Pilns NEM (XEM) maku saraksts 2019. gadā Kur glabāt savu XEM

NEM blokķēde tika izveidota, lai kalpotu kā dApp izstrādes platforma, līdzīga Ethereum, bet rakstīta JavaScript. Tās dzimtā monēta ir NEM (XEM). XEM īpašniekiem būs jāsaprot, kā atrast labāko NEM maku, lai uzglabātu savus ieguldījumus. Pareizais maks apvieno lietojamību un drošību – būtiskas vajadzības jebkuram NEM īpašniekam.

attēls2 1

Avots: coingecko.com

1. NEM Nano maks

NEM seifa vietne: https://nem.io/downloads/

NEM seifa tips: Darbvirsma, savietojama ar Mac, Windows un Linux

Lietošanas ērtums: Vidējs

Seifs: Mērens

Izmaksas: Bezmaksas

NEM NANO seifs ir darbvirsmas maks, kuru var instalēt un izmantot lielākajā daļā galveno platformu, piemēram, Mac, Windows un Linux operētājsistēmās. Seifs ļauj lietotājiem viegli uzglabāt un pārvaldīt XEM monētas. Citas funkcijas ietver labu drošību, ziņojumu un mozaīkas sūtīšanu uz jebkuru adresi vai vārdu vietu.

Maka iestatīšana un saskarne ir piemērota arī iesācēju lietotājiem. Tiek atbalstīti vairāku parakstu un vairāku lietotāju konti, un privātās atslēgas nekad neatstāj datoru, tas nozīmē, ka jūs vienmēr kontrolējat savus līdzekļus. Visas šīs funkcijas padara to par vienu no labākajiem seifiem XEM uzglabāšanai, jo arī Trezor izstrādes komanda integrēja atbalstu šim makam. Nano maks ir paredzēts tikai XEM glabāšanai, un tas atbalsta arī NEM ražas novākšanu.

attēls1 1

Avots: toshitimes.com

2. Trezor maks

NEM seifa vietne: https://trezor.io/

NEM seifa tips: Aparatūra, daudzvalūta

Lietošanas ērtums: Sarežģīta iestatīšana

Seifs: Paaugstināta drošība

Izmaksas: Apmaksāts

Trezor ir kriptogrāfijas aparatūras maks, kas monētas glabā bezsaistē, tādējādi pasargājot tās no jebkādiem tiešsaistes uzbrukumiem. Ir rezerves ieejas frāze, kas ļauj atgūt līdzekļus, ja maks pazaudēsies. Ierīcei ir divas pogas un mazs OLED ekrāns, kas ļauj apstiprināt darījumus; tas savieno jūs caur USB ar personālo datoru vai tālruni.

Seifam ir visaugstākā līmeņa drošība, jo tajā ir tā saucamais “ierobežotais USB savienojums”, kas aizsargā jūsu monētas pat tad, ja jūsu dators ir inficēts. To nodrošina arī deviņu ciparu PIN kods, kas tiek pieprasīts katru reizi, kad kāds piekļūst seifam.

Papildus NEM Trezor atbalsta arī simtiem citu kriptogrāfiju, tostarp Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Dash, Zcash, Dogecoin un Litecoin. Tas ir saderīgs ar OS X (10.8 un jaunāka versija), Windows (7. un jaunāka versija), Linux un Android sistēmām. Saderīgas ir arī tādas lietotnes kā Multibit HD, Mycelium un TREZOR Wallet.

Iestatīšanas process iesācējiem nav tik vienkāršs, un tam var būt nepieciešama palīdzība.

attēls5 1

Avots: Google Play

3. Guarda maks

Guarda Wallet vietne: https://guarda.com/

Maka tips: Galddators, mobilais, Google Chrome paplašinājums, tīmeklis

Lietošanas ērtums: Viegli izmantot

Droši: Nav tik drošs un drošs kā bezsaistes maks

Izmaksas: Bezmaksas

Guarda ir kriptonauda seifs, kas tika izveidots, lai palīdzētu lietotājiem ātri un viegli apstrādāt viņu virtuālās valūtas. Guarda ir viens no visvairāk atzītajiem maciņiem, kas darbojas ar NEM (XEM) un daudzām citām virtuālajām valūtām tirgū. Viena no interesantākajām Guarda funkcijām ir tā, ka tā ļauj lietotājiem turēt lielu skaitu virtuālo valūtu, tostarp Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), EOS, NEM un daudzas citas. 

Papildus tam maku var izmantot daudzās dažādās platformās. Lietotāji var lejupielādēt mobilo lietojumprogrammu, darbvirsmas versiju vai Google Chrome paplašinājumu. Neskatoties uz to, to ir iespējams izmantot arī tīmeklī. 

