Galvenie nodokļu risinājumi, kas virzās uz kriptogrāfiju

Kriptogrāfijas valūtu ieviešana ir veiksmīga. Pēdējos mēnešos notiekošā pandēmija ir uzsvērusi digitālo valūtu priekšrocības visā pasaulē, kā rezultātā masveidā atjaunojas kriptonauda. Centrālās bankas attīsta digitālās valūtas, lielās korporācijas pārveido finanšu rezerves Bitcoin un FinTech firmas izstrādā platformas, kas atbalsta šādus aktīvus.

Neskatoties uz šiem pozitīvajiem notikumiem, ir dažas jomas, kuras bieži tiek atzīmētas kā trūkstošas ​​- kriptovalūtu atturēšana no patiesi lidojuma.

  • Tirgotāju termināļi – iespēja veikt vienkāršus pirkumus, izmantojot digitālās valūtas
  • Brīvības atņemšanas pakalpojumi – spēja droši uzglabāt digitālos aktīvus bez nepieciešamības būt tehnoloģiski gudram

Katrs no tiem bieži tiek atzīmēts kā galvenais šķērslis, kas jālikvidē, lai rastos vispārēja adoptēšana – un pamatotu iemeslu dēļ, jo abi ir reālās dzīves jautājumi, ar kuriem jāsaskaras ikdienas lietotājiem..

Viena bieži aizmirsta joma ir vajadzība pēc vienkāršiem un efektīviem nodokļu risinājumiem. Kriptovalūtu pirkšana un pārdošana nav jautra darbība bez jebkāda nodokļu sloga. Parasti valdības pieprasa kapitāla pieaugumu aprēķināt par katru veikto darījumu, kā arī dažādas citas prasības.

Diemžēl daudzi investori pilnībā nezina par nodokļu sekām, kas saistītas ar kriptovalūtu tirdzniecību. Turpmāk to apvienojot, vienkārši nav iespēju padarīt procesu vienkāršu. Jā, ir trešo pušu uzņēmumi, kas mēģina to izdarīt, bet to trūkuma dēļ integrācija ar lielākajām tirdzniecības platformām noved pie tā, ka šie pakalpojumi daudziem nav zināmi.

Pārbaudes diena

Daudziem no tiem, kuri vēlas apskatīt lietotājam draudzīgu risinājumu trūkumu un turpina tirgoties, tuvojas rēķināšanas diena. Kad notiks šī diena, būs vai nu tie, kas ziņojuši par savu darbību, un peldēs – un būs tādi, kuriem tas neizdevās, un nogrims.

Katrai valstij visā pasaulē ir savs noteikumu kopums un norādījumi par kriptovalūtu ziņošanas prasībām. Kaut arī agrīnie nozares dalībnieki, iespējams, paviršas pārraudzības dēļ ir orientējušies uz ziņošanas darbību, tas strauji mainās. Tādas vienības kā Iekšējo ieņēmumu dienests (IRS) un Kanādas ieņēmumu aģentūra (CRA), ir skaidri norādījuši, ka viņi skatās, un sagaida atbilstošu ziņojumu.

Nodoklis

Nodokļu un kriptovalūtu jautājums, cerams, tuvākajos gados būs pagātne, lai gan populārās platformas turpina iedziļināties šajā nozarē. Tālāk ir sniegti trīs labi pazīstamu uzņēmumu, kas saistīti ar FinTech, piemēri, viņu iejaukšanās kriptovalūtās un to, ko viņi dara nodokļu jomā – divi ar plānu un viens aizstājējkarte.

PayPal

Jaunākais FinTech uzņēmums, kas iekļuvis kriptovalūtās, ir viens no lielākajiem – PayPal. Lai gan atbalsts nav paredzēts sākt darboties vēl dažas nedēļas / mēnešus, atkarībā no atrašanās vietas, investori, kuri plāno izmantot pakalpojumu, jau domā, kādu nodokļu risinājumu piedāvās PayPal.

