Ieguldījumu firmas atklāj, ka Bitcoin ir nestabils, nekorelē un ir ļoti pieprasīts

Tā kā Bitcoin tuvojas visu laiku augstākajiem punktiem salīdzinājumā ar ASV dolāru, investori visā pasaulē cenšas saprast, kāpēc tas ir.

Kaut arī nav viena iemesla, kas veicinātu nesenās pasaules lielākās kriptovalūtas popularitātes un cenu pieaugumu, ieguldījumu uzņēmumi ir norādījuši dažus no galvenajiem iemesliem, kāpēc.

Nepastāvība

Gadu gaitā ir bijuši daži atkārtoti Bitcoin trūkumi, kurus parasti novēro tie, kas gan tic, gan netic kriptonauda efektivitātei. Visizplatītākais no tiem ir Bitcoin svārstīgums.

Kaut arī privātos ieguldītājus var piesaistīt Bitcoin sinonīma tirgus svārstības, institucionālie investori var nebūt. Tā kā sektorā ienāk vairāk institucionālu dalībnieku, tiek uzskatīts, ka svārstīgums lēnām samazināsies, kā rezultātā ienāks vēl vairāk investoru.

Šķiet, it kā mēs galu galā nonāktu pie kritiena, kad Bitcoin ir pietiekami nobriedis, ka tas sāk lepoties ar vēl labāku svārstību līmeni nekā tradicionālie krājumi. Ja tas izklausās nepiedienīgi, vienkārši apskatiet a neseno ziņojumu pabeigusi ieguldījumu sabiedrība Van Eck.

“Mūsu pašreizējā svārstīguma pētījumā mēs salīdzinājām 90 dienu un gadu līdz šim svārstības – ko mēra pēc to dienas standarta novirzes1 uz 2020. gada 13. novembri – pret S sastāvdaļām&P 500 indekss. Mēs noskaidrojām, ka bitkoīna svārstīgums ir mazāks nekā 112 S akciju&P 500 90 dienu periodā un 145 krājumi YTD. ”

Lai gan acīmredzami vēl ir ko uzlabot, tā ir daudzsološa brieduma zīme Bitcoin tirgos, kas kopā ar šādiem punktiem, bez šaubām, palīdz paaugstināt cenas.

Korelācija

Ir divi galvenie lietošanas gadījumi, kurus investori nākotnē paredz Bitcoin.

  • Darbojieties kā funkcionālā valūta
  • Darbojieties kā vērtības krājums

Ar tādiem uzlabojumiem kā Zibens tīkls tiek izstrādāts, ir tikai laika jautājums, kad Bitcoin lepojas ar spēju darboties kā abi. Pagaidām lielākā interese par Bitcoin ir saistīta ar tā funkcionalitāti kā vērtības krātuvi.

Lai aktīvs darbotos kā vērtības krājums, ideālā gadījumā ar zemu korelāciju ar lielāko daļu citu aktīvu var lepoties. Diemžēl Bitcoin ir atkārtots priekšstats, ka tas ir ļoti korelē ar tradicionālajiem tirgiem – tas nozīmē, ka, ja akcijas piedzīvotu krīzi, Bitcoin neatpaliks tālu. Ieguldījumu firmas pēdējos mēnešos ir cītīgi strādājušas, lai labāk izprastu šīs attiecības, kliedējot iepriekšējo korelācijas jēdzienu.

Fidelity Digital Assets nesen publicēts savus secinājumus par BTC korelāciju, norādot,

“Bitcoin korelācija ar citiem aktīviem no 2015. gada janvāra līdz 2020. gada septembrim … ir vidēji 0,11, kas norāda, ka gandrīz nav saistības starp bitkoīna un citu aktīvu atdevi. Atgādinām, ka korelācijas ietilpst diapazonā no -1 līdz 1. Korelācija 1 norāda uz perfektu pozitīvu korelāciju vai to, ka mainīgie mainīsies kopā. -1 korelācija attiecas uz perfektu negatīvu korelāciju tā, ka mainīgie pārvietojas pretējos virzienos. Korelācija ar nulli vai tās tuvu (nekorelēta vai nekorelēta) nozīmē, ka starp mainīgajiem nav nekādas saistības. ”


Papildu Fidelity Digital Assets atbalsts ir dažādi augsta līmeņa investori, kuri nonākuši pie tā paša secinājuma.

