Dabiska izvēle: vai Stablecoins varētu ēst kriptogrāfijas tirgū?

Neskatoties uz finanšu nenoteiktību, ko rada 2020. gads, nemierīgais gads ir bijis stabils monētu tirgus labklājības gads. Kopš gada sākuma kriptovalūtās, kuru vērtība ir piesaistīta esošajiem aktīviem, piemēram, zeltam vai ASV dolāram, ir novērojama liela finansējuma plūsma, jo vairāk tirgotāju vēlas iegādāties stabilos aktīvos, lai pasargātu savu naudu no vērtības samazināšanās.

Lai gan stablecoins ir kļuvis par noderīgu finanšu krātuvi, kas sola stingrāku aizsardzību pret traucējumiem, kurus apdraud COVID-19 un turpmākās lejupslīdes, ir pamatoti pierādījumi, kas liecina, ka valūtas aktīvi attīstās ārpus savas tirdzniecības aktīvu lomas un arvien vairāk tiek skatītas kā a līdzekļi vērtības nodošanai.

Nākamo gadu laikā mēs, visticamāk, redzēsim, ka virkne centrālo banku un lielo korporāciju sāk pievērsties stabila monētu ainavai, un globālie behemoti, piemēram, Facebook, jau paziņo par savu nodomu ar plauktiem Svaru projekts. Ar liela mēroga ieguldījumiem stablecoins, kas izskatās kā neizbēgamība, ko tas nozīmēs kriptogrāfijas pasaules mazākajiem, nepiesietajiem aktīviem, piemēram, Ripple?

Stablecoins pieaugums un pieaugums

Piesiet iesaistījās cīņā kā pirmais pasaules stablecoin. Uzsākta 2014. gadā, bija nepieciešami gadi, līdz ASV dolāru atbalstītā kriptonauda sāka plaši ieviest.

Kad Bitcoin veica savu slaveno mītiņu 2017. gada beigās, arvien vairāk kriptovalūtu biržu sāka pāriet no fiat valūtu uz Bitcoin tirdzniecības pāriem uz Tether-to-Bitcoin – tādējādi ļaujot tikai kriptogrāfijas biržām balstīties uz tirgus daļas pieaugumu.

2017. gada beigu uzplaukums pavēra durvis vairāku stabilu vīriešu ienākšanai tirgū, un neskaitāmi projekti parādījās, cenšoties atdarināt Tether mērķi un panākumus.

Nākamajā gadā vairāki galvenie spēlētāji ieradās stablecoins pasaulē no USD monēta, uz Paxos un TrueUSD.

Tā kā COVID-19 ienākšana izraisīja plašu finansiālu nenoteiktību, stablecoins tirgus kapitalizācija triju mēnešu laikā kopumā palielinājās līdz vairāk nekā 7 miljardiem USD – gandrīz 6 miljardus USD veidoja investīcijas Tether.

Kopš pavasara laika DeFi protokolu pieaugums ir izraisījis stabilu monētu tirgu palielināšanos līdz pat 100 miljoni USD katru dienu – atstājot nozares tirgus ierobežojumus vairāk nekā divkāršotus kopš gada sākuma.

Turklāt vairāk jaunu tendenču, kas saistītas ar stablecoin projektu pieņemšanu banku starpā, ir novedušas pie tā, ka ieguldītāji to vairāk atzīst. Lihtenšteinā bāzētā Banka Frick nesen paziņoja ka tas atbalstīs USD monētu – ļaujot klientiem nosūtīt, saņemt un uzglabāt stablecoin, izmantojot savus bankas kontus.

Stabilo monētu tirgus meteoriskais pieaugums kopā ar arvien pieaugošo interesi par blokķēdes tehnoloģijām gan no banku iestādēm, gan no lielajiem uzņēmumiem nozīmē, ka stablecoins ir paredzēts parādīties kā kriptonauda tirgus galvenā banku monētu forma. Bet ko šī attīstība nozīmēs tādām monētām kā? Ripple un ieguldītāji, kuri vēlas mainīt savu līdzdalību Bitcoin uz Litecoin, piemēram, lai piesaistītu ātrus darījumus?

Ēšana kriptogrāfijas tirgū

Ripple veidojošie gadi atnesa plašs uztraukums par blockchain tehnoloģiju, uz kuras tika veidota XRP monēta.


Maksājumi, izmantojot monētu, tika noteikti ātri un bez dārgām apstrādes maksām, kuras pavēlēja daži agri kriptogrāfijas aktīvi. Monētas uzmanības centrā bija starpbanku maksājumi, taču tās agrie panākumi lika Ripple paplašināties vadošajā kriptogrāfisko maksājumu tīklā visā pasaulē..

Populārajā līmenī Ripple bija viegli pieejama vadošajās kriptogrāfijas biržās, kas ļāva viegli piekļūt digitālajām finansēm, kuras varēja viegli tirgot.

Tomēr Ripple arī neapzināti izveidoja plānu, kā izveidot veiksmīgu stablecoin.

Stablecoīnu ieviešana, kas ir piesaistīti dažādiem aktīviem, kas paredzēti, lai saglabātu to vērtību ekonomiskās lejupslīdes laikā, vienlaikus darbojoties ar vieglu darījumu sistēmu ar ierobežotām apstrādes maksām, ir nostādījis daudzus stablecoīnus tieši konkurencē ar Ripple.

Līdz ar citu korporāciju atbalstītu stablecoins, piemēram, ierašanos JPM monēta un Lietderīgo norēķinu monētu projekts, ir skaidrs, ka veco XRP apsardzi gaida ievērojama cīņa, lai izvairītos no tirgus noslāpēšanas ar jaunajiem tirgus dalībniekiem.

Korporatīvo stabilu naudas finansiālais spēks nozīmē, ka Ripple ātrās maksājumu sistēmas drīzumā var tikt uzlabotas, izmantojot jaunus darījumu procesus.

Tomēr var būt zināmas cerības uz Ripple monētas ilgmūžības dēļ strauji augošajā tirgū. Ripple ir palīdzējis iekāpt 300 klienti tā dzīves laikā, un viņam ir augstāks kripto pieredzes līmenis salīdzinājumā ar konkurentiem.

Ir skaidrs, ka stablecoins ir tuvākajā nākotnē, un pat ir potenciāls pārstrādāt nacionālās fiat valūtas parastajā lietošanā. Eksponenciāli palielinoties tirgus ierobežojumiem, vecajam nepiesaistīto kriptovalūtu sargam var būt risks zaudēt, jo vairāk adoptētāju vēlas atrast praktiskumu un konsekventas cenas kriptogrāfijas aktīvos.

Uzņēmumam Ripple jēdziens konkurēt, lai atgūtu savu vietu, jo nozares izvēlētā monēta darījumiem šķiet pārāk dīvaina, ņemot vērā šo jauno spēlētāju finansiālo potenciālu, kas tirgū ieved stabilus monētas.

Tā vietā tam, kas savulaik tika uzskatīts par vienu no daudzsološākajām pasaules kriptovalūtām, būs jāpielieto sava pieredze, lai pielāgotos prom no savām ātrajām darījumu saknēm. Kriptovalūtu tirgus pamatā ir dabiska atlase, kur izdzīvo tikai visnovatoriskākie. Šajā nepielūdzamajā klimatā daudzām vakardienas pragmatiskajām kriptovalūtām būs jāizpēta jaunas blokķēdes norises citur, lai saglabātu to nozīmi adoptētājiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map