MicroStrategy, lai ienirtu tālāk Bitcoin ar papildu USD 550 miljonu USD ieguldījumu

Visā pasaulē ir neskaitāmi ticīgi Bitcoin ticīgie. Tomēr tikai nedaudzi, ja tādi ir, ir vairāk pierādījuši šo pārliecību nekā MicroStrategy izpilddirektors Maikls Seilers. Tas tika vēl vairāk uzsvērts ar uzņēmuma neseno paziņojums ka tā vēlas iegādāties vēl vienu digitālo aktīvu 550 miljonu USD vērtībā.

550 miljonu ASV dolāru paaugstinājums

Lai veiktu šo pirkumu, MicroStrategy ir norādīts ka tā cer piesaistīt nepieciešamo kapitālu, pārdodot “konvertējamas vecākās parādzīmes”. MicroStrategy valstis,

“Parādzīmes būs nenodrošinātas, MicroStrategy galvenās saistības, un tām būs procenti ar likmi 0,750% gadā, kas katru gadu jāmaksā parādu reizi pusgadā katra gada 15. jūnijā un 15. decembrī, sākot ar 2021. gada 15. jūniju. dzēšanas termiņš būs 2025. gada 15. decembris, ja vien iepriekš netiks atpirktas, izpirktas vai konvertētas … Parādzīmes tiks pārveidotas skaidrā naudā, MicroStrategy A klases parastajās akcijās vai MicroStrategy A klases parasto akciju naudas un akciju kombinācijā MicroStrategy vēlēšanās ”.

Neskatoties uz šī paaugstinājuma lielumu, MicroStrategy plāno koncentrēties tikai uz sava ekspozīcijas palielināšanu uz Bitcoin, nostiprinot tās kases rezervi ar inflācijai izturīgo digitālo aktīvu.

“MicroStrategy plāno ieguldīt tīros ieņēmumus no parādzīmju pārdošanas bitcoīnā,”

Esošā ekspozīcija

Kā jau iepriekš tika norādīts, lēmums piesaistīt kapitālu Bitcoin iegādes nolūkā nav pirmais mēģinājums digitālajos aktīvos MicroStrategy. Aptuveni pirms diviem mēnešiem uzņēmums veica viļņus, pirmo reizi iegādājoties 21 454 BTC. Neapmierinoties ar šīm līdzdalībām, uzņēmums dubultoja savu ieguldījumu, drīz pēc tam iegādājoties papildu 16 796 BTC.

Lai gan vēl nav norāžu par to, ar kuru uzņēmumu MicroStrategy sadarbosies, lai faktiski nopirktu Bitcoin, katru no uzņēmuma iepriekšējiem pirkumiem veicināja Coinbase.

Ideāls laiks?

Attaisnojot šīs kustības, kopš tā laika pirkumu vērtība, kas pirkuma laikā bija aptuveni 425 miljoni ASV dolāru, ir ievērojami pieaudzis. Tiek uzskatīts, ka šī milzīgā atdeve šobrīd ir aptuveni 250 miljoni USD. Satriecoša atgriešanās īsā laikā.

Neskatoties uz milzīgo atdevi no šī ieguldījuma pirmā posma, visi ārējie avoti ar entuziasmu nesaskatīja jaunākās ziņas par uzņēmuma nodomu piesaistīt papildu USD 550 miljonus USD, lai iegādātos vairāk BTC..

Tas nesen tika parādīts, kad Citi analītiķi samazināja MicroStrategy krājumus no “neitrāla” uz “pārdod”. Personas, kas atbildīgas par šīm izmaiņām, norādīja, ka uzņēmums digitālajiem aktīviem demonstrē “nesamērīgu uzmanību”.

Laiks rādīs, vai Citi ir pareizi, pazeminot šo krājumu. Lai gan tas var būt pareizi saviļņojumā, jo šī uzmanība tiek pievērsta digitālajiem aktīviem, viena lieta ir droša – MicroStrategy viss ir saistīts ar Bitcoin. Viņi vai nu nogrims, vai planēs šo lēmumu aizmugurē.

Reklāmguvumi

Kaut arī Citi var nebūt pārliecināts par nopelniem, kas radušies lēmumam piesaistīt $ 550 miljonus USD Bitcoin iegādei, citi augsta līmeņa investori ir pārveidoti par ticīgajiem, kas kustībā sver pozitīvāku nostāju.

Miljardieris Rejs Dalio nesen pauda kopīgu pārliecību par tādu aktīvu kā Bitcoin nākotni, jo viņš iedomājas nākotni, kurā centrālās bankas turpina drukāt skaidru naudu, kā rezultātā notiek nepārbaudīta inflācija.

“Es domāju, ka bitkīns (un dažas citas digitālās valūtas) pēdējo desmit gadu laikā ir sevi pierādījis kā interesantas zelta veida aktīvu alternatīvas, kurām ir līdzības un atšķirības ar zeltu un citiem ierobežotas piegādes, mobilajiem (atšķirībā no nekustamā īpašuma) bagātības krājumiem. Tātad tas varētu kalpot kā zelta un cita veida bagātības aktīvu dažādotājs. ” – Rejs Dalio

Lai gan tas nekomentē tieši MicroStrategy lēmumus, vēl viens augsta līmeņa investors, kurš nesen parādīja Bitcoin sasilšanas pazīmes, ir Kevins O’Līrijs. Mīklainais uzņēmējs nesen paziņoja, ka, ja SEC apstiprinātu Bitcoin ETF, viņš piešķirtu aptuveni 5% no sava portfeļa – skaitli, ko pagaidām nomāc BTC pašreizējā nestabilitāte.

“Ja tas tā būtu, ja rīt no rīta mēs pamodāmies un SEC teica, ka jūs varat izveidot ETF ar bitcoin, un mēs domājam, ka bitcoīns ir likumīga, jūs zināt, maksājumu sistēma un bagātības krājums, tas ne tikai palielināsies, bet arī jūs Man būtu daudz tādu cilvēku kā es, kas tajā iegulda … Es teiktu, ka labi, es tam piešķiršu 5% svērumu, lai jūs zinātu, ka es īsti nevēlos, lai manai portfeļa ievērojamai daļai būtu šāda svārstība. ” – Kevins O’Līrijs

MicroStrategy

MicroStrategy, kas dibināta 1989. gadā, ir viena no pasaules vadošajām biznesa informācijas firmām.

Izpilddirektors Maikls Teilors pašlaik pārrauga uzņēmuma darbību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map