Top 6 visinteresantākie NEO projekti

NEO projekts nesen ir izraisījis diezgan lielu apjukumu, it īpaši tāpēc, ka tas ir atzīts par vienu no lielākajiem Ethereum konkurentiem. Arī investori no visas pasaules ir izrādījuši lielu interesi par daudziem šajā platformā izstrādātajiem projektiem.

Mūsu rakstā mēs aplūkosim 6 no daudzsološākajiem projektiem, kas izstrādāti NEO platformā.

  1. Ontoloģija

Ontoloģija ir publiska platforma, kas paredzēta daudzu blokķēžu vai tradicionālu IT projektu atbalstam. Tas ievieš protokolu kopumu, kas ļauj izmantot dažādas funkcijas. Visbūtiskākie šādu funkciju piemēri ir digitālo identitāšu autentificēšana, dažādu darbību autorizācija un datu apmaiņa.

Ontoloģijas platformas galvenais mērķis ir izveidot “uzticības ekosistēmu”, kas ļauj tās lietotājiem attīstīt uzņēmējdarbību.

Ontoloģija ir pulcējusi lielu un talantīgu komandu ar lielu kripto pieredzi un zināšanām. Projektam ir daudz kopīga ar NEO. Piemēram, abiem projektiem ir kopīgs dibinātājs – Ķīnas tehnoloģiju attīstības uzņēmums Onchain. Da Hong Fei, NEO līdzdibinātājs, ir arī Onchain izpilddirektors. Juns Dži, vēl viens no Onchain līdzdibinātājiem, ir arī viens no Ontology dibinātājiem.

Pēc tam, kad Ontology 2018. gada martā pabeidza savu lidmašīnu, kur bez maksas izplatīja 20 miljonus žetonu, marķiera cena ir strauji palielinājusies līdz ar vispārējo projekta publicitāti.

Ontoloģijai ir vērienīgs ceļvedis, un līdz šim tā ir sasniegusi pagrieziena punktu pēc pagrieziena samērā strauji. Ar spēcīgu komandu, kas atbalsta šo projektu, Onchain un NEO kopienas atbalstu, kā arī ievērojamu partneru sarakstu, Ontology pašlaik ir uz skaidras veiksmes trajektorijas.

2. Ontoloģija

Gan NEO, gan ontoloģijā ir partneris lai izveidotu atvērtu starpķēžu platformu, kas derētu nākamās paaudzes interneta nākotnei. Šie divi bloku ķēdes tīkli un projekti strādās kopā, lai izmantotu savietojamības protokolus. Tādā veidā NEO koncentrēsies uz protokola un komponentu izstrādi, savukārt Ontoloģija – uz nākotni balstītu decentralizētu identitātes ietvaru.. 

Par to komentēja Ontoloģijas dibinātājs Li Juns:

“Veidojot atvērtu un globālu ķēžu sistēmu, NEO un Ontology veicinās vērtību apmaiņu starp ķēdēm, kā arī biznesa sadarbību, lai izveidotu pamatu infrastruktūru nākamās paaudzes internetam.”

Viņš arī pieminēja, ka viņi uzlabotu savu tehnoloģiju un sabiedrību, lai sniegtu reālus lietojumus blokķēdes tehnoloģijai. 

Ontoloģija (ONT) ir 25. lielākā kriptonauda tirgū, un pašlaik tā tiek tirgota ļoti tuvu 20. lielākajai NEO. Katru ONT monētu var iegādāties par 0,76 USD, un tās tirgus kapitalizācija ir 405 miljoni USD.

  1. NASH – (bijusī NEX birža)

Šis ir projekts, kas izraisījis lielu satraukumu NEO kopienā. The NEX apmaiņu izveidoja Ciānas pilsētas (CoZ) komanda ne tikai vienkāršu pirkšanas-pārdošanas darījumu, bet arī sarežģītāku darījumu apstrādei.


Šīs platformas galvenais mērķis ir apvienot centralizētās apmaiņas ātrumu un vispārējās ērtības ar decentralizēto nodrošināto augstāko drošību..

Biržā ir iekļauts ārpus ķēdes atbilstošs dzinējs. Izmantojot šo modeli, pasūtījumi tiks parakstīti un nosūtīti no dažādām lietotāju adresēm, saskaņoti un pēc tam parakstīti ārpus ķēdes. Pēc tam pasūtījums tiks atgriezts kontos ar blokķēdes palīdzību. Tas ļauj NEX sasniegt ātrumu, kāds ir centralizētajai apmaiņai, vienlaikus saglabājot arī decentralizēta lietotāja konta modeli.

NEX apzinās iespējamos interešu konfliktus, kas var rasties ārpus ķēdes veiktiem darījumiem. Lai no tā izvairītos, visas spēles ārpus ķēdes darbosies saskaņā ar publiski izsekojamu algoritmu. Tas ļauj ikvienam pārbaudīt, vai apmaiņa tiek izmantota godīgi.

