Archax sper lielu soli platformas palaišanas virzienā ar FCA autorizāciju

Ļoti gaidītā digitālā vērtspapīru birža Archax tikko paziņoja par savu veiksmīgo piedāvājumu kļūt par pilnībā regulētu virtuālo aktīvu pakalpojumu sniedzēju (VASP), digitālo vērtspapīru glabātāju un digitālo vērtspapīru biržu.

Šie apzīmējumi, kurus izdevusi Lielbritānijas Finanšu rīcības pārvalde, ir milzīgi pavērsieni uzņēmuma ceļā uz otrreizējā tirgus atvēršanu..

Atļauja

Sākotnēji bija paredzēts, ka Archax sāks savu apmaiņu 2019. gada otrajā pusē. Tas tika aizkavēts, jo uzņēmums gaidīja FCA atļauju..

Tomēr šķiet, ka gaidīšana beidzas. Šajā pozitīvajā paziņojumā Archax norāda, ka tagad to regulē kā MVU izaugsmes tirgu un Tirdzniecības digitālo instrumentu sekundāro tirgu. Tas nozīmē, ka FCA uzraudzībā Archax tagad var piedāvāt šādus pakalpojumus:

Archax izpilddirektors Greiems Rodfords pieskārās autorizācijas procesam un tā nozīmei, paziņojot,

 “Mēs kādu laiku esam runājuši ar FCA, un pieteikšanās process ir bijis grūts ceļojums, taču mēs esam priecīgi, ka tagad esam sasnieguši savu pirmo nozīmīgo pagrieziena punktu, gatavojoties sākt Lielbritānijas pirmo FCA regulēto digitālo vērtspapīru biržu šī gada sākumā. ”

Papildus šo FCA autorizāciju iegūšanai Archax ir veiksmīgi pabeidzis reģistrāciju arī kā VASP. Šis apzīmējums ir nesen obligāta prasība Apvienotajā Karalistē, kas tika noteikta 2020. gada sākumā. Šīs reģistrācijas mērķis ir ļaut pietiekami uzraudzīt uzņēmumus, kas nodarbojas ar digitālajiem aktīviem, piemēram, drošības žetoniem, jo ​​FCA dara visu iespējamo, lai izskaustu naudu -mazgāšana un zemiska darbība.

Sekundārie tirgi

Sekundārais tirgus attiecas uz iepriekš piederošo vērtspapīru tirdzniecības platformu – tas nozīmē, ka tirdzniecība notiek starp ieguldītājiem, nevis ar vērtspapīru sākotnējo emitentu. Šīs platformas ir būtiskas vērtspapīru veselībai, jo tās ieguldītājiem nodrošina piekļuvi viņu turēto līdzekļu likviditātei.

Lai gan Archax piedāvās dažādus pakalpojumus, neapšaubāmi tas ir visvairāk gaidītais tā sekundārais tirgus. Pašlaik ir ļoti maz uzņēmumu, kas piedāvā šādus pakalpojumus – daļēji tāpēc, ka vienkārši nav pietiekami daudz emitētu digitālo vērtspapīru, lai tos garantētu. Tas tomēr mainās, padarot šos tirdzniecības centrus par galveno šīs perspektīvās nozares turpināšanai.

Pašlaik vispazīstamākais digitālo vērtspapīru atbalstīšanas sekundārais tirgus ir OpenFinanceNetwork (OFN). Diemžēl digitālo vērtspapīru nozares lēnas attīstības dēļ OFN nesen ir bijuši finanšu jautājumi, kas pamudināja mainīt taktiku.

Archax padomnieks Deivids Lesters un bijušais Londonas Fondu biržas CSO pieskārās blokķēdes nozīmei un tam, ko cenšas sasniegt Archax, paziņojot,

“Pašreizējā pasaules ekonomiskajā situācijā ir svarīgi nodrošināt jaunus, efektīvus veidus, kā maziem un vidējiem uzņēmumiem piekļūt kapitālam. Blokķēde un tokenizācija ir jauninājumi, kas var dot vairāk berzes un caurspīdīgus tirgus, kas apvienojumā ar FCA regulētu biržu, piemēram, Archax, var nodrošināt to, kas kapitāla nodrošinātājiem, uzņēmumu vadītājiem un dibinātājiem tagad patiešām ir vajadzīgs. Archax apmaiņas uzsākšana palīdzēs tuvināt institucionālo un digitālo aktīvu kopienas un pavērs jaunu ēru pasaules finanšu tirgu telpai. ”

Stabila līdzstrādnieku plūsma

Lai gan Archax tirgus atvēršana ir ilga ilgāk, nekā sākotnēji bija paredzēts, uzņēmums nav sēdējis dīkā, jo gaida nepieciešamo licenci.