PayPal nav norādījis, kādi ir plāni nodokļu atskaites sloga mazināšanai. Visu uzmanību pievēršot PayPal (gan regulatoriem, gan lietotājiem), tas tā var būt šobrīd, bet domājams, ka ne uz visiem laikiem. Jautājums ir, vai PayPal izstrādās pats savu risinājumu? Vai tā iegādāsies tādu uzņēmumu kā SimpleTax? Vai arī tas būs partneris un integrēs cita līdzīga veida pakalpojumus TaxBit?

BagātībaVienkāršs


Salīdzinošs kriptovalūtu jaunpienācējs WealthSimple 2020. gada beigās paziņoja par savu kriptogrāfijas platformu. Šī platforma, kas atvieglo dažādu galveno aktīvu (Bitcoin, Ethereum uc) pirkšanu un pārdošanu, piedāvā lielu iespēju ieviest kriptovalūtas daudzveidīgai klientu grupai..

Neatkarīgi no tā, vai tā ir tīša vai nē, WealthSimple ir paveicies, ka 2018. gadā ir veicis stratēģisku soli, kas nāks par labu tās jaunizveidotajai kriptogrāfijas platformai – SimpleTax.  Šī populārā uz nodokļiem orientētā platforma nodrošina vienkāršu nodokļu deklarēšanu. Turklāt tas jau gadiem ilgi ir atbalstījis lietotājus, kuri piedalās kriptovalūtu tirdzniecībā. Tā rezultātā WealthSimple ir sagatavots un gatavs atbalstīt savu jauno platformu ar tik nepieciešamo uz kriptogrāfiju vērstu nodokļu risinājumu.

Dvīņi

Kaut arī WealthSimple nodrošina piekļuvi plaša spektra finanšu iespējām, tostarp TFSA / RRSP / utt., Dvīņiem ir mērķtiecīgāka pieeja kriptonauda.

Arvien populārākā platforma ir tikko paziņoja ka tā būs TaxBit integrēta programmatūra, kas īpaši paredzēta ziņošanai par kriptogrāfijas tirdzniecības darbību. Viena no šī pakalpojuma iezīmēm ir ieguldītāju spēja ne tikai ģenerēt gada beigu pārskatus, bet arī reāllaikā izsekot savas tirdzniecības ietekmi uz nodokļiem..

Tyler Winklevoss, Gemini izpilddirektors, paziņoja: “TaxBit programmatūra automatizē aprēķinus, kas nepieciešami kriptogrāfijas nodokļu ziņošanai, palīdzot samazināt kriptogrāfijas nodokļu sāpīgumu mūsu lietotājiem. Investori varēs redzēt arī jebkāda veida darījumu ietekmi uz Gemini reālā laikā. ”

Maksimālists pēc izvēles?

Termins, ko bieži lieto, apspriežot ieguldījumus Bitcoin, ir ‘maksimālists’. Tas attiecas uz investoriem, kuri tic Bitcoin efektivitātei pāri visam un maksimāli palielina savu līdzdalību šajā vienīgajā aktīvā, nevis dažādo starp dažādām alt monētām..

Paturot prātā šodien šeit apspriesto jautājumu par nodokļiem, tas uzdod jautājumu – vai visi investori Bitcoin ir maksimālisti pēc izvēles? Vai arī tos vienkārši attur apgrūtinošās nodokļu prasības un iespēju trūkums, lai to pārvarētu?

Cerams, ka agrāk nekā vēlāk šis jautājums kļūs par strīdīgu jautājumu, un tādi uzņēmumi kā WealthSimple, Gemini, PayPal un citi turpinās apmierināt nozares vajadzības.

Izņemšana no tā visa ir vienkārša – uzziniet vietējās nodokļu prasības un ievērojiet tās. Neaizraujies ar kodēšanu, cenšoties saprast, cik gadu ilgas ir nereģistrētas darbības, kad IRS / CRA / utt. nāk zvana.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map