NEX

Lai gan mēs esam rakstījuši par NEX, kriptovalūtas maiņa ir tagad sauca Nešas apmaiņa. Šo platformu dibināja Fabio Kanesins, un tās mērķis bija piedāvāt sadalītu finansējumu masu auditorijai. 

Uzņēmums uzskata, ka viņu mērķi var sasniegt, piedāvājot drošu un lietotājam draudzīgu kriptogrāfijas pieredzi. 

Neskatoties uz to, ka NEX tika nomainīts uz Nash, ar šo projektu saistīto digitālo aktīvu joprojām sauc par NEX. Viņu jaunā logotipa dizaina mērķis bija parādīt “kustību, ātrumu un arī pieejamību”. 

Šis zīmola maiņas nosaukums notika 2019. gada sākumā, un tas tika informēts, izmantojot uzņēmuma publicēto ceturkšņa pārskatu. 

Canesin paskaidroja, ka apmaiņā būs arī “pilnīgi ar brīvības atņemšanu nesaistīta” sistēma, kas izmanto nulles zināšanu pierādījumus, lai pārvaldītu lietotāja atslēgas, bez nepieciešamības zinot pašas atslēgas. Tajā pašā laikā birža ir ieviesusi arī pārrobežu tirdzniecību, kas lietotājiem ļautu ātri un viegli apmainīties ar dažādiem digitālajiem aktīviem. 

Dažas no Nash piedāvātajām digitālajām valūtām ietver Ethereum (ETH), NEO un USD monētu (USDC). Turklāt tirdzniecības pāri būs dažādos tirgos, piemēram, NEO, GAS, Ethereum Classic (ETC), USDC, Basic Attention Token (BAT), OmiseGO (OMG), 0x (ZRX), PHX, NOS, AVA, GUARD un arī LX, cita starpā. 

Šīs platformas mērķis ir izveidot sistēmu, kas spētu apstrādāt visu tirdzniecības apjomu, cik vien iespējams, un sniegtu lietotājiem priekšrocības, ko sniedz “pierādāmi taisnīgs” saskaņošanas dzinējs. 

  1. DeepBrain

DeepBrain ķēde ir decentralizēta neironu platforma, kas tika uzbūvēta virs NEO blokķēdes. Tās galvenais mērķis ir piegādāt AI skaitļošanas jaudu AI uzņēmumiem.

Projekta dokumentā precīzi aprakstīts, ka platformas mērķis ir mākslīgā intelekta produktiem piedāvāt “zemu izmaksu, privātu, elastīgu, drošu un decentralizētu mākslīgā intelekta skaitļošanas platformu”.

AI

Mūsdienu AI uzņēmumiem ir “jāmāca” savi datori, lai apstrādātu to, kā viņi veic nervu tīkla aprēķinus. Šī ir darbietilpīga procedūra, kas prasa daudz laika un resursu, lai izveidotu nepieciešamos izlūkošanas algoritmus.

DeepBrain ievērojami samazina šīs skaitļošanas izmaksas. Izmantojot platformas unikālo uzņēmējdarbības modeli, katrs mezgls saņem 70% no ienākumiem no ieguves un 30% no maksām, ko maksā uzņēmumi, kas vēlas apmācīt AI datorus..

Viņi plāno izveidot “decentralizētu neironu tīklu”, kur skaitļošanas izdevumus, kas tiek iekasēti par algoritmu testēšanu, sadala tīkla mezgli..

Papildus AI sistēmu izstrādei nepieciešamās skaitļošanas jaudas dalīšanai DBC platforma darbosies arī kā droša, decentralizēta tirdzniecības vide. Ikvienam būs atļauts pirkt un pārdot datus savā tirgū, kas nodrošina stabilu drošību.

Dziļi

Dažu pēdējo mēnešu laikā DeepBrain ķēdē ir bijis ievērojams progress. Firma izlaida ziņojumu, kurā viņi informēja, ka ir izstrādājuši API saistošu e-pasta adresi kalnračiem, kas iznomā viņu mašīnas. 

Turklāt kopienas locekļi no Ķīnas, kas piedalījās DBChain testēšanā, ir snieguši ļoti noderīgas atsauksmes, kuras var izmantot, lai uzlabotu visu tīklu. 

Papildus tam viņi ir izveidojuši Ķīnas AI izstrādātāju kopienas forumu, kurā AI izstrādātāji var ievietot savus rakstus un apspriest pašreizējo tīkla attīstību. Forums ir www.dbctalk.org. Viņi ir arī parakstījuši dažādus līgumus ar citiem tīkliem un uzņēmumiem. 

