Top 6 labākie IOTA maki 2019. gadā Lieliski iOS un Android IOTA maki

Svarīgi būs atrast drošāko seifu IOTA monētām. Pareizais maks var aizsargāt jūsu ieguldījumu, pasargāt no uzlaušanas un dot iespēju izmantot žetonus, kā vēlaties. Šajā ceļvedī ir parādīti labākie IOTA maki, kurus varat izmantot, lai aizsargātu savus MIOTA līdzekļus.

attēls2

Avots: trinity.iota.org

Trīsvienība

IOTA maka vietne: https://trinity.iota.org/

IOTA maka tips: Darbvirsma

Lietošanas ērtums: Viegli

Droši: Ļoti droši

Izmaksas: Bezmaksas

Trinity, kuru izveidoja IOTA komanda, ir oficiālais IOTA tīkla darbvirsmas maks. Ir svarīgi saprast, ka Trīsvienība atbalsta tikai MIOTA monētas. Tāpēc tas nav daudzvalūtu maks. Pat ja tā ir, Trinity ir diezgan draudzīga lietotājam un dod lietotājiem iespēju nosūtīt, saņemt un uzglabāt savus aktīvus. Lai nosūtītu MIOTA, lietotājiem jānorāda tikai pareiza adrese un summa. Galvenajā lapā viņi var apskatīt darījumu vēsturi, kā arī cenu tendenču diagrammu. Ikviens var pārbaudīt vērtību pārus dažādām kriptovalūtām, piemēram, BTC, ETH, USD un EUR.

Izmantojot Trinity maku, lietotāji var izveidot vairāk nekā vienu kontu. Tomēr katram izveidotajam kontam ir jābūt unikālam 18 rakstzīmju “sākumam”, kas kalpo kā viņu līdzekļu galvenā atslēga. Sēklas izveidošana ir vienkārša, jo lietotāji var personīgi izvēlēties dažas rakstzīmes nejauši. Ieteicams arī izveidot sēklas dublējumu, to kopējot vai izdrukājot. Svarīgi ir tas, ka Trinity seifs kā papildu drošības slānis ietver divu faktoru autentifikāciju (2FA).

Vēl viena lieta, kas jāatzīmē par Trinity maku, ir tā spēja atbalstīt vairākas valodas. Ir iespējams arī pielāgot to dažādām tēmām un izmantot vienkāršā vai papildu režīmā. Atbalstītās operētājsistēmas ir: Windows, Mac un Linux, bet arī Android un iOS, izmantojot TestFlight.

attēls1 2

Avots: medium.com

NELIUM maks

IOTA maka vietne: https://www.nelium.io/

IOTA maka tips: Mobilais

Lietošanas ērtums: Viegli

Droši: Droši

Izmaksas: Bezmaksas

Nelium neapšaubāmi ir IOTA labākais mobilais maks. Izveidots no oriģinālā IOTA seifa, Nelium cenšas uzsākt bezriska pieeju tirdzniecībai. Lai gan tradicionālais maks bija saistīts ar daudziem soļiem, piemēram, jaunas adreses un tirdzniecības mezglu izveidošanu, Nēlijs ir vienkāršs un darījuma veikšanai nepieciešama tikai summa un adrese..

Turklāt Nelium ir unikāla iezīme, kas glabā adreses lietotāja adrešu grāmatā, kur tām var piekļūt katru dienu. Tā kā lietotne var piekļūt lietotāja tālruņu grāmatai, tā nodrošina automatizētu veidu, kā saglabāt vairākas adreses. Lai gan tradicionālajiem IOTA seifiem bija nepieciešama manuāla pārvaldība, Nelium ļauj ērti sekot, automātiski izveidojot savienojumu ar dažādiem lietotājiem.

Lai nodrošinātu maksimālu lietotāju līdzekļu drošību, sēklas paliek seifā un nekad nenonāk nevienā citā serverī. Turklāt lietotājiem ir atļauts dublēt sēklas vairākos veidos, ieskaitot USB atmiņu vai papīra maku. Dažādu veidu IOTA mezglu uzturēšana palīdz izstrādātājiem padarīt tirdzniecības procesu efektīvāku. Līdz brīdim, kad viņi atbrīvo oficiālo maku, viņi plāno iekļaut 15 IOTA mezglus, kuriem katram ir 20 GB RAM. Tas ļaus lietotājiem izvairīties no mezgla iestatīšanas procesa.

