Viss, kas jums jāzina par Pundi X kriptovalūtu Iesācēju ceļvedis 2018. gadā

Pundi X (NPXS) ir salīdzinoši jauna kriptonauda, ​​kas lepojas ar vienu no visvairāk slavējamajiem mērķiem šajā konkrētajā sfērā – kriptovalūtas izmantošanas vienkāršošanu. Tā mērķis ir to darīt, nodrošinot lietotājiem vienkāršu preču un pakalpojumu iegādes veidu, izmantojot kriptovalūtu.

ūdens

Ievads

Decentralizētās platformas pamatā ir trīs savstarpēji spēlējamas tehnoloģijas: platforma Pundi X, tās mobilie maki un karšu norēķinu sistēma. Pundi X mērķis ir izplatīt dažādas PoS (tirdzniecības vietas) viedierīces mazumtirgotājiem, kuri pēc tam varēs pieņemt maksājumus Pundi X žetonu veidā. Klienti var vai nu maksāt par precēm, izmantojot kriptovalūtu, kas jau ir saglabāta seifā, vai arī iegādāties kriptonauda. Marķieriem būs arī liela nozīme, kvalificējot klientus dažādām atlaidēm, kā arī piegādājot gāzi darījumiem un reklāmām..

Uzņēmums to ir skaidri formulējis projektā baltā grāmata ka tā mērķis ir nostiprināties kā Walmart vai 7-Eleven no blokķēdēm. Pundi X arī apgalvo, ka viņu sistēma ir labāka nekā Bitcoin bankomātos. Pirmkārt, ierīces ir mazākas nekā Bitcoin bankomāti, un ar to saistītās izmaksas būs zemākas. Fakts, ka ierīces ir pārnēsājamas un ka tās piedāvā lielāku lietderību nekā Bitcoin bankomāti, arī noteikti ietekmēs.

Projekta komanda solīja nākamo trīs gadu laikā izplatīt vairāk nekā 100 000 ierīču, cerot, ka platforma kļūs par lielāko decentralizēto bezsaistes kriptonauda.

Jauno PoS ierīču izplatīšana notika Indonēzijā, kas ir lielākā Dienvidaustrumāzijas valsts. Komanda plāno paplašināt savus pakalpojumus citās Āzijas valstīs, piemēram, Taizemē un Malaizijā.

Katra PoS ierīce tiks savienota ar Ethereum un NEM blokķēdi, izmantojot komponentus, kurus sauc par XPlugins. Tas nozīmē, ka bloku ķēdes izstrādātāji no visas pasaules var izveidot savienojumu ar Pundi X tīkla ierīcēm un finanšu vietām.

PundiX

Mobilais maks

Mobilais maks ir daļa no tā, kāpēc Pundi X ir tik vienkārši lietojams. Šis konkrētais seifs nodrošina to, ka lietotājiem nav jāpārvalda savas publiskās un privātās atslēgas, kā tur ir tik daudz kriptovalūtu. Tā vietā lietotāji var izmantot paroļu sistēmu, kas ir diezgan līdzīga tai, kas parasti ir saistīta ar procedūrām, kas saistītas ar banku.

Viedkartes maksājums

Viedkarte ir vēl viens iemesls, kāpēc šī sistēma ir tik draudzīga lietotājam. Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc šī karte ir tik noderīga, ir fakts, ka to var izmantot, neprasot mobilo lietojumprogrammu. Tomēr tas var darboties kopā ar mobilo lietotni. Tas ļauj lietotājiem maksāt ar līdzekļiem no kriptogrāfijas makiem vai tradicionālajiem mobilajiem makiem.

Ar šīs viedkartes palīdzību Pundi X visiem nodrošina iespēju iegādāties produktus, izmantojot kriptovalūtu. Saskaņā ar dokumenta teikto: “Lielāko daļu kriptovalūtu var izmantot tikai citu kriptovalūtu iegādei (un tas) lielākajai daļai cilvēku samazina to nozīmi gandrīz līdz nullei.”