Šis seifs NEM (XEM) ir bezmaksas, un to var izmantot dažādos formātos. Turklāt tas atbalsta lielu skaitu digitālo līdzekļu (vairāk nekā 40), kas nozīmē, ka NEM lietotāji var vienkārši turēt visas savas virtuālās valūtas vienā platformā. Tas nodrošina efektivitātes pieaugumu un vienkāršu veidu, kā rīkoties ar līdzekļiem. 

Pēc Lai iegūtu Trustpilot, Guarda makā ir 84% pozitīvu komentāru no lietotājiem, kuri uzskata, ka maks ir “Lielisks” vai “Lielisks”. Tikai 13% atsauksmju bija negatīvas, ņemot vērā maka sniegtos pakalpojumus “Nabaga” vai “Slikti”.

Šis seifs, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu, palīdzētu lietotājiem tikt galā ar saviem digitālajiem aktīviem, izmantojot dažādas platformas un atbalstot dažādas kriptovalūtas..

4. Atomu maks

Atomu maks

Viena no populārākajām Nem pārvaldības iespējām var būt Atomu maks. Tā ir decentralizēta programmatūras lietojumprogramma, kas atbalsta Nem, Bitcoin, Etehereum, Litecoin, Ripple un citus 500+ marķierus, ieskaitot DeFi projektus un stablecoins. Atomic, kas tika palaists 2018. gadā, ir paplašinājis lietotāju bāzi, kurā ir vairāk nekā 500 000 cilvēku visās platformās, galvenajās darbvirsmas OS, Android un iOS, kurās lietotne ir pieejama izcilu pakalpojumu, vienkārša, lietotājam draudzīga interfeisa un dažādu svarīgas iezīmes. Dažas funkcijas ietver:

Pirkt kriptogrāfijas iespēju piedāvā palielināt BTC, ETH, LTC, BNB un citu 14 populāru digitālo aktīvu portfeli ar 18 vietējo Fiat valūtu bankas kartēm visā pasaulē.. 

Lai iegūtu pasīvus ienākumus, varat pārbaudīt decentralizētu dalību Atomic. Tagad tas ir pieejams populārākajiem PoS aktīviem, piemēram, XTZ, ATOM, ZIL, QTUM un citiem 5, ieskaitot Atomic vietējo marķieri AWC ar 5–23% GPL. 

Varat arī anonīmi un ar vienu klikšķi uzreiz apmainīt 60+ kriptopārus tieši lietotnē ar naudas atmaksas bonusu par katru apmaiņu, kas piedalās Atomic lojalitātes programmā. Visbeidzot, lai sāktu lietot lietotni, Atomic Wallet nav nepieciešams izveidot kontu, nokārtot verifikācijas procesu vai jebkuru KYC, tādējādi jūs varat palikt anonīms. Visbeidzot, jūsu privātās atslēgas tiek droši šifrētas tikai jūsu ierīcē, un tikai jūs joprojām kontrolējat savus līdzekļus. Jebkuru problēmu gadījumā ir lielisks klientu serviss, kas ar prieku nodrošina saskaņotu un ātru atbildi visu diennakti.

5. NEM mobilais maks

NEM seifa vietne: https://nem.io/downloads/

NEM seifa tips: Mobilais, saderīgs ar Android un iOS

Lietošanas ērtums: Lietotājam draudzīgs interfeiss

Droši: Zems

Izmaksas: Bezmaksas

NEM mobilais maks ir viens no labākajiem seifiem mobilo NEM lietotājiem, un tas ir saderīgs ar Android un iOS sistēmām. Mobilā maka lietotni ir viegli instalēt un iestatīt, un tā ļauj lietotājiem ērti nosūtīt un saņemt NEM, kā arī importēt un eksportēt NEM kontus.

Šim seifam ir arī vairāku parakstu funkcija, kas šifrē visus jūsu privātos datus un atslēgas no ierīces un seifa. Darījumi tiek veikti ātri, un līdzekļus var viegli nosūtīt, izmantojot tā lietotājam draudzīgo saskarni.

6. attēls

Avots: freewallet.org

6. FreeWallet

NEM seifa vietne: https://freewallet.org/

NEM seifa tips: Daudzvalūtu, mobilā un tīmekļa saskarne

Lietošanas ērtums: Vidējs

Droši: Zems

Izmaksas: Bezmaksas

FreeWallet ir daudzvalūtu seifs, ko var izmantot gan mobilajā, gan darbvirsmā, lai uzglabātu un pārvaldītu vairāk nekā 30 kriptogrāfijas valūtu veidus. FreeWallet ietver lietotnes, kas darbojas kā mitināti maki; pieejams arī HD Lite maks, kurā mitinātos seifus var izmantot kriptovalūtu pārbaudei, neprasot tehniskas funkcijas un sarežģītus iestatījumus. Reģistrācija nav nepieciešama.

