Vissvarīgākie kriptovalūtas un Fintech notikumi, kas jāapmeklē 2018. gadā

Bitcoin pasākumi ir konferences vai pulcēšanās, kurās pulcējas cilvēki no Bitcoin pamata kopienas, lietotāji, entuziasti, uzņēmēji un ziņkārīgi skatītāji. Būdami globāla kopiena, šie pasākumi bieži tiek organizēti visā pasaulē. Šeit mēs piedāvājam jums informāciju par visatbilstošākajiem Bitcoin notikumiem.

1. Londonas Fintech nedēļa 2018

Datums: 2018. gada 13. jūlijs

Norises vieta: Londona, Lielbritānija

Fintech nedēļa ir semināru, konferenču, izstāžu, hakatonu, ballīšu un sanāksmju sērija. Galvenais pasākums notiks QEII centrā Vestminsterā. Citas diskusijas notiks Londonā un “Tech City”. Paredzams, ka notikumus iepriecinās aptuveni 600 līdz 1000 pavadoņu no vairāk nekā 50 valstīm.

Galvenais runātājs

Pražits Datta, datu zinātnieks un blokķēdes evaņģēlists

2. Pīlāra nekonference

Datums: 2018. gada 15. jūlijs

Norises vieta: Viļņa, Lietuva

Pasākums sāksies 2018. gada 15. jūlijā un noslēgsies 2018. gada 22. jūlijā. Nāciet un mācieties no kriptogrāfijas pamatiedzīvotājiem, blokķēdes pionieriem un uzņēmumu vadītājiem. Eksperimentējiet, uzlauziet un izveidojiet nedēļu kopā ar Pillar komandu. Pievienojieties paneļdiskusijām, sarunām, semināriem un meistarklasēm. Šis pasākums ir bezmaksas un atvērts visiem. Vienkārši rezervējiet lidojumu un naktsmītni.

Runātājs

Deivids Zīgels, Pīlāra projekta izpilddirektors un amerikāņu biznesa magnāts, kurš dzīvo Londonā 

3. Globālais Blockchain kongress

Datums: 2018. gada 16. jūlijs

Norises vieta: Johannesburga, Dienvidāfrika

The Globālais Blockchain kongress ir galvenā pieredze personai, kurai ir acu priekšā Blockchain tehnoloģija. Neatkarīgi no tā, vai esat eksperts vai iesācējs šajā nodaļā, šim pasākumam jums ir paredzēta noderīga informācija. Šajā īpašajā sanāksmē eksperti izpētīs šīs graujošās tehnoloģijas, SIO un kriptovalūtu perspektīvas. Tā ir platforma, kur pulcējas pilsoniskā sabiedrība un blokķēdes evaņģēlisti nopietnai sapulcei par iespējamajiem blokķēdes pielietojumiem.

Skaļruņi

Ian Scarffee, sērijveida uzņēmējs un vadošais eksperts blokķēdes un kriptogrāfijas nozarēs

Ēriks Annans, KubitX Exchange izpilddirektors

4. Pasaules Blockchain samits

Norises vieta: Singapūra

Datums: 19.07.2018 – 20.07.2018

Šī gada Pasaules Blockchain samits notiks Singapūrā. Salidojuma mērķis ir šajā kriptogrāfiskajā telpā savienot globālos blokķēdes ekspertus, tehnoloģiju novatorus, jaunizveidotos uzņēmumus un investorus. IT līderi un eksperti debatēs par blokķēdes būtību un tās potenciālu.

Skaļruņi:

Alekss Medana, FinFabrik izpilddirektors un līdzdibinātājs

Anson Zeall, CoinPip līdzdibinātājs un izpilddirektors

5. Starptautiskais Blockchain kongress

Datums: 08.03.2018 – 08.04.2018

Norises vieta: Hyderabad, Indija

Telangana valdība sadarbībā ar Nucleus Vision laiž klajā pirmo Starptautiskais Blockchain kongress. Pasākums ir paredzēts pasaulē lielākais valdības blokķēdes kongress, kurā piedalīsies daudzi augsta līmeņa valdības ierēdņi un globāli blokķēdes līderi. Paredzams, ka notikumu iepriecinās vairāk nekā 2500 dalībnieku. Paneļu diskusijas un galvenās konferences vadīs vairāk nekā piecdesmit runātāji.

