Aizbildnība – ieskats dažādos nozares risinājumos

Nozares šķēršļi – aizbildnība

Divu gadu laikā aizbildnības stāvoklis blokķēdē ir strauji pieaudzis. Tikai pirms astoņpadsmit mēnešiem publikācijas tika publicētas ‘Kriptogrāfijas aizbildnības bēdīgais stāvoklis’. Sešus mēnešus pēc tam aizbildnības risinājumi tika atzīmēti kā strauji attīstoša inovācija nozarē.

Galvenais redzamās attīstības virzošais faktors attiecībā uz aizbildnību ir saistīts ar stāstījumu par “institucionālo kapitālu” ienākšanu kriptogrāfijas pasaulē. Ja tas notiks, viņi pieprasīs uzticamiem uzņēmumiem sniegt šo pakalpojumu.

Mūsdienās ir sākuši darboties dažādi uzņēmumi, kuri atzina risinājumu trūkumu nozarē, un izveidojuši sākuma līmeņus. Tālāk ir minēti daži no šiem uzņēmumiem un to, ko viņi piedāvā galdā.

Enkurvieta

Nesenajā un daudzsološajā ziņu sadaļā maksājumu apstrādes gigants VISA, Blockchain Capital un citi ieguldīja USD 40 miljonus blokķēdē balstītā brīvības atņemšanas risinājumā – Anchorage. Šis paaugstinājums bija B sērija, un uzņēmums tikai pirms vairākiem mēnešiem savās A sērijās savāca 16 miljonus ASV dolāru.

Šis jaunais, daudzsološais uzņēmums ir izmantojis citu pieeju, nodrošinot drošu patvērumu digitālajiem aktīviem. Tā vietā, lai izmantotu paroles un lietotājvārdus, platforma paļaujas uz cilvēka un mākslīgā intelekta kombināciju, lai pārbaudītu darījumus ar baltajām ierīcēm.

Enkurvieta ir paziņojusi, ka ar laiku viņu platforma atbalstīs visu veidu digitālos aktīvus. Šī daudzpusība un interese par nozari, ko izrāda tādi uzņēmumi kā VISA, norāda uz gaišu nākotni.

Nav saistību Tech

Viena no gaidītākajām digitālo vērtspapīru biržu izlaišanām 2019. gadā ir gaidāmā Archax birža. Ar plānoto palaišanu 2019. gada 4. ceturksnī Archax obligāti jāizveido visas nepieciešamās partnerības un pakalpojumi ātrāk nekā vēlāk. Jaunākais mīklu gabals, uz kuru jāatgriežas, būtu lēmums izmantot brīvības atņemšanas pakalpojumus, ko piedāvā Unbound Tech.

Unbound Tech, kas darbojas ārpus Ņujorkas, ir izstrādājis uz DLT balstītu platformu, kas sadala un uzglabā datus starp dažādām pusēm. Tas tiek darīts ar nolūku novērst vienu vājuma vietu krātuves tīklā. Nav šaubu, ka viņu novatoriskā un slīpētā platforma noveda pie šīs stratēģiskās partnerības.

Nav saistību ar tehniku ​​- matemātika vairāk nekā jautājumāNav saistību ar tehniku ​​- matemātika vairāk nekā jautājumā

Noskatieties šo videoklipu vietnē YouTube

Varš

Digitālo vērtspapīru pieaugums ir izraisījis arī daudzu emisijas platformu pieaugumu. Lai saglabātu pievilcību saviem klientiem, katrai no šīm platformām ir vai nu jāpiedāvā saviem klientiem tieša piekļuve brīvības atņemšanas dienestam, vai arī jāpāradresē trešajai pusei..

Vienai no daudzsološākajām emisijas platformām SWARM līdz šim ir bijusi labāka ieviešana nekā lielākajai daļai. Nepiedāvājot nekādus brīvības atņemšanas pakalpojumus uz vietas, SWARM nodibināja stratēģisku partnerību ar Lielbritānijā bāzēto Copper.