Platforma


Pundi X platforma sastāv no visa, sākot no programmatūras protokoliem līdz visām aparatūras ierīcēm, kas iesaistītas Pundi X ekosistēmas darbībā. Tie ietver visas PoS ierīces, kā arī visus iesaistītos SDK un API.

Žetons

Komanda

Pundi X vada a komanda kripto zinošu cilvēku no Šeņdžeņas, Ķīnas, Džakartas un Indonēzijas. Pētniecības un attīstības komanda pašlaik darbojas Šeņdžeņā, kurā strādā 14 darbinieki, un vadības un darbības komanda atrodas Džakartā un Indonēzijā.

Viens no vissvarīgākajiem vārdiem, kas saistīts ar projektu, ir Pundi X prezidenta padomnieka Constantin Papadimitriou vārds. Papadimitriou ir finanšu tehnoloģiju eksperts, kā arī divu Indonēzijas lielāko šāda veida uzņēmumu – Infinetworks un E2Pay – dibinātājs.

Citi vārdi, kas ietver vadības personālu, ir Pundi X izpilddirektors Zi Ban, Huang Pu, CTO / COO un Danny Lim Wei Xiang, finanšu direktors.

komanda

Tirgus analīze

Kopš izlaišanas Pundi X ir lēnām pieaudzis. Projekta seifs ir ģenerējis vairāk nekā 100 000 lejupielāžu, ko veikuši vairāk nekā 500 tirgotāji. Visinteresantākais fakts par šo projektu ir nevis tas, ka tā mērķis ir augt, bet gan tas, ka tas nodrošina visa kriptogrāfijas tirgus izaugsmi.

Pašlaik marķiera cena ir aptuveni USD 0,004378 atzīmei, kurai vajadzētu padarīt šo projektu par ļoti labu ilgtermiņa ieguldījumu, it īpaši tāpēc, ka arvien vairāk Indonēzijas mazumtirgotāju pieņems POS ierīces.

Saskaņā ar ceļvedis, Tiek pasludināts, ka 2018. gads ir ļoti nozīmīgs Pundi X, jo uzņēmuma mērķis ir dibināt jaunus birojus Londonā, kā arī Tokijā, Seulā, kā arī Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā..

Tirdzniecība NPXS

Pašlaik Pundi X var tirgot dažās populārākajās kriptogrāfijas biržās, piemēram, Binance, IDEX, Coinnest, MonētaBene, Hotbit, Vārti.io, un Tidex. Plašāka informācija ir pieejama sadaļā Tirgi CoinMarketCap.

Klātbūtne sociālajos medijos

Projekts ir pieejams visās lielākajās sociālo mediju un video koplietošanas platformās, piemēram, Facebook, Twitter, Saistīts, Reddit, Telegramma, un YouTube. Lai iegūtu vispārīgāku informāciju par projektu, lietotāji var pārbaudīt oficiālo FAQ sadaļa.

Secinājums

Pundi X, bez šaubām, ir ļoti daudzsološs projekts, kas ļoti labi var kļūt par vienu no lielākajiem bezsaistes kriptovalūtu pārdošanas tīkliem pasaulē. Uzdevums, ko Pundi X izvēlējies, ir tas, ka kriptonauda tiek nedaudz tuvināta ikdienas cilvēkiem, ir slavējams un ambiciozs.

Ja jūs joprojām neesat pārliecināts par projekta potenciālu, tad varētu būt vērts ieskatīties partnerībās, kuras uzņēmumam izdevies nodrošināt. Dažas no vissvarīgākajām sadarbībām ir ar NEM, E2Pay.co.id, fintech Indonēzija, Xpos konsorcijs, Achain, Aditus, LoyalCoin, SFA, Paturīgi, un ZVAIGZNE. Šie ir ļoti labi piemēri tam, kā uzņēmuma mērķis ir palielināt iesaistīšanās un adopcijas līmeni ar trešo personu iemaksām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map