Runātāji:

Tims Drapers, riska kapitālists un Draper Venture Network dibinātājs

Aruns Sets, uzņēmējs, kriptogrāfijas evaņģēlists un NASSCOM fonda priekšsēdētājs

6. Blockchain Connect

Datums: 2018. gada 22. augusts

Norises vieta: Losandželosa, CA ASV

2018. gada ASV un Ķīna Blockchain un digitālās valūtas konference tiks uzņemts viesnīcā LAX Marriott. Pasākumu organizē un sponsorē Blockchain China Connect, Inc. un Artisan Business Group. Paredzams, ka notikums būs simtiem kriptovalūtu tirgotāju, bitcoin raktuvju operatoru, investoru, blokķēdes evaņģēlistu un juridisko ekspertu. Konference piedāvās lielisku platformu P2P tīklošanai un sadarbības iespējām starp Ķīnu, ASV un citām valstīm.

Runātāji:

Džeks Liao, Bitcoin Gold un LightningASIC dibinātājs

Džo Rubins, FundingPost.Com līdzdibinātājs un MD

7. Atbloķēt kopienu

Datums: 2018. gada 9. septembris – 2018. gada 10. oktobris

Norises vieta: Honkonga

The Atbloķēt kopienu notikums, kā norāda nosaukums, ir vērsts uz tēmām, kas saistītas ar kopienas vērtību bloku ķēdes nozarē. Tas būs vērsts uz sabiedrību. Piemēram, kāda ir kopienas loma kriptogrāfijas telpā, kā kopiena var gūt labumu no blokķēdes tehnoloģijas, kā marķieri var atbalstīt kopienu utt. Gaidiet tikšanos ar pētniecības laboratoriju un universitāšu ekspertiem. Viņi apspriedīs stratēģijas, instrumentus un saziņas kanālus pirmspārdošanas, ITO un pēc-ITO posmos.

Runātāji:

Ričards Milingtons, tiešsaistes kopienu veidošanas eksperts un Feverbee dibinātājs

Džoels Džons, Outlier Ventures analītiķis

8. Kripto izstāde. Maskava  

Datums: 2018. gada 15. septembris

Norises vieta: Maskava

Digitālo valūtu, ICO un bloku māju pasaules tirgi pulcēsies Maskavā, Krievijā, lai atrisinātu kriptovalūtas pasauli noslēpumus. Ekspozīcijas mērķis ir apvienot visus galvenos dalībniekus, kuri pēdējo gadu laikā ir devuši visnozīmīgāko ieguldījumu kriptogrāfijas nozarē. Dalībnieki tiks iepazīstināti ar nozares ekspertiem. Viņi uzzinās, kāda ir kriptogrāfijas pasaule un cik maksā iekļūšana kriptogrāfiskajā sfērā.

Runātājs:

Valentīna Preobraženska, Latoken dibinātāja un izpilddirektore

Larsons & Holcs

9. Blockchain Shift

Datums: 2018.10.11 – 10.12.2018

Norises vieta: Maiami, FL, ASV

Blokķēde tiek reklamēta kā viena no visvairāk graujošajām tehnoloģijām ar lielu potenciālu. Sanāksmes mērķis ir palielināt izpratni un izglītot pasauli par blokķēdes tehnoloģiju spēku. Gaidiet, ka noberzēsities ar nozares ekspertiem, regulatoriem un politiķiem, kuri ieradīsies svinēt blokķēdes evolūciju. Pasākumu sponsorē tehnoloģiju giganti, tostarp Tesla, IBM un tZERO.

Secinājums

Kriptovalūtas un ar tām saistītā blokķēdes tehnoloģija pēdējā laikā ir būtiski ietekmējusi tirgus. Mēs iesakām tuvāk apskatīt starptautiskās konferences par blokķēdēm un kriptovalūtām, kas notiks no šī gada jūlija līdz novembrim..

Šie Bitcoin notikumi dos jums iespēju klausīties dažus no labākajiem runātājiem par šo tēmu. Ar to viss neapstājas. Jūs izmantosiet arī dažādas oficiālas klases apmācības, kurās varat reģistrēties.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map