Attiecībā uz DeepBrain galveno tīklu viņi informēja, ka ir ieviesuši dažādus drošības ielāpus. Arī miets un demokrātija ir uzlabota. Tagad par to ir izveidota atlīdzība un izmaksas ieinteresētajām personām. Pēc tam, kad sesija ir pabeigta, atlīdzība tiek aprēķināta pēc iepriekš noteiktā periodā izveidoto bloku savlaicīguma. 

Par demokrātijas atjauninājumiem DeepBrain Chain komanda informēja, ka tā būs tīkla decentralizācijas galvenā iezīme. 

Pirmais solis nāk ar priekšlikumu. Lai to izveidotu, ierosinātājs nosūta līdzekļus saņēmēja kontā, un tajā var būt iekļauts “set_code”, kas uzlabotu izpildlaiku. Tad notiks referendums, kas ļaus priekšlikumam iegūt balsis. 

  1. QLC ķēde

QLC ķēde (agrāk Qlink) mērķis ir būt pasaulē pirmajai izplatīto telekomunikāciju platformai. Platformas mērķis ir izveidot sistēmas, kas ļauj QLC tīkla lietotājiem kļūt par decentralizētu telekomunikāciju grupu.

QLC

QLC lietotājiem piedāvā iespēju neizīrēto joslas platumu “izīrēt” citiem platformas vienaudžiem. Apmaiņā pret joslas platuma piedāvāšanu šie pārdevēji tiks apbalvoti ar QLC žetoniem.

QLC saviem lietotājiem nodrošina četrus galvenos pakalpojumus: Wi-Fi koplietošanu, piekļuvi mobilajiem datiem, satura koplietošanu un uzņēmumu starp vienotiem īsziņu pakalpojumu. Lai to iespējotu, QLC izmantos mobilo un darbvirsmas lietotni. Ar mobilās lietotnes palīdzību lietotāji var piekļūt mobilajiem datiem un tīmekļa lapām, izmantojot Wi-Fi savienojumus.

QLC darbvirsmas lietotne piedāvā būtībā tādas pašas funkcijas kā mobilā lietotne. Turklāt darbvirsmas lietotne ļauj lietotājiem iegādāties neizmantotas uzņēmuma starp uzņēmumiem (E2P) īsziņas, kuras pēc tam var izmantot satura izsniegšanai, izmantojot QLC.

Pagaidām nav neviena uzņēmuma, kas mēģinātu darīt tās pašas lietas kā QLC, padarot tos par pionieriem veltītajā jomā. QLC platforma paver durvis pilnīgi jaunam tirgum, kas padara Wi-Fi pieejamāku, lētāku un daudz prasmīgāku nekā pašlaik pieejamais..

QLC2

QLC ķēde ir nesen apstiprināts 23 kļūdas no veltes. Tajā pašā laikā viņi ir izlaiduši arī otro jūlija ziņojumu reizi divos mēnešos, kurā viņi informē par QDEX Confidant aparatūras beta testēšanas attīstību un daudziem Q-Wallet atjauninājumiem.. 

Confidant ir aparatūra, kas koncentrējas uz privātumu un kas ļauj lietotājiem mitināt privātos tērzēšanas tīklus un mākoņa krātuvi. Turklāt QLC Chain nesen veica beta testēšanu e-pasta platformai, kuru viņi pašlaik izstrādā. 

Kā viņi informēti, Confidant bug bounty programma beidzās ar 37 kļūdām, kuras iesniedza četri dalībnieki. Paredzams, ka prēmijas dalībnieki saņems 70 000 QLC, kas tiks sadalīti starp prēmijas dalībniekiem. 

Kas attiecas uz Q-Wallet, viņi tagad piedāvā ārpusbiržas tirdzniecības funkcionalitāti. Papildus tam viņi vēlas padarīt kriptovalūtas un žetonus viegli nopērkamus un pārdodamus par fiat valūtām, ļaut lietotājiem likt QLC žetonus un uzlabot telekomunikāciju pakalpojumu pieredzi. 

QLC ķēde arī aicina 50 dalībniekus beta testēt savas QDEX lietojumprogrammas un to, kā šīs lietotnes pašlaik darbojas. 

Pašlaik QLC ir 441 lielākā kriptonauda tirgū ar 3,8 miljonu ASV dolāru vērtību un vienas monētas cenu 0,0162 USD. 

  1. Zeepin

Zeepin ir pielāgojama platforma, kas vērsta uz radošo darbu decentralizāciju un aizsardzību. Īsāk sakot, Zeepin galvenā misija ir dot iespēju māksliniekiem, rakstniekiem un dizaineriem nodrošināt viņu darbu. Tas arī dod lietotājiem iespējas atrast vietas, kur spēlēt, piesaistīt jaunus talantus un izveidot kopuzņēmumus.

