Adam Vaziri, Blockpass – Interviju sērijas izpilddirektors

Ādams ir Blockpass dibinātājs un izpilddirektors – paš suverēna identitātes lietojums regulētām nozarēm. Ādama Vaziri fons ir kā blokķēdes jurists, un 2013. gadā izveidoja Diacle, lai palīdzētu blokķēdes projektiem ievērot. Viņš ir nenogurstošs blokķēdes uzņēmējs, un Bitcoin Magazine to apzīmēja ar “bitcoin pionieri”.

Vai jūs varētu paskaidrot, kas ir Blockpass un kā platforma gūst labumu investoriem?

Blockpass padara blokķēdes un citu finanšu pakalpojumu atbilstību viegli un ātri pieņemamu. Tas ir vienīgais KYC & AML verifikācija SaaS, ka uzņēmumi var reģistrēties un dažu minūšu laikā veikt atbilstības pārbaudes uz klāja esošajiem klientiem. Tas ir pilnībā automatizēts un mitināts mākonī, un tam nav nepieciešamas integrācijas vai iestatīšanas izmaksas. Jūs varat nekavējoties izveidot savu kontu un pārbaudīt pakalpojumu bez maksas. Investoriem un citām personām Blockpass ir droša, uz lietotājiem vērsta vārteja uz finanšu pakalpojumiem un citiem regulētiem piedāvājumiem, ļaujot ar vienu klikšķi iesniegt KYC.

 

Jums ir juridisks pamats; kā jūs pārejāt no likuma uz kriptonauda?

Es atklāju bitcoīnu 2012. gadā un Londonā izveidoju pirmo juridisko konsultāciju, kas specializējās bitcoin. Mans darbs bija palīdzēt Bitcoin uzņēmumiem iegūt licences un atbilstoši darboties ar savu biznesu. Daudzas problēmas, ar kurām šie jaunizveidotie uzņēmumi saskārās, bija tas, kā ievērot, bet ne pārāk daudz tērēt juristiem un konsultantiem.

Kad es redzēju, ka atbilstība ir dārga, es domāju, ka ir netaisnīgi, ka tikai lielie uzņēmumi var atļauties to izpildīt. Mazākiem uzņēmumiem ir jāuzņemas daudz atbilstības pienākumu, un tas tikai palielina to izmaksas. Tas nozīmē būt veiksmīgam regulētam biznesam, ja jums ir jābūt lielam. Kad tiek pieņemti noteikumi, mēs parasti sagaidām, ka uzņēmumiem būs pārāk dārgi turpināt darbu. Tātad, viņi pārdod vai pārvietojas. Kriptogrāfijas uzņēmumu naudas atmazgāšanas novēršanas noteikumi šogad stājas spēkā visā nozarē. Tādējādi daudzi kriptogrāfijas uzņēmumi vairs nedarbosies.

Tāpēc mēs izveidojām Blockpass. Padariet to ļoti viegli un lēti izpildāmu, taču vislabāk ievērojiet atbilstību tirgū.

Lielākā daļa tirgū esošo KYC pārdevēju slēdz klientus uz 2 vai vairāk gadu līgumiem. Mēs to izņemam. Blockpass ir atalgojums, kā jums iet. Jūs maksājat tikai par to, ko izmantojat.

KYC integrēšana biznesā ir mokas. Dažreiz jums ir jāintegrē pārdevējs, lai pārbaudītu pases, un pārdevējs, lai pārbaudītu sankciju sarakstu. Tas ir sarežģīti un laikietilpīgi. Ar Blockpass mēs pilnībā noņemam šo berzi. Uzņēmums vienkārši reģistrējas mūsu vietnē un ģenerē pogu, kuru viņi nosūta saviem klientiem. Tieši tā. Uzņēmumam nav jādomā. Viņi izvēlas KYC Connect mūsu pilno KYC paketi un zina, ka mēs visu aptversim.

Kyc tirgus pārbauda lietotājus atkal un atkal, kaut arī šie lietotāji jau ir pārbaudīti. Tā ir pilnīga naudas izšķiešana. Veids, kā to novērst, lietotājiem piešķir digitālo identitāti. Tas ir tas, ko mēs darām. Tāpēc mūsu 10 000 verificētajiem lietotājiem nav nepieciešams atkārtoti veikt verifikācijas procesu ikreiz, kad viņi reģistrējas uzņēmumā. To neatkārtojot, mēs varam nodot izmaksu ieguvumus biznesam, samazinot verifikācijas izmaksas.

Būtībā atbilstībai jābūt vienkāršai un lētai uzņēmumiem. Tas ir mūsu mērķis. Atvieglojiet likumu ievērošanu. Ja jūs to darāt viegli, tad mazāk uzņēmumu pieļaus kļūdas.

