Aplis mēģina pārdot SeedInvest, divkāršojot StableCoin

Circle jau sen ir nosaukums, kas cieši saistīts ar blokķēdes pasauli. Starp viņu vadītāju balss raksturu, tehnoloģiju potenciāla reklamēšanu un dažu pēdējo gadu ievērojamo iegādi viņi bieži ir bijuši vadošā gaisma.

Tomēr šķiet, ka uzņēmums ir mainīgs, pēdējos mēnešos Circle ir pārdevis savu interesi par kriptogrāfijas apmaiņu Poloniex, galvenais personāls ir pametis, un tagad ir iespējama kapitāla kolektīvās finansēšanas platformas SeedInvest pārdošana.

Tie ir nozīmīgi gājieni. Izmaiņas liek uzdot jautājumu, vai šie notikumi atspoguļo Circle bojāeju? Vai arī stratēģiska pārstrukturēšana, kas paver ceļu gaišākai nākotnei?

SeedInvest vairs nav?

Ir rumbling, ka Circle plāno novērst savus centienus no pūļa finansēšanas. Tiek ziņots, ka šis pagrieziena punkts būs nesen iegādātās kapitāla kolektīvās finansēšanas platformas SeedInvest pārdošana.

Lai gan tas nav apstiprināts, par to ziņo populārais ziņu avots “The Block”.

Ne tik sen mēs pirmo reizi ziņojām par SeedInvest sākotnējo iegādi. Šis bija solis, kas piesaistīja daudzu uzmanību, jo SeedInvest iegādes laikā bija viena no vadošajām kapitāla platformām. Pēc Circle iegādes cerības bija visaugstākās attiecībā uz to, ko uzņēmums sasniegs strauji augošajā nozarē.

Talanta izspiešana

Vēl nesen smadzeņu uzticību Circle vadīja tās dibinātāju pāris, kas darbojās kā līdzdirektori. Šī struktūra labi kalpoja uzņēmumam kopš tās dibināšanas 2013. gadā, tāpēc tas bija nedaudz pārsteigts 2019. gada decembrī, kad tika paziņots, ka viens no līdzdirektoriem Šons Nevils atkāpsies no amata.

Tiek uzskatīts, ka, uzņēmumam pārdomājot savu ceļu uz priekšu, bija pienācis laiks izmaiņām arī personālā. Nevils to atzina un izmantoja iespēju pielikt jaunas pūles.

Ielādēts / izslēgts

Iespējams, ka samazināšanas pasākums, kas izpelnījās vislielāko uzmanību, ir Poloniex pārdošana. Tas galvenokārt ir saistīts ar faktu, ka Circle ieguva apmaiņu par satriecošu summu, kopumā pārsniedzot 400 miljonus USD.

Lai gan Poloniex laikā, kad bija daļa no Circle ģimenes, dramatiski uzlabojās, citos Circle centienos tika parādīts daudz vairāk solījumu..

Lai iegūtu sīkāku informāciju par populārās kriptovalūtas apmaiņas pārdošanu, noteikti izlasiet šo rakstu.


Poloniex no Circle filiāles izvirza kā “Polo Digital Assets”

Riņķo atpakaļ

2019. gada sākumā Circle izlaida 2018. gada retrospektīvo ziņojumu, kurā tika atzīmētas divas galvenās tendences, kuras, viņuprāt, veidos blokķēdi, virzoties uz priekšu – stablecoins un digitālie vērtspapīri.

Circle identificē Stablecoins un Digital Securities kā topošās tendences

Kopš vairākiem mēnešiem mēs esam redzējuši, ka Circle mēģina gūt labumu no katra no šiem. Kaut arī tās ieguldījums SeedInvest var (vai var nebūt) beigties, tā darbs USDC stablecoin izstrādē tajā pašā laika posmā ir skaidri izmaksājis dividendes.

Uzņēmums nesen publicētajā dokumentā norāda sīki izstrādājumus, “Globālie stekelīni piedāvā iespēju dramatiski atvērt dalību pasaules ekonomiskajā darbībā”.

Mēs tuvāk apskatījām Circle USDC stablecoin, tā konkurentus un to, kā šī aktīvu klase pārveido finansējumu nākamajā rakstā.

Samazināšanas kopsavilkums

Tālāk ir sniegts īss dažādu Circle pēdējo mēnešu stratēģisko darbību sadalījums.

Kopfinansēšanas platformas pārdošanaSeedInvestNo…?

  • Gaida

Tirdzniecības platformas ‘Circle Invest’ pārdošana Voyager

  • 2019. gads

Līdzdirektors Šons Nevils atkāpjas

  • 2019. gads

OTC Desk pārdošana Krakena

  • 2019. gads

Kriptovalūtas maiņa ”PoloniexĀzijas investīciju grupai

  • 2019. gads

Cerība paliek

Kaut arī dažādi iepriekš apspriestie notikumi var rasties kā solis atpakaļ, joprojām pastāv cerība, ka Circle zina, ko viņi tieši dara. Šie gājieni galu galā ir balstīti uz USDC parādītais potenciāls, un ko tas var piedāvāt ne tikai Circle, bet arī vispārējo blokķēdes pasauli.

Ne tik sen vairums uzslavēja lēmumu iegādāties gan SeedInvest, gan Poloniex. Toreiz mēs uzticējāmies Circle spriedumam, neskatoties uz notikumu gaitu, varbūt mums vajadzētu viņiem uzticēties tagad? Laiks rādīs.

Aplis

Circle, kas dibināts 2013. gadā, ir labi nodrošināts finanšu pakalpojumu uzņēmums, kas uztur darbību Bostonā, Masačūsetsā. Pirmkārt, Circle komanda ir vērsta uz to, lai panāktu panākumus viņu stablecoin piedāvājumā ‘USDC’.

Izpilddirektors, Džeremijs Allaire, šobrīd pārrauga uzņēmuma darbību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map