Entonijs Pompliano, Morgan Creek Digital Assets līdzdibinātājs, norāda,

“Tātad, kā Bitcoin darbojās ekonomikas lejupslīdes laikā? Tas pārspēja akcijas, obligācijas, zeltu, naftu un gandrīz visu pārējo. Tam ir arī zema vai nekāda korelācija jebkurā materiālajā laika periodā. Bitcoin ir galīgais drošais patvērums & tirgus to pierāda. ”

Lai gan var paiet kāds laiks, līdz Bitcoin efektīvi darbojas kā valūta (kas saskaņā ar PayPal izpilddirektoram Danam Šulmanim notiks galu galā), šķiet, it kā tas jau būtu nostiprinājies kā dzīvotspējīgs riska ierobežošanas aktīvs ar gandrīz nulles korelāciju starp sevi un tradicionālajiem tirgiem.

Piedāvājums pret pieprasījumu

FIAT valūtu netrūkst. Valdības visā pasaulē turpina palielināt apgrozībā esošos katra valūtas krājumus, turpinot drukāt / kalt. Izmantojot šo iespēju, piedāvājumu un pieprasījumu var manipulēt pēc vēlēšanās.

No otras puses, Bitcoin ir fiksēts kopējais 21 miljons BTC. Tomēr pasaulei pašlaik nav piekļuves šiem 21 miljonam BTC, jo ar katru nākamo bloku tiek atbrīvota tikai noteikta summa.

Investīciju firma Pantera Capital tagad konstatē, ka pašreizējās prasības pēc Bitcoin sāk pārsniegt Bitcoin daudzumu, kas tiek izlaists “savvaļā”. Tā rezultātā cenas pieaug, jo investori ir gatavi maksāt arvien lielākas summas par aktīvu, kas palielina pieprasījumu.

Šis pieprasījuma pieaugums, ko redz Pantera Capital, ir tiek attiecināts jauniem tirgus dalībniekiem, piemēram, PayPal un Square’s Cash App.

“Kad PayPal sāka darboties, apjoms sāka eksplodēt … četru nedēļu laikā pēc tiešraides PayPal jau pērk gandrīz 70% no jaunā bitkoīnu daudzuma.

PayPal un Cash App jau pērk vairāk nekā 100% no visiem jaunizlaistajiem bitkoiniem. ”

Bitcoin piedāvājumam un pieprasījumam vajadzētu būt interesantam rādītājam, lai uzraudzītu virzību uz priekšu, jo PayPal, visticamāk, iezīmē pirmo no daudziem maksājumu apstrādātājiem, par kuriem ir sagaidāms, ka nākamajos gados tie nonāks cīņā..

Spriedums

Kā jau iepriekš minēts, nav viena iemesla, kas varētu izskaidrot Bitcoin atdzimšanu – drīzāk spēlē virkni faktoru. Lai gan laika gaitā tie var mainīties, ieguldījumu sabiedrību veiktie pētījumi norāda uz dažiem galvenajiem punktiem.

  • Vai Bitcoin ir nepastāvīgs? Van Ekks saka “Nē”, salīdzinot ar ievērojamu skaitu S&P 500
  • Vai Bitcoin ir saistīts ar tradicionālajiem tirgiem? Fidelity Digital Assets saka “Nē”, kas datēta ar 2015. gadu
  • Vai Bitcoin kļūst arvien mazāk? Pantera Capital saka “Jā”, pamatojoties uz kalnraču darbību un jaunpienācējiem tirgū

Ir svarīgi atcerēties, ka šodien apspriestie secinājumi nāk no cienījamām ieguldījumu firmām. Viņi nav nekļūdīga Bitcoin entuziasta anekdotiski satricinājumi. Tādējādi daudzsološa nākotne sākotnējai kriptovalūtai kļūst arvien ticamāka.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map