Ievērojams Nelium seifa ierobežojums ir tas, ka tas atbalsta tikai darījumus starp Nelium makiem. Piemēram, lietotāji var nosūtīt tikai no viena Nelium maka uz citu. Izstrādātāji pieņēma šo funkciju, lai palīdzētu viņiem pārvaldīt vienmērīgu un efektīvu tirdzniecības procesu atbilstoši to mezglu pārvaldībai. Pat Beta stadijā seifs Nelium ir pieejams gan iOS, gan Android ierīcēm.

attēls3

Avots: iotaprice.com

GUI IOTA maki

IOTA maka vietne: https://iotasupport.com/gui-download.shtml

IOTA maka tips: Mobilais

Lietošanas ērtums: Viegli

Droši: vidēja

Izmaksas: Bezmaksas

GUI IOTA seifs pievienojas IOTA labāko seifu sarakstam. Tas labi darbojas ar IOTA lietotājam draudzīgo saskarni, lai lietotāji varētu ātri un droši piekļūt savām IOTA saimniecībām.

Seifs ir lieliski piemērots iesācējiem intuitīvā lietotāja interfeisa dēļ, kas ir gan ātrs, gan vienkāršs. Turklāt, lejupielādējot seifu, lietotājiem ir iespēja izvēlēties, vai palaist gaismas mezglu vai pilnu mezglu. Iesācējiem ieteicams izvēlēties gaismas mezglu, jo tas viņiem dod iespēju izmantot IOTA bez vajadzības izmantot statisku IP.

Turklāt GUI Light Wallet ir aprīkots ar vienkāršu, vienkāršu saskarni, kurā ērti orientēties pat iesācējiem. Seifs darbojas operētājsistēmās Linux, Windows un Mac, padarot to par vienu no labākajiem Windows IOTA makiem. Drošības līmenis ir visaugstākais, ņemot vērā, ka lietotājs vienmēr saglabā privāto atslēgu. Lai nodrošinātu, ka viņiem ir maksimāla līdzekļu drošība, GUI seifa lietotājiem jāievieš sekojošais:

  • Nekad nedalieties ar atveseļošanās sēklām nevienam: sēkla pieder jums, un nevienam to nav iemesla dēļ.
  • Nekad neveidojiet atkopšanas sākumu trešās puses vietnē: trešo pušu vietnes ir neaizsargātas, un ēnaini cilvēki internetā var viegli apdraudēt jūsu kontu.
  • Uzrakstiet sēklas uz papīra un glabājiet to drošībā: uz papīra bāzes sēklas nav datoru hakeriem sasniedzamā vietā.

Kopumā GUI seifs ir drošs. Tomēr cilvēku kļūdas var apdraudēt tās drošību. Lietotājiem ieteicams ievērot drošu interneta praksi, lai nodrošinātu, ka viņu līdzekļi paliek droši.

attēls4

Avots: Coindoo.com

GUARDA IOTA maki

IOTA maka vietne: https://guarda.co/

IOTA maka tips: Mobilais, vairāku valūtu

Lietošanas ērtums: Viegli

Droši: Vidējs

Izmaksas: Bezmaksas

Guarda ir viena no ierīcēm, kas bija pionieris daudzvalūtu maku izgudrošanā. Tas atbalsta lielāko daļu galveno kriptovalūtu un žetonu, piemēram, Bitcoin, Ether un tā ERC20 žetonus, kā arī citus vairākus altkīnus. Seifs nav drošs un uzticams, taču ir vienlīdz labi saderīgs, kas padara to par vienu no IOTA labākajiem makiem, īpaši Android lietotājiem.

Seifa lietotājiem ir visaugstākā drošība, viņiem tiek dota iespēja saglabāt personisko informāciju, seifa datus un privātās atslēgas. Kamēr privātās atslēgas paliek ierīces drošajā atmiņā, tā tiek nekavējoties izdzēsta, ja lietotājs atsakās no seifa. Kopumā Guarda seifs ļauj lietotājiem pārvietot savus IOTA aktīvus no vienas vietas uz otru. Tas notiek bez sarežģītām verifikācijas procedūrām, nevajadzīgiem ierobežojumiem vai reģistrācijas.