Pēdējā gada laikā Archax ir izdevies nodibināt dažādas partnerības. Daži no tiem izmanto Archax piedāvātos pakalpojumus, bet citi paši darbosies kā pakalpojumu sniedzēji, palīdzot Archax pilnveidot tā visaptverošo piedāvājumu. Tālāk ir minēti daži no šiem uzņēmumiem, kuri ir redzējuši solījumu Archax un nolēmuši strādāt kopā.

Polimāts

Nesen tika paziņots, ka pēc izlaišanas Archax sniegs pilnīgu atbalstu Polymath ģenerēto digitālo vērtspapīru klāstam.

Nav saistību Tech

Daļa no visaptveroša pakalpojumu komplekta piedāvājuma digitālajiem vērtspapīriem ietver risinājumu glabāšanā. Uzņēmumam Archax tas tika darīts sadarbībā ar Unbound Tech – Ņujorkas uzņēmumu, kas specializējas brīvības atņemšanas iespēju jomā..

Globacap

Līdzīgi partnerībai ar Polymath, Archax sniegs atbalstu digitālajiem vērtspapīriem, kas emitēti, izmantojot Globacap, un tā DSO pakalpojumus.

Smartlands

Gūstot viļņus Lielbritānijā, izmantojot nekustamā īpašuma marķēšanu, Smartlands drīz gūs labumu no Archax tirgus izlaišanas, jo tas darbosies kā šādu aktīvu mājas un tirdzniecības platforma.

Tokenijs

Šajā sadarbībā Archax gaidāmais tirgus atbalstīs Tokeny emitēto digitālo vērtspapīru tirdzniecību – līdzīgi kā iepriekšminētie līgumi ar Polymath, Smartlands un Globacap.

Klīrbanka

Visaptveroša digitālo vērtspapīru tirgus pārvaldīšana ir sarežģīts darbs, kas prasa dažādus maksājumu risinājumus, API pakalpojumus un daudz ko citu. Lai to novērstu, Archax ir sadarbojies ar Clearbank, kas nodrošinās piekļuvi šīm vajadzībām.

Ja no šīm dažādajām sadarbībām ir skaidri redzams viens, tad gaidāmā tirgus lietotājiem nebūs aktīvu trūkuma, lai tos varētu tirgot un iegūt.

Archax izpilddirektors, Greiems Rodfords, nesen komentēja par šīm partnerattiecībām, norādot,

“Mūsu tehnoloģiju partneri nav pārspēti, mums ir izveidots cauruļvads ar 35 digitālajām emisijām, un mēs reģistrējam pasaules mēroga brokerus un tirgus veidotājus, kas ir gatavi sākt darbu.”

Runājot ar Greiemu

Mūsu notiekošajās interviju sērijās šeit vērtspapīros.io mums ir paveicies, ka esam pabeiguši ekskluzīvu diskusiju ar Archax izpilddirektoru Grahamu Rodfordu..

Šajā diskusijā mēs uzzinām vairāk par to, kādi ir uzņēmuma mērķi, kā viņi plāno tos sasniegt un ar ko tas atšķiras no konkurences. Noteikti iepazīstieties ar diskusiju ŠEIT, lai uzzinātu vairāk par šo daudzsološo uzņēmumu.

Archax

Archax, kas dibināts 2018. gadā, uztur darbību Londonā, Lielbritānijā. Galvenokārt Archax cer kalpot gan profesionāliem, gan institucionāliem investoriem, nenovēršami atverot savu digitālo vērtspapīru tirgu.

Izpilddirektors Greiems Rodfords šobrīd pārrauga uzņēmuma darbību.

ArchaxArchax

Noskatieties šo videoklipu vietnē YouTube

Finanšu rīcības iestāde (FCA)

FCA, kas dibināta 2013. gadā, ir finanšu pakalpojumu regulētāja Apvienotajā Karalistē. Šī regulatora mērķis ir nodrošināt taisnīgus un pārredzamus tirgus visiem dalībniekiem.

Izpilddirektors, Nikhil Rathi, šobrīd pārrauga darbību FCA.

Citu ziņu sadaļā

Viens no iemesliem, kāpēc Archax ir nonācis savas produkcijas ieviešanas galotnē, ir agrīnu investoru atbalsts. Viens šāds investors nesen piesaistīja mūsu uzmanību, jo tas arī ir spēris soļus uz priekšu. Tas būtu SPiCE VC un tā nesen izveidotā sadarbība ar Coinbase Custody.

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par to, kā SPICE žetoni ir atraduši jaunu drošu patvērumu, izmantojot Coinbase brīvības atņemšanas pakalpojumus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map