Zeepin2

Dibinātājam un izpilddirektoram Zhu Fei ir vairāk nekā 15 gadu pieredze radošajā industrijā, un viņš ir bijis aktīvs ieguldītājs daudzos jaunizveidotos uzņēmumos.

Pašreizējie radošo darbu aizsardzības procesi ir sarežģīti un sarežģīti. Bieži ir grūti atrast, kas aizsargā mākslas darbu un gandrīz neiespējami pierādīt, ka šis gabals ir oriģināls un nemaz nav modificēts.

Izmantojot Zeepin, lietotājiem būs iespēja saglabāt darbu blokķēdē un saņemt “Autortiesību plusi”, no kuriem viņi pēc tam varēs piešķirt “Autorizācijas plusi”, kas secīgi ļaus viņu darbu viegli piegādāt organizētā veidā. Tas novērsīs risku, ka viņu darbs tiks mainīts vai izmantots neatļautā veidā.

Zeepin arī ļaus integrēt trešo pušu finanšu iestādes, lai autors / autors automātiski maksātu par zemām izmaksām.

Zeepin

Pēc Zeepina teiktā mērķis ir pilnībā koncentrēties uz “nepabeigto solījumu piegādāt ZeeSeries dApp un iespēju kultūras un radošajām nozarēm atspoguļot sākotnējo apņemšanos visiem”. 

Papildus tam viņi informēja, ka pēdējo pusotra gada laikā viņi ir strādājuši ar CryptoGalaxy, lai izmēģinātu un pārbaudītu jaunas lietas. CryptoGalaxy ir viena no pirmajām virtuālajām spēlēm, kuru pamatā ir blockchain tehnoloģija. 

Turklāt Zeepin strādās pie dažādu projektu reklamēšanas, lai sasniegtu jaunus potenciālos lietotājus, radītājus un dizainerus, kuri vēlas atbalstīt Zeepin attīstību.

      6. Sarkanais pulss Fēnikss

Šis ir vēl viens projekts, kura pamatā bija NEO tīkls un kura mērķis bija apkopot un analizēt pakalpojumus, kas veidoti virs NEO blokķēdes. Tāpat kā daudzi citi projekti, lielākā daļa lietotāju un firmu nāk no Ķīnas tirgus. 

Red Pulse ir pazīstams kā pirmais sākotnējais monētu piedāvājums (ICO), kura pamatā bija NEO blokķēde. Firma atrodas Honkongā, un tā sāka darbu pie projekta 2015. gadā. Pēc dažu gadu attīstības NEO tīklā tika palaists Red Pulse. Mērķis ir aptvert visus tirgus notikumus Ķīnas tirgos, ieskaitot uzņēmumus, nozares un visu valsts ekonomiku.

Ar šo projektu ir paredzēts piedāvāt visus nepieciešamos finanšu un ekonomiskos datus par Ķīnas tirgu. Paredzams, ka tas kļūs par risinājumu daudziem investoriem, kuri cenšas investēt šajā augošajā ekonomikā. 

Red Pulse izmantoja digitālo aktīvu RPX, kas darbināja projektu virs NEO tīkla. Tomēr lietas mainījās šim projektam, kas pārtapa par Red Pulse Phoenix. Jaunā Phoenix platforma ir “nākamā sarkanā pulsa attīstība, radot revolucionāru jaunu infrastruktūru un uzlabotus marķierus”. Šo jauno monētu tagad sauc par PHX. 

ziņots pēc atzītās kriptovalūtas apmaiņas Binance jaunais PHX marķieris no NEP5 pārcēlās uz BEP2, saucot sevi par PHB. Birža tika mainīta, lai attēlotu jauno monētu, kuras pamatā ir Binance Chain, jauns blokķēdes tīkls, kas ļauj uzņēmumiem un privātpersonām izvietot savus projektus un digitālos līdzekļus. 

Jaunie tirdzniecības pāri Binance biržā ietver PHB / BNB, PHB / BTC, PHB / USDC un PHB / PAX. Saskaņā ar CoinMarketCap teikto, PHB tiek tirgots kā 372 lielākais kripto, kura tirgus kapitalizācija ir 5,25 miljoni ASV dolāru un monētas cena 0,00633 USD. 

Šie ir 6 interesantākie projekti, kas ir vai bija balstīti uz NEO platformu. NEO šobrīd strādā, lai palaistu savu NEO 3.0 blokķēdes tīklu ar daudziem dažādiem uzlabojumiem savā darbībā. Galvenais nolūks ir padarīt NEO blokķēdes tīklu gatavu lietošanai komercuzņēmumiem, iestādēm, valdībām un organizācijām. 

Ja vēlaties uzzināt vairāk par NEO, varat izlasīt mūsu iesācēju ceļvedi par NEO.

Jūs varat iegādāties NEO no Binance apmaiņa, viena no labākajām kriptovalūtu biržām 2019. gadā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map