Negatīvie ir tas, ka maks monētas glabā savos serveros; tāpēc maki nav jūsu kontrolē, tas nozīmē, ka šīs nav drošākās iespējas, jo jūs varat būt dažādu drošības risku upuris.

Dublēšana nav pieejama, jo atjaunošanu var veikt, iesaldējot kontu vai piekļūstot tam no jebkura Android vai iOS mobilā tālruņa. Papildu drošību var pievienot, izmantojot drošības kodus vai pārbaudot savu e-pasta adresi / tālruņa numuru.

Freewallet ļauj lietotājiem veikt arī viedus darījumus. Kriptogrāfijas valūtas maciņā var veikt savstarpēju apmaiņu ar noteiktiem tarifiem. Iespējams, ka šis NEM kriptogrāfijas maks nav paredzēts visiem lietotājiem, jo ​​viņiem varētu nepatikt, ka maks kontrolē taustiņus.

image4 1

Avots: nem.io

7. NCC (NEM kopienas klients)

NEM seifa vietne: https://nem.io/downloads/

NEM seifa tips: Darbvirsma, savietojama ar Windows, Linux, MAC

Lietošanas ērtums: Kompleksa konfigurācija

Seifs: Drošs

Izmaksas: Bezmaksas

NEM kopienas klients ir tīkla mezgls, un iekļautajā NCC makā ir uzlabotas funkcijas un tiek atbalstīta XEM monētu novākšana. Šis ir labākais NEM seifs pieredzējušiem lietotājiem, kuri ir ieinteresēti ražas novākšanā un deleģētajā novākšanā. Seifu var instalēt Windows, Linux un MAC ierīcēs. Pirms seifa instalēšanas jums rūpīgi jāpārbauda, ​​vai datorā nav slēptu vīrusu. Konfigurācijas process lietotājiem iesācējiem var būt par daudz.

attēls3 1

Avots: finder.com

8. Coinomi

NEM seifa vietne: https://www.coinomi.com/en/

NEM seifa tips: Daudzvalūtu, savietojama ar mobilajām un galddatoriem

Lietošanas ērtums: intuitīva GUI

Seifs: Mērens

Izmaksas: Bezmaksas

2014. gadā dibinātais Coinomi ir populārs kriptogrāfijas maks, kas atbalsta NEM papildus lielam skaitam citu kriptogrāfiju. Tas ir drošs un daudzveidīgs kriptogrāfijas maks gan mobilajam, gan datoram, kas piedāvā atbalstu un patiesu īpašumtiesības pat uz 125 blokķēdēm un 382 žetoniem – kopā 507 aktīviem. Var pievienot tūkstošiem citu marķieru, jo var pievienot jebkuru ERC20 marķieri. Šī ir labākā seifa iespēja lietotājiem, kuri vēlas piekļūt lielam kriptogrāfiju portfelim, atrodoties ceļā.

Drošības ziņā Coinomi maks līdz šim nekad nav piedzīvojis nevienu uzlaušanu vai drošības pārkāpumu.

Seifā ir iekļauta arī Changelly un ShapeShift integrācija, ļaujot tirgotājiem pārveidot savus kriptogrāfijas citos kriptos, nekad neatstājot seifu.

Reģistrējoties nav nepieciešams vārds, e-pasts vai KYC, jūsu IP ir paslēpts un viņu serveros netiek glabāti žurnāli. Lietotāja saskarne ir ļoti intuitīva un ļauj ikvienam viegli pārvietoties pa tā iestatījumiem un seifiem.

Kopsavilkums

Pēc tam, kad esat atradis pareizo maku savai NEM saimniecībai, apsveriet iespēju uzzināt vairāk par projektu.

Investori vēlēsies izpētīt NEM cenu prognozēšanas un tehniskās analīzes rakstu, kas ir atjaunināts ar jauniem notikumiem projektā. Bitcoin arī aptver cenu jaunumus, piemēram, NEM cenas 25% pieaugumu pēc tam, kad atsākta NEM tirdzniecība ar Coincheck.

Ieinteresētās puses var sekot rokasgrāmatai par to, kā iegādāties NEM vietnē Binance, vai doties tieši pie tautas apmaiņa pati.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me