Vissvarīgākie gaisa pilieni 2018. gada jūlijā [Atjaunināts 7. jūlijā]

Pirmkārt, Kas ir Airdrop?

Airdrop ir gadījums, kad kriptogrāfijas valūtas radītāji bez maksas izplata savu žetonu vai monētu tā esošajiem īpašniekiem. Tas tiek uzskatīts gan par veidu, kā apbalvot citus atbalstītājus, gan par mārketinga stratēģiju, jo tā mērķis ir parasti iegūt lielāku ekspozīciju, ja viņu produkts ir jauns tirgū.

Ja jūs interesē bezmaksas monētu saņemšana, mūsu nākamais saraksts aptver vissvarīgākos gaisa pilienus, kas notiks jūlijā.

CPS monētu lidmašīna

The CPS monēta ir projekts, ko izstrādājusi CoinPayments sadarbībā ar Syscoin. CPS monēta būs pirmais marķieris, kas izdots Syscoin blokķēdē.

CoinPayments piedāvās 100 bezmaksas CPS monētas visiem jaunajiem un esošajiem kontiem viņu platformā. Lidojuma piliens beigsies 2018. gada 1. augustā. Monētu aptuvenā vērtība ir 10 eiro. CoinPayments filiāles saņems arī 25 CPS monētu novirzīšanas bonusu par katru jauno reģistrēšanos, ko norādījis jūsu konts. Papildus tam jūs par katru reģistrēšanos saņemsiet arī 25% no visām iekasētajām darījumu nodevām.

https://twitter.com/CoinPaymentsNET/status/1012388156010708992

Sakarā ar tās sadarbību ar Syscoin, bija arī atsevišķa CPS lidmašīna, kas 1. jūlijā tika izplatīta Syscoin īpašniekiem. Šajā datumā tika izveidots momentuzņēmums no visiem Syscoin makiem, kas saistīti ar aizstājvārdiem, un katram monētas īpašniekam tika piešķirti 6% no kopējā CPS monētu apjoma..

Cilpas LRN Airdrop 

Cilpas ir protokols, kas paredzēts “pasūtījumu saskaņošanai kā pakalpojumam” un sazinās starp vairākām blokķēdēm, izmantojot zvana darījumus un pasūtījumu saskaņošanu, lai atvieglotu tirdzniecību starp dažādiem bloku ķēdes tokeniem.

Loopring samazinās 60% no maksimālā LRN piedāvājuma visiem LRC īpašniekiem (nevis sākotnējiem marķieru pārdošanas dalībniekiem). Lidojums tiks veikts 3 datumos: 5. jūlijā, 5. septembrī un 5. novembrī.

Katrs lidojuma lauks sastāvēs no 20% no maksimālā LRN piedāvājuma, kas piešķirts viedajam līgumam par NEO (Airdrop viedais līgums), uz kuru var pretendēt LRC marķiera turētāji. Par katriem 100 piederošajiem LRC īpašniekam tiks piešķirti 2 LRN. LRN marķiera vērtība pašlaik ir USD 0,728180 USD.

Katram lidlaukam 5 dienu laikā pirms tā momentuzņēmumam tiks izvēlēts nejaušs bloks

gaisa piliens. Momentuzņēmums netiks paziņots pirms laika, bet viņi paziņos par bloku

numurs pēc tam.


Pirms momentuzņēmuma uzņemšanas dalībniekiem ir jāsaista savas NEO adreses. Saistošā informācija momentuzņēmumā tiek izmantota lidmašīnai. Vienkāršāks veids būtu visu LRC pārvietot uz vienu Ethereum adresi.

Plašāka informācija par adreses saistošu Vidējs.

Kapacitāte CAPP Airdrop 

Kapacitāte sāka savu lidošanas programmu 22. februārī, piedāvājot bonusa žetonus īpašniekiem, kuru makā bija vismaz 1000 CAPP žetonu. CAPP marķiera cena ir 0,016502 USD. Viņi arī piešķir lojāliem īpašniekiem prēmiju 4% apmērā no kopējās CAPP daļas. Bonusi tiks nosūtīti 12. jūlijā un 12. augustā (3% prēmija par šo mēnesi).

https://twitter.com/cappasity/status/966435971309989889

Lai piedalītos, vispirms jāizveido marķieru pārdošanas konts vietnē Kapacitāte, un ievietojiet savu ERC-20 maka adresi, kurā glabājat savus CAPP marķierus. Ja jūs uzaicināt citus pievienoties, izmantojot viņu Telegram Referral programmu, jūs saņemsiet 10 CAPP par katru reģistrēšanos, un parakstītais saņems arī 5 CAPP žetonus tikai par pieņemšanu.