Ja jūs vēlaties iegādāties MIOTA, izmantojot savu Visa, MasterCard vai bankas pārskaitījumu, tad ideāla iespēja ir Guarda. Kas ir svarīgi, maka uzstādīšana ir vienkārša. Seifam ir daudzas svarīgas iespējas, piemēram, iespēja pārbaudīt darījumu vēsturi, saņemt un nosūtīt valūtas, pirkt ar fiat, kā arī importēt un eksportēt privātās atslēgas. Citi atribūti ietver iebūvētu apmaiņu, seifa dublēšanu un drošu šifrēšanas algoritmu.

NOSTĀLĢIJA

IOTA maka vietne: https://iotasupport.com/nostalgia.shtml

IOTA maka tips: Darbvirsma

Lietošanas ērtums: Ne īsti; prasa kodēšanas zināšanas

Droši: Jā

Izmaksas: Bezmaksas

Nostalgia ir pārlūka saskarne, kas lietotājiem ļauj piekļūt savam mezglam, izveidot adreses un veikt darījumus. Iestatīšana ir salīdzinoši vienkārša, un eksperti iesaka Google Chrome versiju Nostalgia kā labāko izmantot. Tas veiksmīgi darbojas ar darba mezglu, kas lietotājiem jāinstalē. Plašāka informācija par Nostalgia vieglā maka uzstādīšanu ir pieejama uz šīs saites.

Nostalgia Light maks ir ideāli piemērots lietotājiem, kuri nevēlētos palaist pilnu mezglu savā datorā un nevēlētos izmantot arī GUI maku. Šādā situācijā lietotāji var savienot savu maku ar IOTA saderīgu serveri, iespējojot PoW (Proof-of-Work). Ir svarīgi atzīmēt, ka ne visi publiskie Light Wallet serveri var darboties tāpat kā šis tikai tāpēc, ka PoW ir atspējots.

Nostalgia Light IOTA seifs darbojas arī ierīcēs, kas saderīgas ar Windows, Mac un Linux. Tam ir lieliskas drošības funkcijas, taču lietotājiem ir jāapgūst pamata kodēšana, lai to efektīvi izmantotu. Tas padara to par salīdzinoši sliktu izvēli iesācējiem un tiem, kuriem nav pienācīgas zināšanas par kodēšanu. Svarīgi ir tas, ka seifs nodrošina ātrāko piekļuvi IOTA tīklam, tāpēc tas ir ideāli piemērots lietotājiem, kuri vēlas veikt ātrus maksājumus.

IOTA adrešu novērotājs

IOTA maka vietne: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iota.ao&hl = lv

IOTA maka tips: Mobilais

Ērta lietošana: Viegli

Seifs: Drošs

Izmaksas: Bezmaksas

IOTA adrešu novērotājs palīdz lietotājiem sekot līdzi viņu IOTA adresei un sēklu kodiem. Lietotājiem nav nepieciešams pierakstīt sākotnējo kodu. Platforma droši saglabā sēklas kodus ierīcē. Seifs ļauj lietotājiem redzēt savus atlikumus, darījumus un reāllaika valūtas tirgus kursus.

Izmantojot seifu, ir iespējams arī izveidot un koplietot QR kodus; tomēr šis maks šobrīd ir pieejams tikai caur Trinity maku.

Pēdējās domas

Pārliecinieties, ka saprotat labākos IOTA makus un sargājiet savus ieguldījumus, lai nezaudētu monētas.

Vēlaties uzzināt vairāk par IOTA un to, vai tas ir piemērots ieguldījums tieši jums?

Uzziniet vairāk par IOTA projektu šajā iesācēju ceļvedī, detalizēti aprakstot projekta vēsturi, marķieru lietošanu un daudz ko citu!

Vai jūs interesē ieguldījumi IOTA? Vispirms veiciet pienācīgu rūpību. Izlasiet mūsu IOTA cenu prognozēšanas rakstu, kā arī to, kā partnerattiecības varētu palielināt MIOTA cenu.

Jūs varat iegādāties MIOTA vietnē Binance ar informāciju šajā rokasgrāmatā un uzglabāt MIOTA grāmatā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map