumus.

AT:   Vai ir kādi ievērojami projekti, kas pašlaik izmanto Vertalo platformu?

DH: Mēs bijām mūsu pirmais klients. Es domāju, ka Vertalo 2018. gada martā izsniedza trešo vai ceturto reālo, ASV atbilstošo drošības marķieri. Tāpēc mēs to izveidojām. Mēs strādājam ar PrimeTrust, Issuance, Entoro, un mēs paziņosim par dažām lielākajām nekustamā īpašuma, fondu un parādu emisijām, kuras tiks uzsāktas februārī un martā. Līdz 1. ceturkšņa beigām vajadzētu būt vairāk nekā 10 projektiem vai brokeru dīleriem, kuri izmanto tehnoloģiju, lai vienkāršotu savu simbolisko emisiju, ieguldītāju attiecības un maksimālās tabulas pārvaldību..

AT:   Vai ir vēl kaut kas, ko vēlaties dalīties par Vertalo?

DH: Emitentiem vajadzētu izveidot lielisku produktu, atrast lielisku advokātu biroju, atrast lielisku brokeri-dīleri un piezvanīt Vertalo.  Mēs varam jums salīmēt visas daļas kopā, kā arī palīdzēt jums ietaupīt milzīgu summu no kopējām marķēšanas izmaksām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map