Uzlabojiet savu anonimitāti kriptovalūtu tirgū, izmantojot BitMix

Mēs ar kriptovalūtām nodarbojāmies ilgu laiku. Lai gan daudzi no mums zina, ka digitālās valūtas ir ļoti noderīgas, daži lietotāji uzskata, ka tās ir arī anonīmas. Tomēr tas ir ļoti nepareizs indivīdu jēdziens.

Virtuālās valūtas nav anonīmas. Patiešām, biržas, valdības, hakeri un zagļi var iegūt jūsu informāciju, strādājot ar digitālajiem aktīviem. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai telpā būtu labākas anonimitātes pazīmes.

BitMix ir viens no risinājumiem, kuru mērķis ir nodrošināt kriptogrāfijas lietotājiem nepieciešamo privātumu, lai veiktu pārskaitījumus un rīkotos ar saviem līdzekļiem tirgū.

Kriptovalūtu tirgus anonimitātes problēmas

Kā minēts iepriekš, daudzi lietotāji uzskata, ka digitālo aktīvu apstrādi var veikt anonīmi. Tomēr dažādas noziedzīgas grupas varēja iegūt vērtīgus un privātus datus no lietotājiem, ļaujot viņiem uzzināt, kurš ir jūsu galvenais Bitcoin (BTC) vai Litecoin (LTC) maks..

Biržas vāc datus no lietotājiem, piemēram, adreses, vārdus, IP, lokalizāciju, fiskālo informāciju un citu informāciju. Tāpēc apmaiņa var ne tikai atklāt lietotāju līdzekļus – ja viņi tos glabā karstos makos -, bet arī privātus datus.

Šo privāto informāciju var iegūt un izmantot, lai mērķētu uz upuriem, kurus vēlāk var uzlauzt, uzbrukt vai apdraudēt. Ja tas notiks, šis lietotājs noteikti saprastu, ka virtuālās valūtas nebija anonīmas.

Turklāt valdības ir sazinājušās ar tādiem uzņēmumiem kā Chainalysis, kas veic blokķēdes analīzi, lai atklātu noziedzniekus. Lai gan tas var būt ļoti noderīgi nelegālo tirgotāju notveršanai, to izmanto arī normālu tirgotāju izmeklēšanai.

Anonimitātes palielināšana, izmantojot BitMix

BitMix, viens no visvairāk populāri un izmantoti Bitcoin maisītāji kriptovalūtu tirgū ir ļoti labs šīs problēmas risinājums. BitMix aizsargā kriptogrāfijas lietotājus, lai viņi rūpētos par viņu privātumu. Tas samazinātu izredzes nokļūt hakeru uzbrukumā.

Patiešām, uzbrucēji nesaņemtu jūsu privāto informāciju, kad jūs iegādājaties maltīti, izmantojot virtuālās valūtas. Visa informācija par jums piederošajiem pārskaitījumiem un naudas līdzekļiem tiek glabāta publiskajos blokķēdēs.

BitMix ir ļoti viegli lietojams pakalpojums, kas piedāvā risinājumus tiem, kuriem, izmantojot digitālos līdzekļus, ir jāuzlabo privātums. BitMix piedāvā atbalstu daudzās valodās, lai neizslēgtu nevienu personu no jebkura reģiona.

Pašlaik atbalstītās valodas ir šādas: angļu, krievu, hindi, portugāļu, ķīniešu, korejiešu, indonēziešu, vācu, holandiešu un poļu. Nākotnē BitMix var pievienot jaunas valodas.

Lai gan Bitcoin ir vispopulārākā kriptovalūta tirgū, BitMix ņem vērā, ka ir citu virtuālo valūtu lietotāji, kuri vēlas, lai viņu privātie dati tiktu aizsargāti. Tāpēc viņi piedāvā atbalstu Bitcoin, Dash (DASH) un Litecoin (LTC).

Ir arī vērts pieminēt, ka BitMix piedāvā atbalstu Clearnet, Tor un NoJS (bez JavaScript). Tas ir īpaši noderīgi visgrūtākajiem un izsmalcinātākajiem lietotājiem, kuri strādā ar plašu platformu klāstu.