Vara nodrošina institucionālās pakāpes aizbildnību, izmantojot praksi, ko sauc par “gaisa spraugu”. Tas vienkārši attiecas uz praksi nodrošināt, ka to saldētavas nav ne tikai savienotas ar internetu, bet arī nav savienotas ar citām ierīcēm, kas uztur interneta savienojumu..

Izveidojot savu aliansi, SWARM līdzdibinātājs Filips Piepers ļoti uzslavēja Vari. Viņš paziņoja: „Integrācija starp Copper un SWARM ir lieliski piemērota mūsu tehnoloģiju, kā arī mūsu komandu saderības dēļ. Copper nodrošina institucionāla līmeņa drošību un ērtības, kas ir absolūti nepieciešamas digitālo vērtspapīru pieņemšanai institucionālajiem investoriem. mazumtirdzniecības tirgū ”

Monētu bāze

Mīli viņus vai ienīsti, Coinbase paliek blokķēdes industrijas priekšgalā. Tas nozīmē, ka tad, kad viņu brīvības atņemšanas risinājums ‘Coinbase Custody’ paziņoja par atbalstu viņu pirmajai digitālajai drošībai, tas bija svarīgs solis.

Iemeslu, kāpēc šis solis ir svarīgs, var iedalīt dažādos veidos, taču tas galvenokārt ir pozitīvs, pateicoties paaugstinātai iedarbībai, ko Coinbase ļaus atļauties topošajam digitālo vērtspapīru sektoram. Lielākā daļa dalībnieku blokķēdes pasaulē labi pārzina ICO, taču ne vienmēr ir pakļauti STO un DSO. Atbalsts aktīviem, kas emitēti šajos kapitāla ģenerēšanas pasākumos un ko veic nozares līderis, noteikti ir solis uz priekšu.

TokenSoft Knox maks

TokenSoft visu 2019. gadu ir bijis viens no aktīvākajiem uzņēmumiem digitālo vērtspapīru nozarē. Viens no viņu dažādajiem soļiem uz priekšu bija viņu dažādie klientu brīvības atņemšanas risinājumi. Kamēr uzņēmums ir izveidojis aliansi ar Coinbase Custody, TokenSoft ir izstrādājis savu risinājumu interesentiem.

‘Knox Wallet’ ir šī piedāvājuma nosaukums. Tas ir mobilais glabāšanas risinājums, kas nodrošina pilnīgu atbalstu dažādiem digitālās drošības protokoliem.

  • ERC-1404
  • Ostas R-marķieris
  • Polymath ST-20
  • Securitize DS-20

Knox nodrošina lietotājiem drošību, izmantojot dažādas taktikas. Tie ietver saldētavu, uz lomu balstītu piekļuves kontroli un kriptogrāfisko autentifikāciju.

Kaut arī Knoks paliek beta versijā, tam ir potenciāls kļūt par galveno spēlētāju digitālo vērtspapīru nozarē. Tas joprojām ir viens no vienīgajiem mobilo sakaru uzraudzības risinājumiem, kas atbalsta aktīvu klasi.

Turpinās izaugsme

Visa blokķēdes nozares apakškopa pēc būtības ir dzimusi no nekā, mazāk nekā divu gadu laikā. Kopš tā laika tā ir izaugusi par daudzsološu pakalpojumu sniedzēju grupu. Kamēr laiks un attīstība šobrīd virzās lēnām, pārdomājot izaugsmi blokķēdē, redzams fantastisks attīstības ātrums, lai kur jūs skatītos.

Šodien šeit apspriestie uzņēmumi būtībā uzraksta brīvības atņemšanas risinājuma projektu. Tā kā šie nozares līderi demonstrē, kas darbojas un kas ne, mums jāturpina redzēt arvien pieslīpētus risinājumus. Viens šāds piemērs var izrādīties gaidāmais Facebook projekts Calibra.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map