Decentralizētajām finansēm ir atslēga, lai blokķēdi iekļautu parastajās finansēs

Autore Džordžija Rakusena, ConsenSys

Neskatoties uz arvien pieaugošo popularitāti un pastiprināto diskusiju, ārpus zināmas finanses pastāv zināma pretestība, kas uztur blokķēdi. Gan institucionālie investori, gan bankas joprojām ir noraizējušās par tādiem jautājumiem kā digitālo aktīvu regulēšana, Bitcoin nespēja attīstīties kā norēķinu vienība, maiņas līdzeklis un centrālās bankas garantiju trūkums. Viņu ceļš uz digitālajām valūtām ir piesardzīgs un konservatīvs. Šis stāstījums ir jāmaina, lai blokķēde kļūtu par daļu no galvenās sarunas. DeFi spēj panākt šīs izmaiņas. DeFi sola virzīt bloķēšanas ķēdi finanšu ikdienā, nodibinot uzticību, veicot banku darbību bankā un nodrošinot reālas lietojumprogrammas bloku ķēdes tehnoloģijai.

Uzticības veidošana

Pēdējos laikos ir redzams, ka vairāki lieli spēlētāji piesardzīgi dodas uz kriptogrāfijas telpu, kas ir svarīgs digitālo aktīvu nozares pavērsiens. DeFi pārliecinās, ka plašāka sabiedrība var piedalīties šajā blokķēdes pieņemšanas ceļojumā un gūt no tā labumu. Tas tiek darīts, veidojot uzticību mazumtirdzniecības lietotājiem. Lietotājiem ir nepieciešama ticība finanšu sistēmai un tās infrastruktūrai, pretējā gadījumā klientiem nav pamata, kuri regulāri dzird par negatīvu publicitāti, piemēram, kodu uzlaušanu un pazaudēšanu. Tāpat kā ar kriptogrāfiju kopumā, uzticību iedibina izglītība un eksperimenti.

DeFi ļauj veikt šādus eksperimentus. Lietotāji pastāvīgi pārbauda savas rezervācijas un izmeklē trūkumus. DeFi, kas pazīstams arī kā “Web 2.0”, sadarbības raksturs ļauj lietotājiem noteikt uzticības līmeni blokķēdei, daloties pieredzē, piekļūstot ierakstiem un analizējot datus. Lai arī gudrs līgums varētu būt “neuzticams” ​​- ciktāl nav jāuzticas nevienam cilvēkam – lietotāji, kuri paši nespēj pārbaudīt līgumu, apstiprināšanu lūgs kopienai un cilvēkiem, ar kuriem viņi ir saistīti.

Unbanked

Neskatoties uz straujo progresu mūsu globālajās finanšu sistēmās, visā pasaulē joprojām ir satriecoši 2,5 miljardi cilvēku, kuriem nav banku. Finanšu sistēmas, kas sola decentralizētas finanses, šai kohortai pievērš ievērojamu uzmanību. DeFi alternatīva centrālajām bankām un trešajām personām nozīmē, ka cilvēki, kuriem iepriekš nav banku, tagad varēja pirkt, pārdot un aizdot produktus un vērtspapīrus. Nomainot rietumu infrastruktūru ar DeFi, lietotājiem ir kontrole pār viņu finanšu mijiedarbību, tā vietā iesaistoties programmatūrā un viedās līgumu “kods kā likums” iestatījumos. Šie soļi, iespējams, ne tikai uzlabo reģionālo ekonomiku, bet var veicināt sociālos jautājumus, kurus papildina tik lieli iedzīvotāji bez bankām, tostarp jo īpaši liels skaits sieviešu bez bankām un neapkalpotas lauku kopienas.

DeFi praktiskie pielietojumi

Reālu lietojumprogrammu, kuras piedāvā DeFi, cauruļvads vēl vairāk veicina blokķēdes iekļaušanu. DeFi pārveido tradicionālos finanšu instrumentus, piemēram, procentus pelnošos kontus un aizdevumus, kā arī novērš centralizētās sistēmas un nepieciešamību pēc trešām personām.

Nodrošinātas parāda pozīcijas (CDP) ir lielisks šāda lietojuma piemērs. CPD ir gudri līgumi, kas darbojas Ethereum. 95 procenti CDP tiek atvērti tikai testēšanas vajadzībām. Mēs to zinām, jo ​​(šī raksta laikā) to vērtība ir mazāka par 0,0058ETH, salīdzinot ar nedaudz virs viena dolāra vērtību. Atlikušie 5% CDP, saskaņā ar ConsenSys Codefi aptauju, ir nodrošināti vidēji 1000 ETH (4,5 miljoni ASV dolāru) apmērā, padarot to izmantošanu plašā mērogā kriptogrāfijas vaļiem un agrīnās kriptogrāfijas investoriem.

Šī DeFi CDP lietojumprogramma ir pievilcīga alternatīva lēnākiem, dārgākiem, tradicionāliem naudas pārskaitīšanas risinājumiem. Šajā gadījumā DeFi nodrošina gandrīz momentānus, nemainīgus, lētus darījumus un noņem trešās personas.

Neskatoties uz tā nenoliedzamo lomu finanšu nākotnē, joprojām pastāv šķēršļi blokķēdes izplatīšanai vispārējā mērogā. DeFi nepārtraukti nojauc šos šķēršļus, efektīvi izmantojot tehnoloģiju. DeFi ir paredzēts, lai izjauktu izveidotos finanšu tīklus un sistēmas, padarītu tās revolucionāras un mainītu nozari uz labo pusi. Instrumenti nozares nākotnes veidošanai ir mūsu rokās.

The nesenais DeFi lietotāja ziņojums, ko izstrādājusi ConsenSys Codefi atklāj, ka kriptovalūtas īpašniekus (sauktus par “hodlrs”) biežāk interesē pamatā esošā tehnoloģija un tās praktiskā izmantošana un tas, kā to var izmantot praktiskiem līdzekļiem. Hodlrs joprojām ir piesardzīgs, eksperimentējot ar DeFi, seko tiešsaistes diskusijām un dalās pieredzē. Lietotāji bieži izmēģina protokolu ar nelielu summu, pirms iegulda kaut ko lielāku.

Skatīt jaunāko DeFi lietotāju pētījumu pārskats lai iegūtu vairāk atklājumu.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map