Šobrīd minimālā sajaukšanas summa ir 0,005 BTC vai 0,015 LTC, kuru vērtība šobrīd ir attiecīgi 46 USD un 1,04 USD. Tas nozīmē, ka lietotājiem nav jāpārvalda liels daudzums virtuālo valūtu, taču, nosūtot tikai dažus dolārus, viņi jau var aizsargāt savus datus un privātumu.

Kļūst vēl anonīmāks

BitMix Bitcoin blenderis ir pakalpojums, kas kosmosā darbojas ar visaugstākajiem standartiem. Tāpēc visi pārskaitījumi tiek apstrādāti uzreiz, un monētas tiks saņemtas pēc adreses, kuru izvēlējāties pēc tīkla apstiprinājuma. Saņēmējs saņems pilnībā iztīrītus līdzekļus, izvairoties no hakeru vai noziedznieku mērķa.

Lai vēl vairāk aizsargātu privātumu un kriptogrāfijas lietotājiem piedāvātu mūsdienīgu anonimitāti, BitMix izmanto cietā diska šifrēšanu un nekad neglabā žurnālus. Visi ieraksti tiek noņemti pēc 72 stundām vai uzreiz ar pieprasījumu pasūtījuma lapā.

Lietotāji varēs arī izvēlēties samaksāto maksu, lai samazinātu iespēju uzbrucējiem atklāt veiktos pārskaitījumus. Ja uzbrucējs zina pakalpojuma maksu, viņš var viegli analizēt blokķēdi un iegūt precīzu lietotāja pārskaitīto summu.

Indivīdi, kas izmanto BitMix Bitcoin maisītāju, arī iegūs unikālu kodu, kas ļautu viņiem nekad nesaņemt nevienu no iepriekšējām monētām, kuras viņi nosūtījuši rezervēm. Tas nodrošinātu, ka lietotāji, rīkojoties ar saviem līdzekļiem, kriptovalūtu tirgū paliks pilnīgi anonīmi.

Cītīgākiem tirgotājiem un privātpersonām izlases veida izvēle būs labs rīks. Patiešām, vienkārši nosūtot 0,1 BTC vai 1 LTC, lietotājiem vienkārši būs iespēja saņemt vairāk nekā vienu darījumu uz galamērķa adresi. Tas ir ļoti noderīgi, lai aizsargātu lietotāju anonimitāti un privātumu, jo tas padara blokķēdes analizatorus daudz grūtāk saprast, kā rīkojas darījumi.

Šis Bitcoin sajaukšanas pakalpojums nodrošinās arī manuālos un automātiskās iestatīšanas iestatījumus. Tas palīdzēs jums sasniegt maksimālu sniegumu, vienlaikus sajaucot savus līdzekļus. Papildus tam šis Bitcoin mikseris piedāvās arī partneru programmu, kurā viņi klientiem nodrošina tūlītējas izmaksas par katru darījumu, ko veic uzaicināts lietotājs.

Visas BitMix ģenerētās adreses tiek digitāli apstiprinātas, ka uzņēmuma serveris tās patiešām un nejauši ģenerē.

Visbeidzot, un kriptogrāfijas projektiem, kas apstrādā klientu līdzekļus, tie nodrošina API, kas ļauj lietotājiem ļoti viegli iztīrīt monētas, aizsargāt savus privātos datus un palikt anonīmiem, vienlaikus izmantojot savus iecienītos digitālos aktīvus..

Secinājums

Šajā rakstā mēs esam dalījušies ar jums, kas ir galvenie ieguvumi, izmantojot piedāvātos risinājumus BitMix un kā tie var būt ļoti noderīgi, lai uzlabotu anonimitāti kriptogrāfijas tirgū.

Apstrādājot savus līdzekļus ar šo Bitcoin blenderi, jūs noteikti būsiet pārliecināts, ka līdzekļi, ar kuriem jūs darāt, ir privāti. Turklāt, veicot darījumus, jūs zināt, ka jūsu privātie dati ir aizsargāti pret hakeriem vai noziedzniekiem.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par šo Bitcoin sajaukšanas pakalpojumu, varat apmeklēt uzņēmuma oficiālo vietni:

Galvenais: https://bitmix.biz/lv

NoJS: https://bitmix.biz/en/nojs

TOR (ieteicams): http://bitmixbizymuphkc.onion

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map