Pundi X NPXS Airdrop 

Pundi X apbalvo visus atbilstošos žetonu īpašniekus, izmantojot dāvanu mehānismu, kas ilgs līdz 2021. gada janvārim. Tas nozīmē, ka viņi katru mēnesi lido žetonus. Plānots, ka momentuzņēmums jūlijam notiks 31. datumā. Dalībnieki saņems 7 316% no summas, kas viņiem bija momentuzņēmuma laikā. NPXS marķiera cena pašlaik ir 0,005296 USD. Jūsu PXS / NPXS marķieris makā, kas jums pieder privātajai atslēgai, nevis maki publiskās apmaiņas vietās.

Docademic MTC Airdrop 

Docademic katru mēnesi divu gadu laikā sadalīs 114 368 529 MTC starp saviem īpašniekiem. Maka konta momentuzņēmums tiks uzņemts 31. jūlijā pulksten 18:00:00 pēc GMT.

Katra dalībnieka saņemtā summa tiks balstīta uz to, cik viņiem pieder MTC, salīdzinot ar kopējo jau piešķirto MTC. MTC cena šobrīd ir USD 0,28412055. Tiem, kas vēlas piedalīties, žetoni ir jāglabā ar ERC-20 saderīgos makos, piemēram, MEW, Metamask vai aparatūras makos..

Aion Airdrop

Aion decembrī izlaida TRS (Token Release Schedule) līgumu, un kopš tā laika tā sāka savu bonusu piešķiršanas programmu saviem agrīnajiem ieguldītājiem. Viņu programma piedāvā ikmēneša gaisa pilienus, kas sastāv no 6,25% bonusa atkarībā no tā, cik īpašniekam ir AION žetonu. AION vērtība ir 1 USD.

Momentuzņēmums tiks uzņemts 12. jūlijā. Pasākums ir pieejams tikai tiem, kas piedalījās

AION marķiera izlaišanas grafikā.

Iepriekšēja izpēte

The Iepriekšējās meklēšanas projekts ir decentralizēta meklētājprogramma, kas atalgo lietotājus ar savu vietējo marķieri Presearch (PRE) par platformas izmantošanu un reklamēšanu. Izmantojot stratēģijas vietu, Presearch mērķis ir atlasīt biežākos tīmekļa meklēšanas lietotājus, lai tos savlaicīgi pieņemtu. Presearch (PRE), Ethereum ERC20 marķieri, var iegādāties, izmantojot BTC un ETH kriptovalūtas.

Bezmaksas Presearch žetonu iegūšana ir vienkārša un vienkārša. Klikšķis šo saiti reģistrēties vietnē. Jūs uzreiz saņemsiet 25 PRE žetonus. Lai iegūtu vairāk, veiciet meklēšanu paredzētajā lodziņā. Katru reizi, kad to darāt, jūs nopelnāt bezmaksas PRE žetonus. Lai saņemtu savus žetonus, jums jāpaliek aktīvam 60 dienas.

PCHAIN ​​Airdrop

PChain projekts apgalvo, ka tā ir pirmā daudzķēžu sistēma, kas visā pasaulē atbalsta Ethereum Virtual Machine (EVM), kas ļāva izveidot lielus scall dapps. PChain saviem kopienas locekļiem samazinās 326 000 PAI žetonus. Lai piedalītos tajā, rīkojieties šādi:

1. Noklikšķiniet šeit apmeklēt airdrop reģistrācijas lapu un reģistrēties.

2. Pārbaudiet savu e-pastu un piesakieties.

3. Pievienojieties šai telegrammu grupa un nosūtīt “Airdrop” kā ziņojumu.

4. Seko Twitter un retweet šo.

5. Sekojiet šeit vietnē Reddit.

6. Varat arī ieteikt saviem draugiem nopelnīt vairāk PAI žetonu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map