Lietotājiem viņu pieredze piekļūt regulētiem pakalpojumiem šobrīd ir briesmīga. Piešķirot lietotājiem digitālo identitāti, viņi var sākt baudīt jaunu pakalpojumu izmēģināšanu bez KYC galvassāpēm. Tikai viens klikšķis uz lietotnes Blockpass, un tie tiek pārbaudīti.

Tā kā bankas slēdz bankas filiāles un visi finanšu pakalpojumu sniedzēji ir tiešsaistē, jums ir nepieciešama arī tiešsaistes identitāte, kuru varat atkārtoti izmantot visiem pakalpojumiem, kuriem vēlaties piekļūt.

Blockpass mūsu sabiedrība ir vissvarīgākā. Mēs piešķiram PASS žetonus visiem mūsu jaunajiem dalībniekiem kā biļeti, lai viņi varētu pievienoties mūsu veidotajai ekosistēmai. Kad tie ir pārbaudīti, viņi ar vienu klikšķi iegūst priekšrocības, būdami dalībnieki un piekļūstot mūsu partneru pakalpojumiem. Mēs vēlamies, lai cilvēki, kas pirmo reizi dzird par kriptogrāfiju, nāktu pie mums un izveidotu digitālo identitāti, un viņiem būtu lieliska dažādu pakalpojumu izvēles pieredze, kuriem viņi var piekļūt ar vienu klikšķi, un mūsu partneru uzņēmumu īpašie piedāvājumi. Kad es pirmo reizi atklāju bitcoīnu, man pašam bija jāpaveic liels darbs, lai saprastu, kam var uzticēties un ko lietot. Ar Blockpass mēs vēlamies padarīt kriptogrāfiju vieglu cilvēkiem, atbilstošus un drošus.

Kad investori ir pārbaudīti, cik bieži viņiem būs jāatjaunina sava KYC dokumentācija?

Tas ir atkarīgs no tirgotāja un jurisdikcijas. Blockpass konsolē tirgotājs var iestatīt atjauninājumu biežumu.

Tas bija paredzēts bloku ķēdes industrijai, taču to varēja izmantot daudzās citās lietojumprogrammās. Vai varat dalīties, kāda veida tirgotājiem šī programma būtu izdevīga?

To varētu izmantot jebkurš uzņēmums, kas darbojas regulētā nozarē, piemēram, banku darbība, akciju tirdzniecība, dārgmetālu un dārgakmeņu tirdzniecība, apdrošināšana un azartspēles.

Blockpass ir PASS lietderības marķieri, kam šie žetoni ir domāti, un vai tie ir nepieciešami platformas izmantošanai?

PASS marķieriem marķierī ir KYC. Mēs izveidojām marķieri, kas jāpārbauda, ​​vai sūtītājs nosūta marķieri kādam citam. Mūsu žetoni ir tas, kā mēs reģistrējam jaunus dalībniekus Blockpass ekosistēmā. Mēs to saucam par PASS klubu. PASS kluba dalībnieki iegūst piekļuvi saturam un īpašiem piedāvājumiem no mūsu tirgotājiem, piemēram, bezmaksas Bitcoin starpniecības maksām, zelta glabāšanai vai maksas atcelšanai par bankas konta atvēršanu.

PASS žetoni ļauj piekļūt arī PASS klubam. Kas tas ir tieši par klubu?

Mēs vēlamies izveidot tādu cilvēku kopienu kriptogrāfijā, kas ietver kriptogrāfiju un kuriem ir piekļuve uzticamai informācijai par kriptogrāfiskās telpas pārdevējiem. PASS klubs ir par to, lai lietotāji arī piekļūtu labākajiem piedāvājumiem no tirgotājiem, kurus pievienojam mūsu tirgum. Ja viņiem ir īpašs piedāvājums, mēs vēlamies to dot mūsu PASS kluba biedriem.

Vai jūs varētu pastāstīt mums par Blockpass Identity Lab un tā sadarbību ar Edinburgas Napier universitāti?

Mēs nodibinājām Blockpass identitātes laboratorija 2018. gada septembrī, kuru vada slavens britu datorzinātnieks profesors Bils Bukanans.

Jūs piedāvājat arī PASS Verify, kas varētu dot labumu Dapp izstrādātājiem, kas tas īsti ir?

PASS Verify būtībā ir zemāks verifikācijas līmenis salīdzinājumā ar mūsu galveno produktu – KYC Connect. PASS Verify nodrošina tikai Face Match un AML uzraudzības pakalpojumus, savukārt KYC Connect papildus Face Match un AML uzraudzībai ietver arī ID dokumentu autentifikāciju un adreses pārbaudi. PASS Verify ir arī vārti, lai lietotāji kļūtu par PASS Club dalībniekiem – ekskluzīvu e-komercijas tīklu kriptogrāfijas entuziastiem, ko nodrošina Blockpass un PASS marķieris..

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet vietni Blockpass.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map